Banka pārņem dzīvesvietu - kas notiks tālāk?
Tā ,Sīcis ir bankai pazaudējis īpašumu (māja kur esmu deklarēts,kā iemītnieks)...banka pēc izsoles to ir savākusi...kas būs tālāk? Vai tiešām būšu uz ielas? Kas vispār notiksies?krauklis966 Tevi izmetīs ārā kā korķi. Viņiem ir poo par Tevi. aizstaigā līdz pasvaldībai un uzzini kādas Tev ir izredzes. Lai veicās:))
Land_of_Dreams nāksies kaut kur īrēt...
Just_ Ja tu tur nedzīvo, tad atrodi, kur dzīvot, un deklarējies tur. Nav jau padomju laiki ar pieraksta sistēmām.
Skaidrite_Leeninna Ja neesi ģimenes loceklis, tad vēl var glābt īres līgums, noslēgts ar kādu senāku datumu. Lielākais bieds jaunajam īpašniekam ir noslēgtie īres līgumi.
Mr_Fixatio
īres līgumu neviens vairs nekoroborēs. un jaunajam ieguvējam tas nebūs saistošs.
cita lieta, ka bankas labprat lauka nemet, ja var vienoties par ires maksu. tadejadi bankai atkrit apsaimiekosanas un uzturesanas izdevumi utt
Skaidrite_Leeninna Mr_Fixatio> īres līgums NAV jākoroborē. Ja līgums ir beztermiņa, tas ir saistošs jaunajam īpašniekam.
cilveex
"un jaunajam ieguvējam tas nebūs saistošs."
Kādas muļķības! Tas BŪS saistošs, šīs saistības pāriet līdzi īpašumam.
clyde83 ēzeļi.. Līgums ir saistošs tikai jaunajam īpašniekam, ja tas ir reģistrēts zemesgrāmatā... Visādi citādi - laiks kravāties
garaamejoshais Vnk dkelareetajai dziivesvietai beigsies tiesiskais pamats, aizej piedeklareejies citur, citaadi ja neliksies ne zinis, sanaaks ka dziivo Latvijas republikaa bez dekl. dziivesvietas
Korella
Obligāti pārreģistrē to Zemesgrāmatā uz banku, jo ja tas Zemesgrāmatā paliks uz Tevis, visi apsaimniekošanas maksas un komunālo pakalpojumu u.c. parādi krāsies uz Tevis, kas beigās novedīs tiesā, kam sekos Tiesu izpildītāja arests Tavam kontam utt. nepatikšanas, jo jārēķinās ar to, ka Tava dzīvojamā platība kādu laiku būs tukša, un nebūs kas maksā par komunālajiem pakalpojumiem, un ja nebūsi līdz galam noņēmis to no sevis, parādi tikai augs. Tāpat obligāti lauz līgumu ar interneta provaideri, uc. pakalpojumu sniedzējiem, ja negribi pēc laika saņemt vēstuli no Creditreform un ZTI.
Tas, ka parādnieks, tur vairs nedzīvo, pakalpojumu sniedzējiem neinteresē.
Juulijs īres līgums glābtu (uz pāris gadiem) tikai tādā situācijā, ja bankas līgumā būtu punkts, kas atļauj ķīlas devējam izīrēt īpašumu, tā kā tāda tur vienozīmīgi nav, tad tiesu izpildītājs izmetīs visu un visus :), varat pat nemēģināt vicināt kādu kreiso īres līgumu.
joens
Īres līgums ir saistošs visiem jaunajiem īpašniekiem neatkarīgi no ieraksta ZG (pēdējā gadījumā pat diskusija nav iespējama, tāpēc vienmēr ir labāk, ja ierakstīts), tiesa, nesmu eksperts jaunākajā LV tiesu praksē, tur var visādus brīnumus sagaidīt (laikam ne jau velti augstāk daži apgalvo, ka var uzkārt uz nagliņas).
Vai tēvs/māte ir ģimenes locekļi pieaugušam cilvēkam, ir labs jautājums, laikam tikai, ja apgādājamo statusā, tāpēc nevajadzētu būt nekam neparastam, ja vecāki bērna īpašumā dzīvo noslēdzot īres līgumu (ja to nedara, tas tik apliecina plaši izplatīto "avosj proņesjot" dzīves attieksmi). Plika deklarēšanās tiešām ir tikai papīrītis, uz kā pamata apsaimniekotājs cenšas iekasēt gružu izvešanas "nodevu" (parasti veiksmīgi un ne tikai to).
JurisK Bankai vajaga nevis māju, bet naudu. Kas tā par izsoli, kas tā par māju? Ņem sīci pie dziesmas reāli, velkaties uz banku un uzkrauj sev par muļķību un sīcim par stulbību parādus līdz mūža beigām, banka būs priecīga par jauniem slaucamajiem:) Un tev paliks, kur patverties.
Juulijs šinī gadījumā īres līgums NAV saistošs potenciālajam jaunajam īpašniekam, jo parakstot hipotēkas līgumu cilvēks ir apliecinājis, ka īpašums nav apgrūtināts ar īres tiesībām, un viņam nav tiesību slēgt šāda veida līgumus, kamēr nav nokārtotas visas saistības ar banku.
joens Konkrētajā gadījumā mēs nezinām, kas ierakstīts TS sīča līgumos ar banku, vismaz kredītpakaļmešanas sākumposmā tādiem sīkumiem pat bankas nepievērsa uzmanību. Nu un tāda lieta kā ekonomiskā loģika - dzīvoklis tiek pirkts, lai kredītmaksāšanas laikā to noteikti izīrētu un tā gūtu ienākumus kredīta atmaksai.
Deguns Īres līgums laikam ir vienkāršākais variants- ja Tev ir īres līgums, tad Tu esi īrnieks un no dzīvokļa var izlikt tikai ar tiesas spriedumu. Tas, ka tiesu izpildītāji praksē nelabprāt to ievēro- tas ir cits jautājums. Tāpēc jau ir tāda lieta kā sūdzības par tiesu izpildītāja darbībām. Tiesa, jebkurā gadījumā tas ir tikai pagaidu risinājums, jo brīdis, kad dzīvoklis būs jāatstāj, vienalga atnāks. Par cik bankai tas īpašums nudien nav vajadzīgs, varbūt ir vērts runāt ar banku.
Snurka
Pareizā atbilde (tb kā reāli notiek) ir Mr_Fixatio (2010-11-18 10:42) viedoklis.
Ar mazu piebildi - jā, jaunajam īpašniekam esošie īres līgumi ir saistoši, BET - 1) mainoties īpašniekam, ir jāpārslēdz īres līgums. Pārslēgtajā īres līgumā var ierakstīt visu ko :) Un 2) īrnieku izlikt var tikai tiesa, ZTI, bet to bankas nelabprāt dara.
ak, jā... mēs kolektīvi izdomājām, ka IR īres līgums - teikts jau bija tikai par deklarēto dzīvesvietu
Ezjule 1 Parasti tādi dzīvokļi ātri vien nonāk izsolē, kur bieži vien tos nopērk banku meitas uzņēmumi. Kas tos pārdod tālāk pēc kāda pus gada.
Zelta_rokas Tak aizej uz attieciigo banku, un pajautaa. Vinji tur uzreiz pateiks un zinaasi ko dariit taalaak! Varbuut vari atpirkt no bankas taas sienas.
LaskovijMerzavec
Īres līgumi tikai sarežģī dzīvi sev pašam, Reāli tikai nedaudz novilcini laiku...
Pie tam top likumprojekts, kurā šie faikie īres līgumi netiks vairs ņemti vērā.
flesh Tev jamekle jaunas maajas, izsaku lidzjutibu.. nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 25) | nākamās >> |