Pārskaitījumi

pārskaitījumi foto attēls

Pārskaitījumi - jautājumi un diskusijas

Kā pārskaitīt naudu no Francijas? (12)
Skaidro naudu gribu ieskaitīt savā vai sievas DNB kontā no Francijas? Kā rīkoties???
Visvienkāršāk atvērt kontu Francijā un tad no konta uz kontu.
Bet ja kontu atvērt nevar, tad ir taču kaut kādi tur amerikan ekspres, pasta bankas. Es gan tieši Francijas finansu sistēmā slikti orientējos.
17:21
Ta jau drīzāk vienkāršāk būs ar kulīti pār plecu ar visu naudiņu atčāpot uz Latviju :)
Ja teemas autors straadaatu, vinjam neviens nemaksaatu ´liquide´, toties buutu savs konts vieteejaa bankaa. Taa ir kaut kaada kreisaa nauda, visticamaak. Es nesaprotu, kas traucē ieiet jebkurā, tajā skaitā Francijas, bankā un par zināmu komisiju pārskaitīt naudu uz jebkuru kontu :) Ļoti neskaidrs jautājums. Jūs naudu vēlaties ieskaitīt Francijā un tad pārskaitīt uz LR DNB vai kā savādāk notiks šis darījums? ··· Pārskaitījumi: Kā pārskaitīt naudu no... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pārskaitījumi no ārzemēm (12)
kā visizdevīgāk pārskaitīt naudu no ārzemēm (no Vācijas) uz Latviju ?
caur internetbanku, nebuus nekur jaaiet, protams, ja taada ir :) paypal nedarbojas? Aizej uz banku un no tava konta ar Uberweisung bez maksas pārskaita. Vai ar par kādiem 20 santīmiem. paypal nav izdeviigs jo njem procentus par ieeju/izeju ja naudu paarskaiti.
visizdeviigaak ar paraleelo paarnesi - atrodi kaadu kuram simetriska probleema un mainieties ar naudu uz vietas :)
No Vācijas bankas pārskaitījums, citus variantus vērts izskatīt tikai tad, ja ko jāslēpj. ··· Pārskaitījumi: Pārskaitījumi no ārzemēm lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pārskaitījuma cena no Lietuvas uz Latvijas Swedbank kontu (7)
Vēlos no Lietuvas swedbankas konta caut internetbanku pārskaitīt uz Swedbankas kontu Latvijā citai personai naudu.Cik tas maksā?
Un ja to pajautātu pašai Swedbankai? ;) Manuprāt neko tas nemaksā, ja biji domājusi, ka tagad esi pati tur... Tik pat cik starp LV Swedbankas kontiem Ja jāpārskaita eiro naudiņas, tad tas varētu maksāt 0.36 EUR. Ronta, Swedbankas kontā pārskaitijumi bezmaksas savā starpā, Lietuvā arī eiro, un arī Swedbanka. ··· Pārskaitījumi: Pārskaitījuma cena no Lietuvas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ko nozīmē nosaukums "rezervēts" internetbankā? (11)
Nu, saprotat... ir konts, ir "pieejams", ir "atlikums", bet kas ir "rezervēts"? Es varbūt pareizi saprotu, ka ir noticis darījums, bet saņēmējs tā kā naudu saņems(tb kāds neta veikals), bet vēl nav fiziski "atskaitīta" tā nauda no mana...
Es tik tāpat pajautāju- pašam gandrīz reiz izdevās iegādāties 8 biļetes uz Drēzdenes operu, jo biļešu pirkšanas portālā angļu versijā "enter" tā labi nestrādāja, kad pārgāju uz vācu val., tad arī angļu variants nostrādāja un uz e-pastu pienāca paziņojums, ka man rezervētas ne tikai 8 biļetes, bet arī bankā rezervēti bez maz 300 LVL!:) Tieši tā! Un cik reizes nospiedi pogu "pirkt" vai "enter"?:)) man šitais vārds arī nav saprotams , nu itkā jau skaidrs, bet tomēr debīli - vai nu samaksāju vai nē, bet rezervēts .... nu kaukā stulbi skan :) ļoti vienkārši ;)...Prece tiek uzskatīta par apmaksātu brīdī, kad nauda ir ienākusi pilnā apmērā Pārdevēja norēķinu kontā...līdz tam tā ir rezervēta :) ··· Pārskaitījumi: Ko nozīmē nosaukums "rezervēts"... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. (7)
Cik un kā drīkst pārskaitīt, lai mūsu ierēdniecība nesāk virsū skriet?
Labāk vienkārši neslinko, bet pats samaksā visus maksājumus. Pārējo iedod skaidrā naudā.
Te likumi mainās kā vējš. Šodien maksā mierīgi, bet rīt rēķinu piestādīs. Tūlīt Oiropas nauda beigsies visādi brīnumi sāksies.
Radiniekiem{laulātajam, bērniem, vecākiem} skaiti cik gribi, ja vairāk par 4000 skaitīsi gada deklarācijā viņiem tikai būs tas jāuzrāda, bet nodokļi jāmaksā nav. Skaiti no konta uz kontu internetbankā, nebūs nekas jāmaksā Paņem Revolut karti un skaiti bez problēmām... https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-skaidro-kuros-gadijumos-jam 1400eur gada laikā. ··· Pārskaitījumi: Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu