Anglijā ilgi jāgaida uz National Insurance numuru un bankas kontu

Hi! Kāds ir sastapies ar problēmu, ka man vienam radiniekam. Viņš jau pusotru mēnesi strādā Anglijā, bet vēl nav saņēmis National Insurance numur, tāpēc arī bankas neļauj atvērt kontu. Pirmo algu viņam izsniedza kā bankas čeku, bet bankas čeku pārskaitot tikai uz kontu.

Tas vienkārši ir prātam neaptverami. Vai tiešam algu nevar pārskaitītu uz kontu Latvijas bankā? Vai tiešām čeku nevar diskontēt skaidrā naudā (tur ir vairāki tūkstoši mārciņu) vai ar pārskaitījumu uz kādu no Latvijas bankām.

Kā paātrināt to visu, sevišķi jau national insurance numuru. Vai tiešam Eiropas Savienības pilsoņiem jāpiedzīvo tāda attieksme gan no valdības, gan bankām.

Neticas, ko stāsta, varbūt viņš vienkārši kaut ko jaucas un nesaprot?

Ronis26 (2015-09-16 23:56)      NINo reizēm ir pailgi jāgaida,BET viņam noteikti jābūt pagaidu papīram no HMR . (ja reģistrējies Job centre un bijis uz interviju ) Cik atminos ,čeku var apmainīt pret naudiņām bankā,ja tik pase un darba devēja doķi ir ... ;)

joens (2015-09-17 12:51)      Kā stāsta internets, pusotrs mēnesis nav nekāds termiņš, var paiet arī vairāk. Tas no brīža, kad sāktas numura iegūšanas darbības - zvans uz Job Centre attiecīgo numuru (darba laikā) un vienošanās par interviju. Uz interviju vēlams līdzi īres līgums un darba līgums (nav obligāti, bet par skādi nebūs).

Konta atvēršanai dokuments numur viens ir legālas UK adreses pierādījums (īres līguma oriģināls piemēram) nevis NIN.

Atcerēties, ka reāla adrese ir pats svarīgākais atrodoties UK, visa komunikācija ar valsti, bankām, telefona kompānijām utt. notiek ar tradicionālā pasta palīdzību.

Bossiene (2015-09-17 21:48)    1 Es national insurance card ieguvu pēc dažām nedēļām, kad sāku strādāt. Ja viss ir legāli, darba devējs visu no savas puses ir izdarījis pareizi, tad ar to nevajadzētu būt nekādai problēmai. Kāda vēl pārskaitīšana uz LV bankas kontu? Āfrikā dzimuši vai? Ja grib, lai skaita LV kontā, lai arī tad strādā LV. Pastāv iespēja, ka šis numurs aizkavējas, jo ir nepietiekamas angļu valodas zināšanas :D :D :D :D Pat nesaprot, ko varbūt īsti jautā :D Kad es biju tajā iestādē viņi pārbaudīja my english skills :D Tā kā no sākuma pajautā paziņam vai viņš vismaz var pateikt elementāras lietas angļu valodā :) Un tikko iebraukušajiem bankas kontu arī nav nemaz tik viegli atvērt.

blackmoon (2015-11-03 19:37)      Idiots. Tā nenotiek.droši ka darba devējs polis.tas ir reāls cietumsods.neviens anglis uz to neies....

Līdzīgi jautājumi
Bankas konta atveršana Anglijā... (15 atbildes)Biznesa konta atvēršana UK (2 atbildes)Vai ir FIB banka Anglija (2 atbildes)Kādu banku izvēlēties? (19 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu