Parādu piedzinēji

parādu piedzinēji foto attēls

Parādu piedzinēji - jautājumi un diskusijas

Kuram parādu piedzinējam maksāt vispirms? (13)
Nekas patīkams nav, bet situācija ir tada,kada nu tā ir. Esmu 2. piedzinēju kopmāniju sarakstā. Viens ir Creditreform, otrs par ātro kreditu Credit Inkaso, itkā abas kompānijas nāk pretī un sadala maksājumu, bet tā pat summas ir lielas,...
Maksā abiem, bet mazāku summu nekā grafikā, ja redzēs, ka Tu vismaz kaut ko maksā, būs saprotošāki. kadreiz bija rekets,sedinaja uz skaititajiem
tagad nosaukumi mainijusies Creditreform,Credit Inkaso

kadrteiz bija starpnieki,kuri protekcioneja un veda sarunas
tiesi tapat ari tagad,javed sarunas ar piedzinejiem...
metodes ,nav mainijusas-obpuseja "presesana"

tiesas lietderibu nosaka apmaksas pamat summa
ar sada veida prasibam tiesas ir parslogotas
domāt vajag pirms tam, nevis kad ūdens izliets... cik tomēr neaptēstam jābūt lai ņemtu ātro, vai auto mogo kredītā... jāatmaksā būs viss un arī % kas nāks klāt. ir dzirdēts, ka tavas parādsaistības var pārdot un šajā gadījumā summai vēl piemetīs klāt pāris simtus. un tā tas var atkārtoties vairākkārtīgi..
ieteikums varētu būt iet uz banku, ņemt kredītu kas nosedz abas summas un tad maksāt bankai. bet ja cilvēks galīgi jau sasmērējies un diez ka nav ar ienākumiem...tad vienīgais variants ir sākt pelnīt vairāk.
diez ko var palīdzēt, ja iemaksāsi mēnesī 10 eiro, ja ik mēnesi soda % nāk klāt teiksim 50? nu labāk tā nekā nekā, bet parāds turpinās augt.. Labāk jau nu mēģini tomēr summu dalīt un maksāt abiem, je tāda situācija. Citādi viens obligāti apvainosies. Un skaties arī kādi nosacījumi - kur vairāk aug procenti. ··· Parādu piedzinēji: Kuram parādu piedzinējam maksāt... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ir kādam pieredze ar Creditreformu? (13)
Aizmirsu samaksāt telefonu, šie uzrēķināja sodu, nu Creditreforms ir pielicis vēl savu trešo daļu no savas puses. Telefonam visu nomaksāju, bet Creditreforma kumosu negribās maksāt.
nemaksā, viņi tak parādu nav cedējuši...lohotrons konkrētākais. man arii gadijaas liidziigi, pasuutiju CR vienu maaju taalaak jo man liiguma ar CR nav. ja telefonu kompaanijai ir liigums ar CR tad lai telefonu kompaanija vinjiem arii maksaa. Ja esi samaksājusi telefona operatoram, tad lai creditreforms iet bekot :) Es ar no kaimiņiem dzirdēju ko līdzīgu, bez brīdinājuma, bāc nākošajā mēnesī rēķins ar visiem %.
Man pašam bija, caur parex banku izplēsos, nojuka man tur maksājumu grafiks , pašās beigās jau, ..taa uz trīs mēneši pabīdījās. Atsūtīja man Parex summu kura jāatmaksā un termiņu(tā diezgan korekti) ..nu es tur vilcinājos, vilcinājos, un nolēmu tiem bandītiem tommēr to naudu atdot. Kad aizgāju kārtot pēdējo maksājumu, bija sarēķināti jau kaut kādus CR%, kurus es atteicos maksāt. samaksāju pamatsummu, uzrakstīju iesniegumu, kuram pievienoju visu maksājumu un sarakstes dokumentāciju, ..un viss! Tagad mani neviena banka un neviens aizdevējs vairāk kā 5 gadi netraucē .
Tagad es vairāk pa mēnesi cenšos nevilcināt maksājumus
Nezinu, kā Jums, bet mana bijusī sieva bij kādam iedevusi pasi un bij paņemts uz kredīta telefons. Un tad vienu dienu pazvanīja un teica man par to, bet tākā man par to bij pirmā dzirdēšana, tad pasūtīju... . Pēc laiciņa atkal zvans, noliku klausuli. Pēc tam atnāca vēstule no CR, ja netiks nomaksāts parāds, ap 80 ls, tad tiks iesūdzēts tiesā. Pienācās nokārtot. Jo banka bija savas tiesības uz parādu atdevusi CR. Es aprunājos ar pazīstamu juristu un nomaksāju parādu. Lūk tā. ··· Parādu piedzinēji: Ir kādam pieredze ar... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu