Darbs Anglijā (UK)

darbs Anglijā (UK) foto attēls

Darbs Anglijā (UK) - jautājumi un diskusijas

Zemeņu lasītāja darbs Anglijā (15)
Vai kāds ir bijis Anglijā lasīt zemenes,kāda tur ir darba sistēma?
Ja esi ar stipru veselību,tad ok,ja problēmas ar muguru,vaiko citu,tad labak aizmirst! darba sistēma sekojoša-ņem toveri un velkās pa vagu lasot zemenes,kuras vēlams neēst,bet likt toverī(neēst tapēc,ka noķīmiķotas,nevis kādam žēl) patreiz tieši to arī daru,vismaz 200 nopelnu nedēļā,tas nav grūti,dzīvojam labiekārtotās karavānās,parasti pa vienam-istabā,maksa-30 mārciņas nedēļāDarbs jau 5.no rīta ar pārtraukumiem,tuneļos visai karsts,bet var pierast,zemenes uz zemes un arī aug kūdras maisos,kas novietoti uz zemajiem galdiem-40 cm no zemes un augstākiem galdiem-1,20m auugstumā.Zemenes ienākas no 15 maija,liz pat oktobrim.Faktiski pie zemenēm darbs ir pat 10 mēnešus-tuneļu konstrukciju montāža,apūdeņošanas sistēmu ierīkošana,lauku nokopšana,sagatavošana,stādu stādīšana. ar parasto lasīšanas metodi, tapat ka plūmes, kartupeļus un citas ogas, uzkāp kokā, nopurina un lielumu salasa spainī. /Ņem trepi, brauc ua Angliju lasīt zemenes/
Bet ja viņas jālasa no vagas tad iegādājies ceļu aizsargus un tikai tad dodies tur:)
··· Darbs Anglijā (UK): Zemeņu lasītāja darbs Anglijā lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Angļu border agency? (4)
Neviens nav saskāries ar šo briesmoni,kur var atrast viņu epastu?
0843 504 7198 operatīviem kontaktiem neder?

Var caur viņu saitu - https://www.gov.uk/contact-ukvi/overview atsevišķi e-meils nav novērojams, var rakstīt pa parasto pastu, tas UK labi strādā.

The UK Border Agency is now known as UK Visas & Immigration.
Nu ja, raksti viņiem papīra vēstuli un sūti prom. Atbildi saņemsi tieši tāpat. ja sadarbojies ar moriem ,tad esi cilveeku ienaidnieks. ··· Darbs Anglijā (UK): Angļu border agency? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju? (46)
Man vienmēr gribējies pajautāt, kāpēc letiņi masveidā brauc strādāt uz Īriju un Angliju, nevis uz pulka bagātākajām Skandināvijas valstīm, kur tak var nopelnīt pulka vairāk? Un arī civilizācijai tur pavisam cits līmenis
Man nav saprotams, kāpēc te daži, pielieto vārdu vergot?
---
tā viņi pauž savu riebumu pret jebkādu darbu jebkurā valstī:)
Latvijā vergam 3 eiro stundā, ir darbs un viss pārējais tikpat dārgs vai dārgāks nekā UK. Bez cigaretēm un alkohola var izdzīvot. Man patīk Torpedo domu gājiens, vairākkārt man vārdus no mutes izrāvis. Vot kādēļ nestrādāt valstī, kura patīk? Es tādā īrijā justu kā ar katru manu elpas vilcienu mana dzīve paiet garām. Jūs aizbraucāt uz Īriju un noliekat palikušos,kuri laukos strādā par 500 euro? Tad nocērtat to nabassaiti pavisam. Mums te viss pa vecam, deputātiņi, ministriņi, VID izdienas pensijas, reāls valsts rekets.Cerams līdz manai pensijai cietumi būs savesti līmenī, būs jānovāc kāds politiķis un vecumdienas būs nodrošinātas!:-D Trīs ēdienreizes, ārsts, svētdienas skola, bibliotēka, psihologs... es domāju, anglijas pensijas jūs redzēsies kā savas ausis - tikai spogulī. tikai pagaidiet. angļi nemaksās jums atlikušos mūžus par tiem 10 nošancētajiem gadiem, kad visa sociālās apdrošināšanas sistēmas gala beigās noies pa burbuli. iesaku labāk krāt tik, cik krāt tur strājajot spējat un uz šim pensijām necerēt. ja būs un dzīvosiet pietiekami maz, lai eiropas welfare kolapsu nepiedzīvot, tad tā. bet tas ir neizbēgams. pensiju un soc. maksājumu nasta JAU ir nepanesama. nemaksās angļi jums pensijas. Nu beidziet apcelties. Ja pašam ir sava māja,liels dārzs,malka par velti,sava galdnieka darbnīca,tad saņemot to minimālo algu sanāk vairāk,kā rīdziniekam tas tūkstotis. ··· Darbs Anglijā (UK): Kāpēc letiņi brauc tieši uz... lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu