Līzings auto

līzings auto foto attēls

Līzings auto - jautājumi un diskusijas

Operatīvais līzings - nobraukuma ierobežojums (3)
Vai operatīvajā līzingā esošam auto nobraukuma ierobežojums darbojas, ja auto ir paredzēts atpirkt no bankas?
Nez vai tik vienkārši būs. Bankai interesē viss, kur var nopelnīt. 1.Lasi līgumu!
2.Ja Tu pats reāli brauci ar to mašīnu, ja Tu biji tas operatīvā līzinga ņēmējs, tad bankai neinteresēs km. Viņiem- ka tik peļņa un mazāk darba:)
Līgums paredz atpirkuma summu. Ja pārsniedz limitu, tad tiek rēķināta soda nauda par km. Un to ietur no atpirkuma maksas. Bet ja izpērk paši visdrīzāk paprasīs atpirkuma summu. ··· Līzings auto: Operatīvais līzings -... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Hipolīzings atsavina auto (20)
Nu tā. Pirmkārt - es šai situācijā esmu tikai par rociņas turētāju, tā kā padomi, ka stulba, nederēs :) Otrkārt - vecās kļūdas vairs neizlabos, tagad svarīgāk ir nesastrādāt jaunas, tā ka atkal, padomi, ka stulba, nederēs :) Tagad par...
Mutiska vienošanās ar banku ir kaut kas līdzīgs, kā saņemt no alkoholiķa solījumu, ka viņš nekad mūžā vairs nedzers!
Bet beibes gan žēl!
Mani arī uzmeta tā kā bērnu ar līzingu. Visas bankas cenšās ap....ist klientu.
Dara pilnīgi visu lai beidzoties maksājumam varetu atņemt mašinu, dzivokli vai māju. Tas jau ir iestrādāts bankas likumā.
Tāpēc es visu algu izņemu uz reiz ārā no bankas lai tie pidari nevārās uz maniem sviedriem.
Iekrājumus uz zārka naudu turu TIKAI ārzemju bankās.
psc ... izklausās pēc gatavā burlaku romāna ! :(
Jebkurā gadījumā - šāda situācija nav normāla no bankas puses - būtībā nozagt automašīnu beibei !
Vienīgi ar banku cīnīties būs pagrūti - viņiem tur ir labi juristi. Bet nu dvēsele te bļauj pēc asiņainas cīņas par taisnību ...
Pilnīgi normāls rezultāts "mākslinieciskas dabas sievietei", tāpēc nav par ko tagad brīnīties! Gan jau banka sūtījusi brīdinājumus, gan i-neta bankā sūtījusi paziņojumus, tāpēd nav ko vainot šajā situācijā tikai un vienīgi banku. Ā, un darīt var sekojošu:
1) algot advokātu;
2) nedarīt neko;
3) pašai... piem., iesniegums FKTK u.c.
··· Līzings auto: Hipolīzings atsavina auto lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Auto ko pardod Mogo līzings (4)
Kādas atsauksmes un pieredze ar auto, ko pardod Mogo līzings?
Auto kvalitāte no finansētāja nekādi nav atkarīga. Ja naudas uzreiz nepietiek - pilnīgi pofig vai tas ir Mogo, Incredit vai kas cits. Man šķiet, ka Mogo līzings auto nepardod, Mogo līzings kāš lohus. Vismaz pirms kāda laika, kad tikko parādījās - tur jābūt galvā saspiestam, lai pie viņiem auto iegādi finansētu! Viņi ir gan finansētāji, sadarbojas ar dažādiem plačiem, gan ir arī pašiem savs placis Deglava ielā. Pašam pieredzes nav, koments vairāk kā atbilde pirmajam diviem komentāram :) Jebkurā gadījumā pērkot lietotu auto, jāveic diagnostika un jāsavāc visa iespējāmā infa par šo auto un tā vēsturi. No finansētāja nekas nav atkarīgs?
Nu, nu...
Manuprāt, ir drusku starpība, vai maksā 70% gadā par aizdevumu šādiem mogoveidīgajiem vai 3% gadā normālai bankai.
Tā ka topika autoram iesaku papētīt, cik vēl pārmaksāsi. Un neaizmirsti, ka sākotnējā finansēšana nav vienīgie izdevumi.

Auto, jebkurā gadījumā jāskata vēlams kopā ar pazīstamu mehāniķi un vēl arī jāaizved notestēt uz normālu servisu/jāizmēģina braukšana. Katrs auto ir loterija. Protams, jo lētāk un izdevīgāk izskatās, jo lielāka vabūtība pavisam drīz ieberzties uz dārgu remontu.
··· Līzings auto: Auto ko pardod Mogo līzings lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Operatīvais līzings. (30)
Plusi un mīnusi.Auto ņems no salona jaunu.
- mīnusi barosi žīdus:) Noperc golfinju par 350 ls ar tehnikso, laba stavoklii(bishku japapulas, lai tadu atrastu, bet var!) un ietaupiisi 13000 Ls. Galvenais nav kada mashina, bet kaa tu maki ar to braukt ;) Romaška,pupsix,tie,kuri ņem auto no salona,ar 350 Latu vērtu Golfu nemūžam nebrauks,viņi grib labu auto. Pārmaksāsi krietni. Nu bet bagāts jau dara kā grib... :))) Paskatie cenas 3-4 gadus lietotām mašīnām.Katru gadu zaudē ap 10 000 eiro.Intereses pēc Volvo. ··· Līzings auto: Operatīvais līzings. lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu