Pensiju pārvaldītāji

Pensiju pārvaldītāji - jautājumi un diskusijas

Pensiju pārvaldnieks (9)
Varbūt kāds finansu speciālists (arī ar gaišreģa spējām), ieteiks kur labāk un drošāk ir noguldīt 2. un 3. plāna pensijas. Uz doto momentu pensijas kapitāla līdzekļi automātiski aizgāja uz kaut kādu bankrotējošo banku apvienoto banku...
Kā būs, tā būs, Garoznieks, mes nekā nevaram šo situāciju ietekmēt, kas, kā, un kur groza musu naudiņu, mums nav dots zināt, to tikai Dievs var zināt. Ej latvia.lv un maini pēc patikas. Bankas vairs nekrāmējas ar 2.līmeni (valsts fondēto) pensiju personām. Skat VSAA par pensijām. 3 līmeni var mainīt. Tur problēmu nav. Nāc labāk pie manis uz ERGO. Tiesa gan to kas ir uzkrāts uz aprošināšanu nevar pārcelt. Iesaku laikam Luminor konservatīvo plānu. Manuprāt, 3. pensijas līmeni nemaz tik vienkārši vairs nevar nomainīt, sevišķi, ja ir doma atgūt IIN, bet varbūt es kaut ko jaucu - nav šādas domas bijušas :)
Savukārt 2.pensijas līmeni, šķiet, var mainīt nepārtraukti. Aizej/uzraksti uz sev simpatizējošo banku, ka otro līmeni gribi pie viņiem un viņi paši visu izdarīs (vismaz pāris gadus atpakaļ man kā reiz tā bija :)).

Btw, kāpēc nepatīk Luminor? Banka kā banka. Citur, manuprāt, būs tikai savādāk - ne obligāti labāk :)
Zini, kad es pirms gada šito jautājumu pajautāju, atrodās te tādi kuri, laikam caur zobiem, no sevi izspieža : kāda tev daļa kurā fondā mans pensijas kapitāls ieguldīts ?! ··· Pensiju pārvaldītāji: Pensiju pārvaldnieks lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu