Darbs Anglijā (UK)

darbs Anglijā (UK) foto attēls

Darbs Anglijā (UK) - jautājumi un diskusijas

Anglijā ilgi jāgaida uz National Insurance numuru un bankas kontu (5)
Hi! Kāds ir sastapies ar problēmu, ka man vienam radiniekam. Viņš jau pusotru mēnesi strādā Anglijā, bet vēl nav saņēmis National Insurance numur, tāpēc arī bankas neļauj atvērt kontu. Pirmo algu viņam izsniedza kā bankas čeku, bet bankas...
Es national insurance card ieguvu pēc dažām nedēļām, kad sāku strādāt. Ja viss ir legāli, darba devējs visu no savas puses ir izdarījis pareizi, tad ar to nevajadzētu būt nekādai problēmai. Kāda vēl pārskaitīšana uz LV bankas kontu? Āfrikā dzimuši vai? Ja grib, lai skaita LV kontā, lai arī tad strādā LV. Pastāv iespēja, ka šis numurs aizkavējas, jo ir nepietiekamas angļu valodas zināšanas :D :D :D :D Pat nesaprot, ko varbūt īsti jautā :D Kad es biju tajā iestādē viņi pārbaudīja my english skills :D Tā kā no sākuma pajautā paziņam vai viņš vismaz var pateikt elementāras lietas angļu valodā :) Un tikko iebraukušajiem bankas kontu arī nav nemaz tik viegli atvērt. NINo reizēm ir pailgi jāgaida,BET viņam noteikti jābūt pagaidu papīram no HMR . (ja reģistrējies Job centre un bijis uz interviju ) Cik atminos ,čeku var apmainīt pret naudiņām bankā,ja tik pase un darba devēja doķi ir ... ;) Kā stāsta internets, pusotrs mēnesis nav nekāds termiņš, var paiet arī vairāk. Tas no brīža, kad sāktas numura iegūšanas darbības - zvans uz Job Centre attiecīgo numuru (darba laikā) un vienošanās par interviju. Uz interviju vēlams līdzi īres līgums un darba līgums (nav obligāti, bet par skādi nebūs).

Konta atvēršanai dokuments numur viens ir legālas UK adreses pierādījums (īres līguma oriģināls piemēram) nevis NIN.

Atcerēties, ka reāla adrese ir pats svarīgākais atrodoties UK, visa komunikācija ar valsti, bankām, telefona kompānijām utt. notiek ar tradicionālā pasta palīdzību.
Idiots. Tā nenotiek.droši ka darba devējs polis.tas ir reāls cietumsods.neviens anglis uz to neies.... ··· Darbs Anglijā (UK): Anglijā ilgi jāgaida uz... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Darbs Skotijā (5)
Jautjums tiem kuri zin kā tas notiek. Strādā, algas vietā saņem kvīti ar kodu un darbinieka datiem, ar kuru jādodas uz kaut kādu Valsts iestādi un tad piešķir kaut kādu tur darbienieka kodu un tikai tad par šīm kvītīm ir iespējams saņemt...
National Insurance Number? Nodoklju numurs/kods?
Kad uzsaac darbu UK, tad ir vajadziigs shitais Nodoklju numurs..viens uz visu muuzhu, kur kraajas visi Tavi nodoklji..

Lai dabuutu NIN..jaaiet uz Jobcentru (Darba centru).

Kaa NIN ir pieshkirts (izdod kartinju kaa krediitkarti)...taa Tu esi tiesiigs oficiaali stradaat, sanjemt soc.pabalstus.
vai tad UK veel nnem darbaa cilveekus no EU ? Joprojam brauc no visam valstim... Pagaidam , un darbiniekus Ari vajag, tikai uz Kadu laiku, pass darba deveji par Brexit neko labu nedomaa, jo nebus darba speka te... Nezinu kā ir ar tām kartēm,bet es algu saņēmu kontā arī bez visa NIN.Bet tad gan ieslēdzas emergency tax.Bet ko līdz nokārtots NIN tas atslēdzas un to starpību var atgūt rakstot.Es nerakstiju,bet sagaidiju,kad mainās tax gads un viņi paši pārrēķinaja un atsūtija čeku pa pastu...3 vai 4 mēn biju pārmaksājis 960 nodokļos,kurus atgrieza... ··· Darbs Anglijā (UK): Darbs Skotijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aprūpētājs UK (4)
Vai kāds var ieteikt, kur dabūt informāciju par šo tēmu?
Ja tieshi par darba iespejaam tad vislabaak lasiit darba piedavajumus. Luuk sheit juura ar vinjiem...

http://www.gumtree.com/search?q=carer&search_category=homecare-jobs&search_location=London&distance=
30
Var skatities ar Jobcentre majas lapa, bet neiegrabies uz agenturam, vislabak stradat no council, vai aprupes namos, vai slimnicas. Bet tur vajadzes labu anglu valodu un izietas apmacibas UK. Uzraksti vai aizej uz CAB un bus skaidriba sai jautajuma tev. ··· Darbs Anglijā (UK): Aprūpētājs UK lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
UK Kāda ir pieredze??? (15)
Kāda ir pieredze??? Vai daudz sanāk nopelnīt un tiem, kas aizbraukuši, vai doma ir atgriezties???
Man tante ir UK pensionāre. Lai pie tās tiktu, smagi strādājusi. Bet kā pensionārs jūtas labi - medicīna par brīvu, tostarp stomatoloģija, medikamenti, optika. Ir Neliels 2istabu dzīvoklītis, par kuru nav jāmaksā, to aprūpē valsts - gan remontē, gan visu, kas nepieciešams, izdara, jāmaksā tikai par elektrību. Un no pensijas atliek ceļošanai. Ko pensionāram vairāk vajag? .....un piena upes plūst! Es atgriezos................. deelj ATTIECIIBAAM!!! laba pazinna dziivo UK. Maciijas tur, papildinajaa / dabuuja UK izgliitiibu, stradaa profesijaa. Kadeell lai vinnaa brauktu uz..LV? 08.56 - tai zinna piekriitu par UK. Praktiski jebkuaa vecaas Eiropas valstii ir taa, vairaak, vai mazaak. Bet ir viens bet, pat vieteejie noveertee, ja esi gudrs, inteliggents, chakls.
ASV taa nav, te visi ir imigranti. Visi . Un tad ? Ssinii, vai pagaajussaja....vai aizpagaajussaja paaudzee , bet imigranti. Un ar to pat lepojaas, ka ir no taadas, un taadas valst senchos. Iistie amiissi ir tikai ASV indiaanni.
··· Darbs Anglijā (UK): UK Kāda ir pieredze??? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai tā ir pietiekoša alga Anglijā (15)
Vai 30.000 mārciņu gada alga (2.500 mēnesī) uz rokas (40.000 uz papīra) Anglijā ir normāla alga un vai ar to var izdzīvot? Latvijas apstākļiem ir OK, bet Anglijā viss ir dārgs. Par dzīvesvietu vien nākas atdot gandrīz 1000 mārciņu mēnesī....
Lohi ir tie, kas strādā Vācijā, soc. aprūpē, nelegāli, ne sociālo garantiju ne pensijas, pilnīgi nekā.
UK viss legāli, lai cik neliela alga tā būtu angļu acīs, bet ja dabūs pensiju 7 vai 8 simti mēnesī, dzīvos vecumdienās Latvija, kur pārējie apskaudīs.
Nu,baigie Jefiņi jūs te tie komentētāji!!!-cilvēks gribēja paplātīties par saviem ienākumiem,bet jūs....*mierinat* šito Ākstu!:DDDDDD Nu, cik es zinu, tad savā pamatmasā latvieši fabrikās strādā fabikās pie konveijera 3 maiņās par 1000 mārciņām mēnesī, bet te jau visi, protams, lielīsies, ka saņem pulkos tūkstošus un vada firmas :D Pec nosaukta cipara - menedzeris, ne tas, kas ap liniju fabrika latviesus dzena, bet tas, kas uzrauga sos menedzerus, varbut, pat biki augstaks - apmeram varetu teikt, biski zem videja limena. Kapec tik lieli atvilkumi? 25% no papiralgas, ir par daudz, normali ir 10%. Pec ires izmaksam izklausas Londona? Bet cipars 30k gada ir loti labs, par tadu butu greks nestradat;)! Par izdzivosanu, mierigi, sanak vel letak, ka LV;)! Vispār tie kas strādā tādā Anglijā, Īrijā ir lohi. ··· Darbs Anglijā (UK): Vai tā ir pietiekoša alga... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur vieglāk atrast darbu Anglijā vai Vācijā? (8)
vēlos pārcelties dzīvot un strādāt uz Angliju vai Vāciju. man ir bērns invalīds kurā zemē bērnam labāka nākotne?
Plāno vien savu nākotni saistīt ar Latviju un nekļūdīsies, paziņas kas padsmit gadus jau nodzīvojuši Vāczemē redzot kas tagad notiek kad Vācijā "bēgļi" sabraukuši tā ka biezs un no kādreizējās kārtības nekas nav palicis , nopietni apsver iespējas atgriezties Latvijā. Tā ka apdomā kārtīgi !!! Vieglāk darbu ir atrast Latvijā. Anglija. Un klimatiskie apstākļi šeit ir labāki - ziemas nav! Par Vāciju nezinu, bet Anglijā bērniem - invalīdiem ir ļoti daudz priekšrocību un labs sociālais nodrošinājums. Ar labām 2 svešvalodu zināšanām būtu tā kā vienalga, kuru piedāvājumu pieņemt, kam atteikt. Klimats Vācijā būs foršāks.

Sociālā aizsargātība augstāka varētu būt Skandināvijā, Francijā.
Anglija labak nelien, minimalo stundas likmi cels, kas nozimes vel drankigakus darbus un darba apstaklus, plus vel latviesi neiztur konkurenci ar rumaniem, kas vel vairak sasaurina darba iespejas, pabalstus ar griezis, ta ka nakamgad diezgan daudz tudalinu varetu atgriezties faterlande. Ja tomer izlemsi par labu UK, rekinies, ka bus smagi. ··· Darbs Anglijā (UK): Kur vieglāk atrast darbu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā vislabāk atrast darbu Lielbritānijā? (19)
Vai var ticēt "mūsējām" aģentūrām uk,kas prasa iemaksāt 300£ pirms darba došanas (atsakās šo naudu atvilkt no algas vēlāk, kad cilvēks jau strādā)?Varbūt labāk zvanīt visām iespējamām fabrikām no telefonu grāmatas:)
nekaadas agjentuuras, tas ir tikai un vieniigi lohatrons ... pa tiem 300£ var paaris nedeeljas uk nodziivot un mekleet tur darbu uz vietas zvanoties pa sludekljiem, utt esot tur un neesaajoties pa 12 stundaam dienaa, apkaart ar paku ciivii un gaidot savu social welfare registration number! Ar aģentūrām uzmanīgi. Atkal jāpiesauc radinieks. Mēģināja ar draugu tikt uz ārzemem, atrada Rīgā, šķiet, Tērbatas ielā (ja vajag , noskaidrošu precīzi) aģentūru, kura it ka piedāvāja darbu Anglijā, bet vajadzēja katram dabūt galvotāju, noslēgt līgumu un iemaksāt cik tur tās naudiņas. Kad ieraudzīju līgumu, sapratu, ka to sastādījis kāds, kurš skolai labākajā gadījumā cauri gājis un tas neattiecs uz gramatikas kļūdām vien. Piezvanot uz attiecīgu kantori, noskaidrojās, ka aģentūrai aizliegts Latvijā nodarboties ar cilvēku vervēšanu un ka reiz jau tā nonākusi likumsargu redzeslokā... Ja zin valodu,jatrod pa prieksu anglija kur dzivot un tad jastaiga,jarigistrejas pa anglu darba agenturam,velams staigat pa visam agenturam un to katra pilseta ir daudz.... tikai Anglijā uz vietas jāmeklē aģentūras...dēls aizbrauca,atrada dzīvokli,iestājās aģentūrā,tad pēc nedēļas jau bija darba piedāvājumi... ··· Darbs Anglijā (UK): Kā vislabāk atrast darbu... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Darbs Londonā (12)
Interesējos par darba pieredzi Londonā.
elementaari - ieej draugos uz pameklee peec LONDONA. atradiisi vismaz paaris tuukstosus. izveelies sakariigaakos 10it un uzraxti vinjiem veestules. es taa kjiinu veiksmiigi izbraukaaju :) 3 gadi tur nodzīvoti,,,prasi,kas interesē!!! bet tagad par vēlu---krīze lielāka nekā te!!! ja braukt,tad uz mazpilsētām!!! tikko izlasīju bezdarbnieku skaits šomēnes londonā sasniedzis 1 miljonu!!! domā esi tur nepieciešama??":)) Virtuve.info - viss par to ko vajadzeetu zinaat braucot straadaat uz UK Darbs ir.....tikai caur pazinaam! ··· Darbs Anglijā (UK): Darbs Londonā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Atgriezties strādāt Anglijā pēc nodokļu atgūšanas (4)
Es strādāju gadu atpakaļ Anglijā, atgriezos Latvijā, saņēmu atpakaļ atvilktos nodokļus. tagad doma atkal braukt piepelnīties. vai pastāv ierobežojumi atgriezties? jo dzirdēju ka nedrīkst atgriezties strādāt 3 vai pat 5 gadus. vai tā ir...
Droši var braukt. Nedrīkst atgriezties, kamēr notiek nodokļu atgriezšanas process. Kā naudiņa ir saņemta, tā var atkal startēt. NVa ir tādi EURES konsultanti, tie apstāstīs par normatīvo regulējumu visu, kas interesē. Klātienē nav jāiet, var zvanīt vai rakstīt e-pastus. Ja atrizīsies gadā par kuru tika atgriezta nodokļu starpība, tad tos atvilks no esošās algas. JA atgiezies jau nākamajā taksācijas gadā, nekādu problēmu. Sorry par kļūdu - atgriezīsies ··· Darbs Anglijā (UK): Atgriezties strādāt Anglijā pēc... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Darbs Lielbritānijā (14)
Padalieties ar info kaa uzsaakt pareizi darba meklejumus GB... Luudzams personiigaa reaalaa pieredze....varbut kaadi reaali forumi,kas taads...Aptuvenaa naudas summa ar,ko jareikkinas uz pirmo laiku
Lai uzsaktu dzivi seit Anglija,ir jabut vismaz kadam pazistamam cilvekam seit, lai sakuma butu kads .kas palidz un visu paskaidro ,kas ir jadara . Pati esmu sakusi no absolutas nulles un zinu ko tas nozime,to neiesaku nevienam Viss tak atkariigs ko proti,cik liela pieredze,ko veelies straadaat....ka ta padomu lai dod,nezinot,ko veelies vai vari:) Daudz variantu. Sākot ar lidmašīnas biļetes iegādi un nelielas summiņas (līdz Ls 500) līdzņemšanu pirmajām dienām. Tas trauku mazgātāja karjerai (darbu teorētiski var dabūt un nekavējoties sākt strādāt jau pirmajās stundās pēc izkāpšanas no lidmašīnas). Beidzot ar to, ka hedhanteri paši zvana un piedāvā. Tā kā ne reizi vien esmu te, PA, publiski izpaudusies par visādām saistītām tēmām, tad jau pirksti piekusuši rakstīt. Ja ir kādi konkrēti jautājumi (par forumiem neko nezinu), vari rakstīt privāti. Esmu Anglijā jau ilgāku laiku, savas pieredzes ka vai cik, jo atbraucu 100% riskējot ar savu pēcpusi - respektīvi, ne ar kādām aģentūrām nesaistoties, radu un draugu arī te nebija. Naudiņu paņem cik var apm.1000 ,1.nopērc tel.karti.nr 2.dzīvošana to var izdarīt latvijā,noīrē sākumam istabiņu no50-250 nedēļā,,3.banka konts.4.aģenturas,pirmā alga pēc 2 nedeļām tas ir par angliju,ja ko vairāk raksti ··· Darbs Anglijā (UK): Darbs Lielbritānijā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu