Pārskaitījumi no ārzemēm

Pārskaitījumi no ārzemēm - jautājumi un diskusijas

Vai ir pieredze ar paysend sistēmu? (7)
emsu LV un man kāds no Amerikas veica pārskaitījumu caur paysend kontu viņam uzradās aizgāja un parasti ienākot stundas laikā, bet pagāja 3 dienas no nauda man joprojām parādījusies kur to meklēt ? kāda JUms peiredze ?
Pieredzes nav.
Tev kāds labi zināms cilvēks it kā naudu ieskaitīja? Nav gadījumā kāds atvaļinātais ASV ģenerālis, kuram sieva mirusi un nav neviena tuvinieka? Ja pieprasīs tev atskaitīt to naudu atpakaļ, tad noteikti viņš. Un kontrolē savu kontu, jo numuru jau esi iedevusi nez kam.
Bet cerēsim, ka viss būs labi, un naudu skaitīja pazīstams cilvēks.
Normāliem servisiem ir atbalsta kontakti. Un šai gadījumā, ja nauda nav saņemta , lai pie atbalsta vēršas tas, kurš sūtījis. Ja tiešām labs paziņa. Sanneemeejs neko dariit nevar. Jo suutiitaajam jaapazvana tam kantorim, tas viss. Varbuut maksaajis ar krediitkarti, un taa noblokkeejusi , jo International utt. Ir pozitīva pieredze ar paysend. Komisijas maksa ir ļoti neliela, bet nauda var aizskaitīties kā nu kuru reizi. Lai nauda ienāktu Tavā kontā, kādam citam cilvēkam no LV ir jāveic pārskaitījums uz ASV. Ā, vēl - naudas nosūtītājam statuss uzrādās "procesā", ja vēl maksājums nav saņemts. Kad nauda aizies, statuss būs "izpildīts". ··· Pārskaitījumi no ārzemēm: Vai ir pieredze ar paysend... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Cik ilgā laikā Francijas banka pārskaita naudu uz Latviju (10)
Gaidu jau 40 dienas,bet nekā.bankā pateica,ka otrā galā nedod atbildi.
Pārsvarā 6-8 nedēļas. Čeku? Tad 40 dienas vēl neskaitās, ka pat skaitītājs būtu ieslēgts. Pozitīvā gadījumā 2-3 mēneši, mazāk pozitīvā attiecīgi ilgāk. Ar čekiem var spēlēties zemēs, kur tā ir ikdiena (tradicionāli USA, bet visam jānotiek uz vietas, ne attālināti). LV tā nekad nav bijis un arī nebūs, šodienas FR tā arī ir jau pamazām aizmirsta lieta. SEPA pārskaitījums? Tas nav tas ko prasīju. summa? kaa sauc fr banku? ··· Pārskaitījumi no ārzemēm: Cik ilgā laikā Francijas banka... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. (7)
Cik un kā drīkst pārskaitīt, lai mūsu ierēdniecība nesāk virsū skriet?
Labāk vienkārši neslinko, bet pats samaksā visus maksājumus. Pārējo iedod skaidrā naudā.
Te likumi mainās kā vējš. Šodien maksā mierīgi, bet rīt rēķinu piestādīs. Tūlīt Oiropas nauda beigsies visādi brīnumi sāksies.
Radiniekiem{laulātajam, bērniem, vecākiem} skaiti cik gribi, ja vairāk par 4000 skaitīsi gada deklarācijā viņiem tikai būs tas jāuzrāda, bet nodokļi jāmaksā nav. Skaiti no konta uz kontu internetbankā, nebūs nekas jāmaksā Paņem Revolut karti un skaiti bez problēmām... https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-skaidro-kuros-gadijumos-jam 1400eur gada laikā. ··· Pārskaitījumi no ārzemēm: Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Naudas pārskaitījums uz Latviju. (14)
Cik lielu summu var pārskaitīt no ārzemēm uz Latviju lai VID nerastos lieki jautājumi.Vēlos iegādāties īpašumu.Neesmu ne deputāts,ne ministrs kam VID un KNAB liek mieru.
VIDam interese radiisies mirklii, kad naudas suutiitaajs, kad buus ticis izsaukts uz banku, nespees tai izskaidrot savas finansu pluusmas legaalo izcelsmi. esi patriots samaksā vidam,tad knabam un citiem dienestiem +neaizmirsti par deputātiem,tad Tev paliks pāri kādi 25%,tad varbūt Tevi neviens neaiztiks..))) Vajag maksat nodoklus nevis tirinaties! Kādi gan VID var rasties jautājumi, ja esi nodokļu maksātājs citā valstī, dari ar savu naudu ko gribi. Ja vien tas nav mazdārziņš, nesanāks. Ja arī pārskaitīsi naudu paslepus, pie vērtīgāka īpašuma iegādes tāpat ziņas visticamāk nonāks pie vid.
Bet ja atrodies ES un nodokļus no tās naudas esi nomaksājis, tad maksimums iespējams paprasīs starpību, bet nav dzirdēts, ka tā dara.
··· Pārskaitījumi no ārzemēm: Naudas pārskaitījums uz Latviju. lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu