Sludinājumu dēļi

sludinājumu dēļi foto attēls

Sludinājumu dēļi - jautājumi un diskusijas

Nekustamā īpašuma reklāmvietnes (saiti) ārzemēs? (3)
Kādi ir efektīvāki, lielākie, populārākie ārvalstu reklāmsaiti par nekustamo īpašumu? Gan rietumos, gan austrumos. Pēc personīgās pieredzes, lūdzu!
http://www.realestate.com.au/buy
http://www.realestate.com/
http://list.juwai.com/
http://www.99acres.com/NRI-Real-Estate.htm

utt., Drang nach Westen
www.finn.no Ierakstīt guglī interesējošās valsts valodā (real estate, immobilien, kinnisvara utt.) un būs nodarbes garajiem ziemas vakariem to visu izlasīt. ··· Sludinājumu dēļi: Nekustamā īpašuma reklāmvietnes... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Sludinājumu portāli (11)
Vai izņemot www.ss ir kāda cita sludinājumu lapa? Tur vairs nav iespējams piereģistrēties. Jāiziet elles loki.
Drīz līmēsim sludinājumus uz elektrības stabiem , kā vecos laikos :) Aga. Nezinu vai taisnība, bet dzirdēju, ka tie ese-sieši pa tiešo sadarbojoties ar VID. Tādēļ tagad vajag gan bildi, gan personas kodu, gan skaipu gan 3 e-pastusun 2 tel. numurus. Vispirms it ka nosūtot uz VID, tur piefiksējot visus datus, pārbaudot vai viss sakrīt un tad dajut dobro. Būsi uz āķa, ja ko pārdod. Traki laiki. Tu gan,Juri, pardon, esi atpalicis no dzīves LV.
Tagad pat par zeķu pāri pārdoto VIDam ir jānomaksā nodeva.
Ja nopircis dzīvokli, samaksājis bargu naudu un tagad spiests izīrēt, VIDs jau tut kak tut. Bet jautājums, kāpēc cilvēkam vēlreiz jāmaksā, vai tad pērkot jau nesamaksāja, vai maksājot NĪ nodokli nemaksā.
Cits no meža savelk kritušos kokus, sazāģē, saskalda, aizved pircējam, nē, VIDam arī vajag.
Lapas ir, bet reāli neviens tās neskatās, ss.lv tirgus līderis, reklama.lv nodarbojas ar ss.lv sludināju pārpublicēšanu, pārējie nav vērā ņemami...
A sadaļā par VID viņi dupsē arī parastā weblapā izvietotos komercpakalpojumu piedāvātājus...
Dupsē gan jau ka, jo sludinājumu apmaksāt vari tikai vai nu ar Vizu vai internetbanku, kur ir tavs v.u.t. Un lokies kā gribi, visi sludinājumi iet caur VID sietu. Ja jau to kleitas pārdevēju noķēra, tad ko runāt par lielākiem darījumiem. ··· Sludinājumu dēļi: Sludinājumu portāli lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu