Pārkreditēšanās...hipotekārā.

Jautājums īss- kāds ir saskāries ar šadu zvēru :) Esošais dzīvoklis ir kā daļēja ķīla kredītam,,,kredīts godprātīgi maksāts 6 gadus....gribētos samazināt ikmēneša maksājumus-pavelkot kaķi aiz astes garumā. Ir jēga ielaisties tādā pasākumā???? Ieteikumi ,spams welcomēti....

dzei_er_juings (2012-09-18 18:56)      Banka jau protams būs starā no šāda klienta, kaut visu mūžu maksā procentus par kredītu, tikai parēķini cik reizes tu būsi pārmaksājis, sanāk akūnais finanšu mazohisms.

Optimuse (2012-09-18 19:08)      Nomaksāsi komisijas par līguma izmaiņām; nomaksāsi kārtējo reģistrāciju ZGR un loģiski notāra pakalpojumus, un valsts nodevu arī.
Un liela taisnība arī JR juingam

Ai_rina (2012-09-18 20:03)    1 Ja esošais kredīts ir godprātīgi maksāts un ir vēlme pagarināt aizņēmuma termiņu/iemesls,grūtības nomaksāt esošo ikmēneša summu/tad to darīt ir pat vēlams.Attiecīgi palielinot aizņēmuma termiņu,teiksim,par 10 gadiem ,par jaunu arī vienosieties par % likmēm, kuras ir atrunājamas.Komisijas maksas par izmaiņām ir vienreizējs ,,pasākums,,,teiksim kopsummā ap ls200,atkarībā no kadastra vērtējuma.Visu vajadzīgo informāciju jūs varat iegūt pie sava kredīt inspektora,tas nav jāprasa šeit.Lai veicās!

_CatNap (2012-09-18 20:31)      ne kredīts, ne pārkreditēšanas pašai nav aktuāli, bet par ikmēneša maksājumu samazināšanos euribor likmes samazinājuma sakarā gan daži paziņas sajūsmā.

eze (2012-09-18 21:08)      Gudri cilvēki meklē iespēju kredītu ātrāk nomaksāt.

janisb (2012-09-18 21:12)      jautājums, kāda banka un kādi esošie procenti, ja kredīts ņemts treknajos gados ar labajiem procentiem, tad labāk neaiztiec, jo beigsies ar to, ka jāmaksā būs ilgāk, bet maksājuma summa nesamazināsies :D

fernfahrer (2012-09-18 21:23)      Labāk vairāk pastrādāt un atdot ātrāk. Pārkreditēšana, tas ir papildus izdevumi, pluss procentos vairāk maksāsi. Bankai tas ir ļoti izdevīgi.
Kad aiznesu lielās krīzes momentā atlikušo kredītu un noliku čupu naudas bankā uz galda, dabūju vēl maksāt soda naudu, par kredīta pirmstermiņa atgriešanu. Lūk, vajag saprast, ka bankas interesēs ir stiept garumā :(

dviiniite (2012-09-18 22:54)      painteresējie vairākās bankās, ko piedāvā, parēķini... varbūt iespējams, pamainīt euribor maiņas periodu uz īsāku, pamatsummas dzēšanas lielumu, ir dažādi varianti.... bet pārkreditēšana viennozīmīgi, būs ar papildus izdevumiem saistīta..

Apriori (2012-09-19 05:48)      Banka tapēc ir banka, ka pelna uz augļošanu. Tas ir normāli. Vērtēt vajadzētu ne pēc tā cik pelna banka, bet pēc tā, cik izdevīgus noteikumus priekš Tevis banka piedāvā. Pirmkārt vajag skaidri saprast, ko Tu gribi iegūt no pārkreditēšanas un tad ar konkrētu priekšlikumu arī bankā vērsties. Sāc ar savējo, ja nesanāk, meklē tālāk.:)

lerijs (2012-09-19 06:05)      Nafig Tev to vajag, ielīdisi dziļāk tanī banku purvā un tad būs pilnīga d....ā.
Tāpat te nekā laba nebūs. Pārdod un mūc prom no šīs valsts.

GarlaikotsLaucinieks (2012-09-19 09:27)      Neesmu mēģinājis, bet dažkārt bankas pārvilina klientus ar izdevīgiem nosacījumiem.

Piekrītu, ka labāk saņemties un atmaksāt kredītu. Citādi vēl būs, kā man gadījās - gribēju pārkreditēt savā bankā uz mazliet citu kredīta veidu. Bija jāsamaksā atlikusī summa un jāveic novērtēšana, bet jaunu kredītu atteica.

Malači - pazaudēja no manis gana lielus procentu maksājumus, bet es pēc kāda laiciņa krīzes gados iesoļoju jau bez kredīta.

Tā ka pat nezinu, vai banku lamāt vai tomēr izteikt dziļu pateicību.

No otras puses - mājai jauna jumta nav vēl joprojām, bet arī vecais vēl nemaz ārā nejūk...

Kādreiz rēķināju, cik pārmaksā procentos - uzreiz rodas vēlēšanās maksāt pamatsummu, cik daudz vien var. Pēc gadiem tā liekā nauda ļoti noder savu sīko iegribu apmierināšanai.

never_pa (2012-09-19 17:13)      Ir, ir taada pieredze liidzaas bijusi, rezultaataa dziivoklis tika pakaasts.

IQ` (2012-10-20 20:08)      ja arii liigumaa mineets. ka par paarkrediteeshanos jaamaksaa komisija, tad to var nemaksaat - jaunais pateereetaaju aizsardziibas likums paredz, ka fiziskai personai shaadu maksaajumu nedriikst prasiit, skaidri zinu , jo pati esmu krediitdaljas darbiniece.Ir veerts paarkrediteeties, ja otra banka ir ar zemaaku procentu likmi.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu