Zelts

zelts foto attēls

Zelts - jautājumi un diskusijas

Kur visizdevīgāk pārdot zeltu? (17)
Kur Rīgā var pārdot zelta lūžņus? (Saplēstas zelta ķēdītes un tml). Pārkausēt negribu.
585 zeltu kas taisīts eiropas valstīs un ļoti atšķirās no krievijas zelta, tad eiropas zeltam ir zemāka vērtība, aizejat un paprasiet jebkuram juvelieram, ibo Pamēģini Dzirnavu ielā - pie stacijas gandrīz... juvilieru rūpnīcas veikals. Mēģināt nevajag, visur cenšas apšmaukt. It sevišķi caur netu, visādas zelta pakas un citas muļķības. Ir jāseko zelta cenām Latvijā, un kad ir vislielākā cena, pārdot. Ja ir interese, pastāstīšu induviduāli. lombardos nepārdod, tur cena būs zemāka, kā jau te minēja laba vieta ir Dzirnavu ielas galā, netālu no Marijas ielas, tieši pretī prokuratūras lielajai ēkai, turpat blakus atrodas valūtas maiņas punkts Marika, abi šie punkti ir vienās telpās un savā starpā saistīti. ātrumā pārrakstījos. par 750 provi dabūju 16.90 par gramu. Un vajag sekot biržai, lai saprastu, no kā veidojās zelta cenas. 22 latus gramā dos par tīru 999 proves zeltu, bet tavā gredzenā vai ķēdē tak ir tikai 58.5 vai 75 procenti zelta. ··· Zelts: Kur visizdevīgāk pārdot zeltu? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai ir kursi, kuros var uzzināt par zeltu? (8)
lai zistāsta, kādas ir proves un kādas vērtība kam, un kā rodas zelta cenas un kur to apskatīt? Vēlos nodarboties ar šo biznesu. :DDDDD
Par zeltu visu var uzzināt netā. Bet neceri uz ātru peļņu, fizisku zeltu uzpērkot un tirgojot. Tas var būt ilgs process, jo pārdošanas cena vienmēr būs stipri zemāka par iepirkšanas. Zelts ir labs ieguldījums nākotnē, ja ir daudz naudas, ko "iesaldēt". Ņemot vērā vadošo valstu naudas printēšanu, lai novājinātu savu valūtu, zelts kādu dienu būs ļoti vērtīgs, bet neviens nezin, kad tas notiks, cik ilgi izdosies manipulēt ar fondu biržām un zelta cenu?
Es ieteiktu tad labāk ieguldīt zelta akcijās fondu biržā, ja tik ļoti gribās kaut ko tirgot, tas būs ātrāk un ērtāk, ja zin, ko dara.
ir gan apmaciba
gan literatura

viss ko sirds velas
ej un
macies!
Piesakies darbā lombardā, tur apmācīs, pēcāk parbaudes laikā notinies :D Piesakies darbā lombardā, tur apmācīs, pēcāk parbaudes laikā notinies :D http://www.bing.com/search?q=learn+about+gold&src=IE-TopResult&FORM=IETR02&conversationid= ··· Zelts: Vai ir kursi, kuros var uzzināt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur visizdevīgāk pārdot zeltu Rīgā? (4)
Kur es varu visizdevīgāk pārdot zeltu Rīgā, labāk būtu centrā? Saplīsusi ķēde, pārlūzis, nodilis gredzens.
uzraksti vel savu adresi....gan jau atradisies labveli ...kas tev palidzes atbrivoties no pabrikuskam..... juvelieri
tie uzperk
Salabot juvelieru darbnīcā. Vislabākais tunelī, tanī kas ved uz autoostu. ··· Zelts: Kur visizdevīgāk pārdot zeltu... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā var zināt, ka zelts ir īsts? (15)
Vai pērkot ir kāds veids kā pārbaudīt?
Nesen satiku savu paziņu juvelieri.Pie viņas bija ieradušies ļoti veca sieviete ar savas mātes dārglietām,kuras gribējusi pārdot.Izrādījās,ka tie visi viltojumi un graša vērtībā.Sievietei bijusi vajadzīga ārsta palīdzība. Pirms pirkšanas aiznes tipa ieķīlāt lombardā - viņi ar skābi pārbauda, tiesa jārēķinās ar nelielu objekta bojājumu jo nepieciešams izveidot iegriezumu, lai pasargātos no ieberziena ar apzeltījumu :D Ienes lombardā bārbaudīt. Pēc proves. Ja proves nav, tad gan bez papildierīcēm vai ķīmiskām darbībām nenoteiksi. ir fiziska un kimiska indikacija
fiziska-,mikst,svars,bli. utl.
ja uzklajums ,ievelc gropi
ir zimuli un citi kim.test.metodes
musdienu tehn.laikmeta ir visadi testeri
gan metaliem
gan akmeniem
··· Zelts: Kā var zināt, ka zelts ir īsts? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu