Revolut

Revolut - jautājumi un diskusijas

Revolut (27)
Vai kādam VIDs ir pārskaitījis pārmaksātos nodokļus uz Revolut kontu?
VID nodokļu pārmaksas uz Revolut neskaita, tikai uz kontiem LV bankās. Ja nav konta LV bankās, tad iesniegumā var norādīt, ka vēlas nodokļu pārmaksu saņemt skaidrā naudā. VID , kad ir izskatījis deklarāciju un pieņēmis lēmumu par pārmaksas atgriešanu EDS sistēmā dos info, kurā bankā, var saņemt. No Revolut mūsu tiesu izpilditaji nevar novilkt naudu paradniekiem un alimentu nemaksatajiem,tāpēc droši vids arī uz turieni naudu neskaita....21.43 Kura tad mums ir LV banka? Es izmantoju interneta pirkumiem. Ieskaiti tik, naudu , cik gatavojies tērēt. Un nekādi karšu datu zagļi nav bīstami. Nu jau ir piedzīvots, ka VID IIN pārmaksu skaita pa taisno uz Tiesu izpildītāju kontiem.
Pirms pāris nedēļām ar šādu situāciju saskāros. EDS bija vēstule, ka IIN pārmaksa tiek pārskaitīta tiesu izpildītājam.
Visiem ir skaidrs kāpēc daudziem ir konti Revolut un citās finanšu sistēmās. Lai izvairītos no savu saistību kārtošanas pret saviem bērniem un kreditoriem.
Loģiski, ka VID neatbalsta izvairīšanos no parādu apmaksas, tāpēc arī tiek noteikts, ka nodokļu pārmaksas tiek atgrieztas LV reģistrēto banku kontos, kuriem tiek klāt tiesu izpildītāji.
before you speak ask yourself if what you are going to say is true, is kind, is necessary DDD ··· Revolut: Revolut lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu