Kur visizdevīgāk pārdot zeltu?

Kur Rīgā var pārdot zelta lūžņus? (Saplēstas zelta ķēdītes un tml). Pārkausēt negribu.

arturka  3 2 lombardos.. ir bet.. jebkurā lombardā vai zelta uzpirkšanas vietā tevi mējģinās apšmaukt par cenu, jo ir cena līdz teiksim 20 Ls par gramu, bet tev pateiks, ka ķedīte ir saplesta un vēl daudz sīkumu.. izstaigā teiksim 10 lombardus un izvērtē cik kurš dos

ja ķēdīte ir no eiropas metala tasīta, tad vērtība būs zema
varu nopirkt zeltu, ja svars ir virs 10 gr.

cilveex  5 1 http://www.zeltapaka.lv/lv/

inetā ir daudz uzpirkšanas piedāvājumu, par cenām priekštatu var gūt.

arturka  2 2 neiesaku internetā sūtīt da i cenas skatīt !

cilveex  12 2 vai tad 14-16Ls par 750 provi nav ok?

nikolasss  1   Arturka muļķības runā par Eiropas zelta "zemāku" vērtību,visu izšķir prove un štrunts, kurā valstī taisīts. Zelta paka ir paredzēta galīgi nezinošiem optimistiem, kuriem vienalga , ka viņš dabū 2-3 lati mazāk par katru gramu. Cilvēx zināšanai-750 provi var nodot pa 17.90 gramā. Rīgā zinu tikai 3 vietas, kur ņem par augstām cenām un tas, ka visur šmaucās ir stipri pārspīlēts. Apšmauc tikai durikus.

nikolasss  1 2 ātrumā pārrakstījos. par 750 provi dabūju 16.90 par gramu. Un vajag sekot biržai, lai saprastu, no kā veidojās zelta cenas. 22 latus gramā dos par tīru 999 proves zeltu, bet tavā gredzenā vai ķēdē tak ir tikai 58.5 vai 75 procenti zelta.

Gadalaiki  1 1 Saktaa ir firma Eiro Gold.Nodarbojaas ar moneetu tirdznieciibu un zelta,sudraba luuzznnu uzpirkssanu.Ir arii maajas lapa ar informaaciju un iepirkuma cenaam,kas piesaistiitas pasaules birzzu cenaam.www.Eiro Gold.lv

andzipa  3 3 Pamēģini Dzirnavu ielā - pie stacijas gandrīz... juvilieru rūpnīcas veikals.

petersons    2 Mēģināt nevajag, visur cenšas apšmaukt. It sevišķi caur netu, visādas zelta pakas un citas muļķības. Ir jāseko zelta cenām Latvijā, un kad ir vislielākā cena, pārdot. Ja ir interese, pastāstīšu induviduāli.

jewrejs    2 lombardos nepārdod, tur cena būs zemāka, kā jau te minēja laba vieta ir Dzirnavu ielas galā, netālu no Marijas ielas, tieši pretī prokuratūras lielajai ēkai, turpat blakus atrodas valūtas maiņas punkts Marika, abi šie punkti ir vienās telpās un savā starpā saistīti.

Lucy    1 Juvelierdarbnīcās man škiet visās var,bet vai tad izdevīgi....

arturka    3 585 zeltu kas taisīts eiropas valstīs un ļoti atšķirās no krievijas zelta, tad eiropas zeltam ir zemāka vērtība, aizejat un paprasiet jebkuram juvelieram, ibo

janisb  1   Neklausi cilveex, tas kantoris dod mazāk nekā skopākais lombards...
Pie juvilieriem droši vien dabūsi labāko cenu...

selnija_  2 1 Labākā cena ir tiešām pie juvelieriem, it sevišķi ja kaut ko tieši pie viņiem pasūta. Neesmu vīlusies un `plānoju šo lietu turpināt. Nauda zaudē savu vērtību un manuprāt neatgriezeniski, bet zelts visos laikos un visās vietās vienmēr bija un būs zelts, kamēr vien Zeme pastāv.

nikolasss  1 1 pirms ej uz juvelieru rūpnīcu, parēķini un salīdzini. Ja nedomā sev ko uzgatavot no sava zelta,bet tikai pārdot, parēķini vēlreiz un salīdzini cenas, ko piedāvā citi. Juvelieris cilvēku apziņā iesēdies kā "daudzmaz godīgs" pilsonis, smieklīgi, jo nezināt pagraba noslēpumus.
Jewrejs-Marika iepērk pus vai latu latu mazāk par zelta uzpircējiem, kas piedāvā augstāku cenu.

Casino  1   Uz Terēzes ielas, vai visizdevīgāk nezinu, bet pieredze pozitīva: http://www.rigagold.lv/index.php?lang=1&pname=main&mid=5 2013-12-18

Ledija  4 1 Pāti nesen pārdevu Golden Consulting Group, viņiem birojs Brīvības gatve 214m trešajā stāvā 2015-05-15

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu