Revolut

Revolut - jautājumi un diskusijas

Revolut (27)
Vai kādam VIDs ir pārskaitījis pārmaksātos nodokļus uz Revolut kontu?
VID nodokļu pārmaksas uz Revolut neskaita, tikai uz kontiem LV bankās. Ja nav konta LV bankās, tad iesniegumā var norādīt, ka vēlas nodokļu pārmaksu saņemt skaidrā naudā. VID , kad ir izskatījis deklarāciju un pieņēmis lēmumu par pārmaksas atgriešanu EDS sistēmā dos info, kurā bankā, var saņemt. No Revolut mūsu tiesu izpilditaji nevar novilkt naudu paradniekiem un alimentu nemaksatajiem,tāpēc droši vids arī uz turieni naudu neskaita....21.43 Kura tad mums ir LV banka? Nu jau ir piedzīvots, ka VID IIN pārmaksu skaita pa taisno uz Tiesu izpildītāju kontiem.
Pirms pāris nedēļām ar šādu situāciju saskāros. EDS bija vēstule, ka IIN pārmaksa tiek pārskaitīta tiesu izpildītājam.
Visiem ir skaidrs kāpēc daudziem ir konti Revolut un citās finanšu sistēmās. Lai izvairītos no savu saistību kārtošanas pret saviem bērniem un kreditoriem.
Loģiski, ka VID neatbalsta izvairīšanos no parādu apmaksas, tāpēc arī tiek noteikts, ka nodokļu pārmaksas tiek atgrieztas LV reģistrēto banku kontos, kuriem tiek klāt tiesu izpildītāji.
Ceļošanai, kā jau augstāk minēts, pat uz nelieliem izdevumiem ne€ zemēs starpība jūtama.

Finansu diversifikācija (nekad neturi visas olas vienā groziņā). Nu un banku paranoja šeitan, kas pavisam viegli var ietekmēt arī pilsoni parasto (banka slēdz kontu bez paskaidrojumiem).
Es izmantoju interneta pirkumiem. Ieskaiti tik, naudu , cik gatavojies tērēt. Un nekādi karšu datu zagļi nav bīstami. ··· Revolut: Revolut lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu