Pārkreditēšanās (pārkreditācija)

Pārkreditēšanās (pārkreditācija) - jautājumi un diskusijas

Pārkreditēšanās...hipotekārā. (16)
Jautājums īss- kāds ir saskāries ar šadu zvēru :) Esošais dzīvoklis ir kā daļēja ķīla kredītam,,,kredīts godprātīgi maksāts 6 gadus....gribētos samazināt ikmēneša maksājumus-pavelkot kaķi aiz astes garumā. Ir jēga ielaisties tādā...
Ja esošais kredīts ir godprātīgi maksāts un ir vēlme pagarināt aizņēmuma termiņu/iemesls,grūtības nomaksāt esošo ikmēneša summu/tad to darīt ir pat vēlams.Attiecīgi palielinot aizņēmuma termiņu,teiksim,par 10 gadiem ,par jaunu arī vienosieties par % likmēm, kuras ir atrunājamas.Komisijas maksas par izmaiņām ir vienreizējs ,,pasākums,,,teiksim kopsummā ap ls200,atkarībā no kadastra vērtējuma.Visu vajadzīgo informāciju jūs varat iegūt pie sava kredīt inspektora,tas nav jāprasa šeit.Lai veicās! Banka jau protams būs starā no šāda klienta, kaut visu mūžu maksā procentus par kredītu, tikai parēķini cik reizes tu būsi pārmaksājis, sanāk akūnais finanšu mazohisms. Nomaksāsi komisijas par līguma izmaiņām; nomaksāsi kārtējo reģistrāciju ZGR un loģiski notāra pakalpojumus, un valsts nodevu arī.
Un liela taisnība arī JR juingam
ne kredīts, ne pārkreditēšanas pašai nav aktuāli, bet par ikmēneša maksājumu samazināšanos euribor likmes samazinājuma sakarā gan daži paziņas sajūsmā. Gudri cilvēki meklē iespēju kredītu ātrāk nomaksāt. ··· Pārkreditēšanās (pārkreditācija): Pārkreditēšanās...hipotekārā. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu