Parāds

Parāds - jautājumi un diskusijas

Parādnieks un bezspēcība (43)
Ģimenes draugs izmisis raudāja un lūdza aizņemties naudu uz 1 mēn ( 10% mēnesī ja neatdos mēneša laikā) Kā gan cilvēkam nepalīdzēsi, protams labā sirds mani iegāza... Pagāja pusgads un pēc kārtējā zvana tik saka , pagaidām nevaru, līdzko...
pirmais likums - neaizdod naudu draugiem un pazinjaam (iznjeemums var buut gjimenes loceklji, un tad ne vienmeer), ja tik dikti vejedzeeja un taisiitos atdot, aizietu uz banku uzskati to par ziedojumu labdariibai, atpakalj nedabuusi, zato jutiisies par mecenaatu :D Kur aitas tur cirpeji. Aizdod vel kādam kādus simts stukas. Aita ritīgakā susurs a tu taads par viesiem gudraakais ne? pasham veca tarataika b/u no vaacijas, bijushaa sieva kura laikam cirpa pashu kaa aitu, tagad tikai vilshanaas un zhults palikusi, kura te shljakstaas pret visiem un visaam :D Nu un cik liela tā summa ir? Varbūt ir vērts uzlikt tam visam ··· Parāds: Parādnieks un bezspēcība lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Atgriešanos Skotijā, ja tur palicis parāds (3)
Aptuveni 5 gadus atpakaļ strādāju Skotijā, un diemžēl finansiālu trūkumu dēļ tur palika parāds. Kā pareizāk rīkoties? Vai var doties uz Skotiju?
Dodies uz Skotiju un nomaksaa paraadu,...paraads nav braalis un bailes nav padomdeveejs! Vai parāds ir Privātpersonai,Uzņēmumam(vai pakalpojuma sniedzējam),vai HMR ?

Ja ,pēdējam(...un Tu domā strādāt un dzīvot Scotlandē),tad viss ir sazvanāms un izrunājams. HMR Skotijas apkalpojošais personāls,vienmēr IR pretimnākošs-->JA gatavojies nokārtot Parādsaistības ar valsti...
Pārāk maz informācijas - kam, par ko, cik. Var būt kā civiltiesisks, tā kriminālnodarījums. ··· Parāds: Atgriešanos Skotijā, ja tur... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vai par parādu var tikt uzlikts aizliegums izbraukšanai/iebraukšanai valstī? (4)
Ja ir parāds un prasība ir iesniegta Lindorff, vai var tikt uzlikts aizliegums izbraukšanai/iebraukšanai valstī?
Nevar gan, jo tā ir personas pārvietošanās brīvības ierobežošana. Jebkādus personas brīvību ierobežojošus "pasākumus" var piespriest tikai tiesa un pamatā tikai kriminālprocesā, kā arī saistībā ar administartīvajiem pārkāpumiem. Izbraukšanai varbūt var, bet iebraukšanai gan jau ka nē. Tieši lidostā palūgs ienākt vienā kabinetā. Laikam Krievijā krieviem tas tika ieviests. Pat alimentu nemaksātājiem. Nevar aizliegt izbraukšanu un iebraukšanu valstī, jo mūsu valstī augstākā institūcija ir tiesa, bet tad ir jābūt kriminālprocesam. ··· Parāds: Vai par parādu var tikt uzlikts... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Cik daudz ģimeņu cietušu banku uzmācības dēļ? (52)
Bankas agresīvi uzmācās ar saviem kredītiem,piedāvāja ilūzijas.It kā banku komisijas vērtēja (apmācīti profesionāļi) un kļūdās nedalās neatzīst?Daudzi spiesti izbraukt,dalītās ģimenes,pamestie bērni,ģimeņu strīdi,alkahols,konflikti utt.Un...
mana ģimene nav cietusi. Uz visiem bankas uzmācīgajiem piedāvājumiem atbildēju vienādi: es negribu tērēt to naudu, kuras man nav. Ar to pietiek. ko darīt, kad cilvēki nedomā paši ar savu galvu un grib dzīvot pāri saviem līdzekļiem? protams, ka vainīgi ir visi citi - uzmācīgās bankas, melīgās, zaglīgās valdības un stulbā ekonomikā krīze, tikai ne paši.

man personīgi nav nekādu kredītu problēmu, jo tādu vienkārši nav. parakstos tikai uz īslaicīgām kredītsaistībām un uz tādām summām, kuras man nebūtu problēmu atmaksāt arī tad, ja paliktu bez darba.
apbrīnoju cilvēkus par drosmi ņemt kredītus uz gadu desmitiem! es nezinu, kas notiks pēc gada un manu maksātspēju. kur nu vēl pēc gadu desmitiem. tāpēc es arī neesmu ne banku, ne darba devēju vergs, jo nekur jau nespruksi un īpaši nesprēgāsi, rukāsi kā mazais ezis, jo kredīts jāatdod.
pašiem domāt vajaga.
tiesham diivains cilveks.pees.man nav krediiti.un daudzi,kuriem tie ir,aiznjemas atbildiigi un godiigi maksa.
tagad bankas ir vainiigas,ka pasazhieri ir alkAholikji.vaks.
Mani piedūra lasāmais, kuru lasīju, ka ECB ir piešķīrusi dažādām Eiropas privātbankām kredītlīnijas gandrīz 500 miljardu eiro(puse triljona) uz 1%! gadā. Nu tā... lai bankām paaugstinātu likviditāti, lai tās naskāk kreditētu ekonomiku. Lai gan ekonomisti saka, ka šī nauda nonāks attiecīgo valstu budžetos kā šo pašu banku kredīti, tb par šo naudu bankas iepirks valdību vērtspapīrus un nopelnīs vairs nevis 1%. Kāda likme tagad ir Itālijas vai LV vērtspapīriem? Skaisti. Tb sanāk atkal tas karuselis, ka tautas aizdod naudu pašas sev, par starpnieku piespiedu kārtā izvēloties bankas. ECB aizdod naudu, kura tā vai citādi nāk no ES valstu budžetiem(lai arī netieši) un šī pati nauda nonāks citu valstu budžetos, bet jau ar procentiem, kurus nosmels privātbankas. Ja es kaut ko nesapratu, tad esmu gatavs dzirdēt ko es ne tā saprotu. jozolsen, vai šņabis un cigaretes neuzmācas nabaga ģimenēm? Un azartspēles? Ko lecies par bankām, kuras darbojas likuma ietvaros un tas GARANTĒ aizņēmēja atbildību par SAŅEMTĀ atdošanu? Kurš kuru grib piekāst: vai tie, kuri IR AIZDEVUŠI (izmaksājuši sev uzticēto svešo naudu ar likumisku garantiju atgūšanai), vai "nabaga" aizņēmušie, kuri izliekas domājot, ka vainīgi ir citi un reāli saņemto nevēlas atmaksāt? ··· Parāds: Cik daudz ģimeņu cietušu banku... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Kāds ir Latvijas valsts parāds? (9)
Kāds zin, cik valsts jau ir parādā citiem? Tas ko maksāja Parexsa glābšanai jau bija aizņēmums no ārzemēm?
Nu protams ka aizņēmums:) Protams, ka aiznjeemums:)
Nee PAREX veel glaaba ar saviem liidzekljiem - bija tuvu miljardam pensijaam iekraats -to visu sagruuda PAREXaa ! Soul, kur ir piejama shaada informaacija?
Es biju pilniigi paarliecinaata, ka tas bija aiznjeemums.
barb - nu parakaajies interentaa - nebija tas ainjeemums ! :)
Veel nedeelju atpakalj Repshe pateica kaut kur intervijaa - ja mees nebuutu tuvu pie miljarda iegruudushi PAREXaa pashi tad musm tagad buut suudiigi vienliidziigi ka aIgaunija aun Laituva aun nevis tik tragjiski suudiigaka kaa tur un jaaiznjemas buut par paarii miljardiem mazaak - vinjsh gan teica ka vispar vairaak par miljardu nebuutu jaaiznjemas kopsumaa - bet nu vinjam jau nu reti kaads veirs tic tagad ... ;)
··· Parāds: Kāds ir Latvijas valsts parāds? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Parāda piedziņa - kā rīkoties? (31)
Aizdevu naudu /summa paliela/,noformēju parādzīmi,viss kā vajag,, kā man rīkoties,lai saņemtu savu naudu atpakaļ.. Tiešām nekad nav bijuši tādi darījumi,tāpēc lūdzu padomu.. P.s.mans parādnieks no manis izvairās,1men. vietā jau būs...
puse man, pārējais tev, tā der? BB - laupiitaajs ! :))) Atrod kādu, kas kājas salauž
:)
Būtu svarīgi zināt - cilvēks netaisās atdot tāpēc, ka ir blēdis, vai - sakarā ar krīzes apstākļiem, pagaidām vēl nevar atdot..? Ja gribi sev ienaidnieku-aizdod naudu.Man domāt-tiesu izpildītāju kantoris. ··· Parāds: Parāda piedziņa - kā rīkoties? lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai parāds ir iemesls neizlaist no Baltkrievijas? (4)
Baltkrievijas pilsonis vēlas atbraukt uz Latviju , uz 7 dienam , uz tēva kazām , bet baidas pirkt bileti , jo doma, ka var neizlaist no valsts, jo viņš ir parada kredit iestadei naudu. Vai ta varetu but , ka var uz robezas apturet un...
Neizlaist no Baltkrievijas var, ja to nosaka Baltkrievijas likumi...piem.delj krediitsaistiibaam. Vai taadi likumi ir, es nezinu, tas ir jaazina Baltkrievijas pilsonjiem un tiesibsargaajoshaam iestaadeem.

Vai ielaist LV nosaka Latvijas iestades, iedodot vai neiedodot viizu. LV mazs interesee baltkrievijas pilsonja krediitsaistiibas, bet var atteikt viizu, piem.balstoties un kaadiem valsts droshiibas apsveerumiem.
Jā. Piemēram, uzturlīdzekļu maksātājiem vajag atļauju no uztura ņēmēja vai viņa likumiskā pārstāvja, ka drīkst braukt. Zinu gadījumu, kad uz mātes bērēm nelaida, jo nebija atļaujas izbraukt. To es saprotu, tā ir kārtība!!! Baltkrievijaa - mieirigi, jo tur var but taadi likumi.Totalitaarais rezziims tomeer.. Parāda/kredītsaistību esamība pati par sevi ir normāla parādība un nekādus šķēršļus nerada. Tiesas lēmums par piedziņu (un nodots tiesu izpildītājam) gan var. Kā tur ar BY, nezinu, bet RUS tā ir jau tradicionāla problēma.

Latvijā ielaidīs bez lielām problēmām, ja vīza u.c. papīri kārtībā. Pirms tam gan no BY jātiek ārā.
··· Parāds: Vai parāds ir iemesls neizlaist... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Īrnieka parādi citiem. (18)
Nejauši uzzināju, ka man piederoša atsevišķa dzīvokļa īrniekiem ir laikā nenomaksātas ātro kredītu parādsaistības pāris firmām.Vēstules brīdinājuma aploksnē firmas sūta uz īrniekiem īzīrēto dzīvokli, kur tikai es esmu deklarēta. Īres...
Vienīgās problēmas, kas tev var rasties - viņam var nebūt naudas ko tev maksāt. Kamēr īrnieki īri maksā problēmas nebūs, tās radīsies , ja vairs nebūs naudas, ko īri maksāt. Ja tā notiks, tad par nesamaksāto īri varēsi viņus no dzīvokļa izlikt, bet tev būs arī attiecīgi zaudējumi.Īres līgumu vari pagarināt kaut vai uz 1 mēn. un tad atkal uz mēn., bet ja līgumā ir punkts, kur skaidri pateikts, ka par nemaksāšanu var izlikt no dzīvokļa tad problēmām nevajadzētu būt. Un kredītsaistības jau nav ar tevi, bet īrniekiem. Ja parādsaistības nonāk līdz tiesai, kurā tiek piespriesta mantas konfiskācija. Tad var būt problēmas, ja izīrē ar elektroprecēm un mēbelētu. Labāk parunā ar juristu pirms pagarini līgumu. No vienas puses, pareizi dara,ka neatdod kredītus tām firmām, kuras pakaļ skraida lūdzoties, lai aizņemas no viņiem.
Bet ja nebaidās tur nemaksāt, var arī Tevi uzmest.
Zurais11: Kam un par ko tie tūkstoši jāmaksā? ··· Parāds: Īrnieka parādi citiem. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pēc cik gadiem parādu nevar piedzīt? (14)
Labdien! Ir tāds jautājums, es saņemu 06.01.2017 vēstuli par parādu 6 eiro no lattelecom par 01.02.2013, līgums jau lauzts trīs gadus atpakaļ ar lattelecomu un tagad saņemu šo laimēs vēstuli. Jautājums ir pēc cik gadiem klusēšanu uzņēmums...
Cik es lasu, tad vēl nekādi piedzinēji nav pieslēgti. Kur tauta te ko cauri redz, nesaprotu.
Bet tam, ka labāk ar steigu nomaksāt/ jeb iet uz LTC un skaidroties/, jo kad atdos tiesu izpildītājam, tas pieprasīs kādus 30 eiro, un ja ir auto, tad uzliks arestu tam, bet ja nav auto, ir dzīvoklis vai māja, ieliks izsolē un Tu pat nezināsi.
un tagad runa iet par 6 eu? Ir veerts...? Labāk samaksā, citādi viņi atdos parādu iedzinējiem un būs jāmaksā arī par piedzinēju pakalpojumiem. Civillikuma 1895.pants. Pakalpojuma sniedzējam ir tiesības no parādnieka prasīt parāda atmaksu 10 gadu laikā. Ja rēķins no piedzinējiem, tad es maksātu lattelecomam, tiešo parāda summu un lai viņi paši tiek galā ar piedziņas izdevumiem.. ··· Parāds: Pēc cik gadiem parādu nevar... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Sociālās aprūpes centrs pieprasa samaksāt parādu par 2014.g (11)
Starp SAC un klientes dēlu tika noslēgts līgums par klientes ievietošanu aprūpes centrā.Atnāk brīdinājums par nesamaksātu summu SACam par 2014.g. maiju.vai SAC ir tiesības pieprasīt šo summu , ja persona, kura tika ievietota SAC mirusi jau...
Līgums noslēgts ar dēlu. Dēls maksātājs... 2014. g.maijā kliente bija dzīva, pakalpojums tika izmantots, bet nav samaksāts... protams, ka jāmaksā. Šeit viennozīmīgi nevar uzskatīt, ka ir parāds..., ja SAC grāmatvedis paviršības vai nolaidības dēļ nav piestādījis rēķinu klientam, tad 1) bija klientam jāsūta atgādinājums par nesamaksātu rēķinu, vai samaksas termiņa kavējumu; 2) jāsūta brīdinājums, ja klients nereaģē, brīdinājumiem ir jābūt vismaz diviem, turklāt jāpiedāvā rēķina samaksas grafiks; 3) tikai tad, kad ir veiktas punktos: 1 un 2 darbības var sniegt tiesā prasības pieteikumu par mazapmēra pārāda piedziņu. Iesaku nebūt slinkam, un pastudēt CL nodaļu - saistību tiesības par parāda piedziņu, par noilgumu...u.tml. CL ir viens īpaši labs pants, kuru šajā gadījumā "parādnieks"varētu piemērot, bet nu visu priekšā par baltu velti neteikšu...neesmu tik laba :)
Vēlu veiksmes :)
Loģiski, ka jāmaksā...kas te ko nesaprast.... Mazāk kafiju jādzer, vairāk jāseko savam darba pienākumiem. Parāds par 2014g.maiju. Automātiski jūnijā 2014 gada bija jābūt rēķinam par diviem mēnešiem. Jā kliente mirusi nākamajā gadā janvārī, tas nozīmē, ka parāds netika pieprasīts, jo citādi līdz janvārim būtu nomaksāts. Mūsu laikā nevar dzīvot pusgadu jebkurā SACa, jā nav nomaksāts kaut viens mēnesis. Jā grāmatvedis nav piestādījis rēķinu, tad tā viennozīmīgi grāmatveža kļūda, kas pašam arī jālabo, t.i. jāiemaksā. Līgumā slēdzējām jānomaksā piestādīto rēķinu, ne jāseko līdzi grāmatveža darbībai. Par to viņš jau maksā, jo grāmatveža pakalpojumi automātiski ieslēgti līgumā par klienta aprūpi. Ja kliente 2014. maijā uzturējās SAC, tad jāsamaksā, ja vien nav pa rokai kāds pierādījums, ka tieši par 2014. gada maiju apgādnieka maksa ir samaksāta. ··· Parāds: Sociālās aprūpes centrs... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu