Bērns bankā

šodien biju bankā ar meitu, kurai ir 16 gadi un viņa vēlējās palielināt kredīt limitu dienai, bet diemžēl Swedbankas darbiniece atteica, jo viņas prāt viņa neredz iemeslu un ir saņemti daudz pārskaitījumu par kuriem viņa interesējās kāpēc tie cilvēki ir skaitījuši un man kā mammai neļāva piedalīties sarunā .... sakiet vai tā drīkst bankas darbinieks pratināt

wildmusic    6 Nju jā....bankas darbiniekam ir tiesības uzdot šādus jautājumus. Viņiem pašiem (bankai) ir stingra uzraudzība no ´´augšas´´. Vienīgais, ko nesaprotu - kamdēļ Tev kā mammai neļāva piedalīties sarunā....tas gan nav gluži tiesiski.

tikka      Tas nav nekas jauns, ka bankas darbinieki neļauj nevienam piedalīties sarunā, kad tā tiek veikta ar esošo vai potenciālo klientu.

Aukstums  1 9 kamēr sīcim nav 18, kas pēc LR likumdošanas ir pilngadiba, tikmēr , es arī piedalos jebkāda veida sarunās... JO PĀRSTĀVU SAVU BĒRNU... man bija līdzīgi..

Lele      A Tu zini, no kurienes Tavai meitei ir paarskaitiijumi? No kurienas ienaak nauda?

p.s. vispaar LV uzdarbojas cilveeki, kas izmanto leetticiigu latvieshu bankas kontus, lai legalizeetu naudu.

sandra111    1 mums ta nekad nav gadijies,runa sicis,bet es klausos.
nepieciesamibas gadijuma protams iesaistos.

The_mystery_woman      Esmu grāmatvede. Ar šo gadu... ir jauna likumdošana un bankai ir jāziņo par aizdomīgiem darījumiem. Ar nākamo gadu ir vēl jauns likums. Ja bankā ir apgorzījums virs 14 000 tāpat ir jāziņo VID. Pat ja tas nav aizdomīgi.

Mana versija - bankas darbinieks ir tikai IZPILDĪTĀJS. Viņš izpilda vadītāja rīkojumus, ka šādos un šitādos gadījumos pieņemt šādu lēmumu. Ja neesat VIP klientu sarakstā, tad atlaides netiek dotas.

Ieteikums - esiet klients vairākās bankās. Tad bankas rīkojas lojālāk. Bet es neapgalvošu, ka tā būs Swedbanka. Tā mums te pusi tirgu viena pati tur... viņai par klientu lojalitāti nav jābaidās.

Epifanija      ...es tikai par!

janisb  1 5 Paraizi vien daŗīja ka neļāva, jo izskatās ka "muterīte" darijuma limitu no kredītlimita neatšķir.
Bet jebkurā gadījumā 16gadīgam bērnam nav par naudas mūli jāpiestrādā...

Sallija2    4 Man arī tā swedbanka nepatīk tīri dēļ inerces pie viņiem turos. Man vnk līgumos tas konts norādīts. Bet visus limitus tur var internetbankā nomainīt. Skaidru naudu viņi nelabprāt dod, ja vajag vairāk par 15 000 skaidrā, tad 3 dienas iepriekš jāpiesakās. Citās filiālēs pat 5000 eur viņiem nav uz vietas skaidrā naudā. Un vienmēr tie jautājumi, sajūta it kā es pie mammas ietu nolūgties kabatasnaudu, nevis ka tā būtu mana nauda un man kā klientam būtu taisnība. Un tad vēl sūdzēšoties vidam. Tas viss mudina pāriet uz skaidru naudu un bērniem kabatas naudu arī dodu skaidrā naudā.

Sallija2    4 Un vēl skaidra nauda organizē, jo no tās ir grūtāk šķirties nekā no virtuāliem cipariņiem kontā. Nauda kontā šķiet mazvērtīgāka un tas veicina patēriņu un mudina uz impulsīviem pirkumiem. Un meita savam iphone naudu sakrāja berot burkā savu kabatasnaudu.

Nate      " Ja bankā ir apgorzījums virs 14 000 tāpat ir jāziņo VID"- manuprāt, jau par >4000 € viņiem jāziņo VID.
Jā, švēdene man pat par 750 € izņemšanu bankomātā atskaitīja procentus.

furnitura  4 4 Sallija, kas tie tev par ienākumiem, ja dienā izņem 15 000? vai tas ir normāli???? Nē!
Normāliem cilvēkiem visā mūžā nav tādu iekrājumu!

Rondijs      Ar katru gadu uzraudzība paliks tikai stingrāka, jau tagad par katru lielāku pirkumu ar karti ir jāsaskaņo ar banku, jāprasa atļauja. Idiotisms protams, bet būs vēl stipri, stipri trakāk drīz.

neko      Sallija; par ko tu brīnies, tā tak zviedru banka, un zviedri vispār plāno no sk, naudas atteikties.

Mela  1 2 baigi gribas kko pateikt... bet... daudz pardaudz sakāmā
jā sweds šur un tur ir izdevīgs, bet baigais draņķis nupat pie mums, nav draudzīgs
furnitura, atslābsti Sallijas naudu skaitīt :)
virtuāla nauda nav nauda nemaz, ja atsakās no papīriem, tad viss ir caurskatāms un... patiesībā ka tik kaut kāds komunisms pēc tam nesanāk :)
ar 16 gadīgu bērnu par naudas lietām bez aizbildņa runāt nedrīkst, tāpēc, ka viņš ir tikai bērns līdz 18 gadu vecumam... un tad viņš var darīt dajebko :) precēties un lietot lietot (es gan domāju, ka tur vajadzētu vecuma ierobežojumu pacelt līdz 21)
kas attiecas uz 16 gadīgu cilvēku.... bet, viņš var strādāt, viņam var būt bagāta ome un dajebkas, ja viņai ir konts un vecāki zin, no kurienes nauda nāk, un zin kādiem mērķiem paredzēta - breketes, piemēram, 600 oiras maksā, sporta klubs, dejas piemēram, japāņu valodas kursi...
ok, ja stulbajai bankai šķiet, ka naudas ir par daudz un par daudz tiek tērēts, tad lai piesaista dajebko un skatās vai tā ir vai nav naudas legalizācija.... bet ne jau bērnu pratināt

av2      daudz paarskaitiijumu sannemti, tas ir, cik ir daudz....peec taas bankas uzskatiem? (mamma zina kas tie par paarskaitiijumiem?? )
Un otrs, protams, ka liidz 18 gadiem mammai, vai aizbildnim , ir jaabuut oblegaati klaat da jebkuraas sarunaas bankaa, policijaa utt
Par sso bankas izleecienu, mieriigi vari iet iesniegt tiesaa suudziibu , un vinneesi tiessu arii, lai maksaa kompensaaciju banka.
Es gan briinos, jo parasti bankas smalki paarzina ko vinni driikst, un ko nee. Vai nu autore nestaasta vissu te, kaa bija.

Mela  1   av2, autore stāsta taisnību par swedu
man meita karti pazaudēja, 16 gadi, man nekādu tiesību, visu tikai viņa, prasu, bet viņa nav pilngadīga, uz ko man atbildēja, bet tas ir viņas konts, viņas nauda, viņas karte un no 16 gadiem visas f-jas veic viņa.... es varēju kasīties, bet... karti vajadzēja... arvienvārdsakot ....

av2      Mela - hmm , es nezinu par LV. Varbuut , ka no 16 pats atbildi par sso to. Tikai, nu vismaz asv, kad kautko kaarto , pie taa bankas kleerka ir parasti 2-3 kreesli tukssi , kaada sskkirba, ja mamma nosezzas blakus? Mums neproteste, tiessi otraadi.Banka taisni drossaak juutaas, ka mamma ir iesaistiita , jo sannemot bankaa krediitu, vai nnemot kaadu daargaaku pirkumu uz krediitu, tiessi vajag, lai veel kaads , ar labu krediit veesturi, paraksta papiirus.Tam beernam tak nekaadas krediit veestures nav, un bez taas neviena normaala banka neko nedos vispaar.

Pilskungs      Autore vienkārši mēļo niekus ...
Pirms ņem kādus bankas pakalpojumus, jāizlasa noteikumus !
Bez tam, arī ņemot kontu, karti, internetbanku vai kredītu, tiek noslēgts atbilstošs līgums.
Un nevajag te lieki muldēt.
2017-11-29

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu