Nodoklis no dzīvokļa izīrēšanas

Nodoklis no dzīvokļa izīrēšanas - jautājumi un diskusijas

IIN no īres (9)
Likums Par dzīvojamo telpu īri : Dzīvojamās telpas īres maksu veido: 1) dzīvojamās mājas apsaimniekošanas izdevumu daļa, kas ir proporcionāla attiecīgās izīrētās dzīvojamās telpas platībai, un 2) peļņa. Ja es taisos, piemēram, ņēmt...
Vai nebija tā, ka NĪN var atskaitīt tikai tad, ja maksā IIN 23, vai cik tur %, t.i. lielāko nodokli, ne 10% ?? es pat teiktu, ka ne tikai. Ja Tev īrnieks maksās par patērēto elektrību, arī no šīs summas jāveic atskaitījumi VIDam, vai kam, kas tos IIN saņem. Savukārt paļaujoties uz īrnieku, ka viņš regulāri maksās par elektrību arī riskanti, jo FB un grupa čornij spisok arendatorov, kur katru dienu papildinās ar īrnieku uzvārdiem, kuri nemaksā īŗi, iekrāj parādus par komunālajiem pakalpojumiem, it sevišķi, ja izīrētājs neatrodas Latvijā. Jā un Edding Jums ir ļoti precīzi izskaidrojusi Jūsu ieņēmumu un izdevumu daļu, no kuras veidojas peļņas summa un no tās vēlaties vai nē ir jāmaksā IIN. Ir taču ieņēmumi un attaisnotie izdevumi(viss,kas saistās ar NĪ apsaimniekošanu) un no atlikuma maksā-tas ir fiziskas personas saimnieciskās darbības formā. Ja grib maksāt 10%-tad no visiem ieņēmumiem. Sauc tos kā patīk-no summas. Un VIDam nezvani-uzraksti! Teikto nekur nepiešūsi... Mana doma-ja ieņēmumi ir tikai īre,tad 10% ir labi. Ja iekasēsi arī komunālos-būsi zaudētājs. ··· Nodoklis no dzīvokļa izīrēšanas: IIN no īres lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Īres maksa - nodoklis (9)
Ko domajat par to ka iziretajam ir jamaksa no sava dzivokla iekasetas ikmenesha ires maksas kautvai tie ir 50 eiro menesi vel nodoklis. .. .?
Nekādu nodokli nevienam negrasot maksāt. Tas ir mans īpašums, mana māja kuru esmu ar saviem sviedriem cēlis, maksāju zemes nodokli,NĪN nodokli un vēl maksāšu izīres nodokli? Lai viņi apsūkājas. Un ja nav ko darīt tad lai iet strādāt lietderīgu darbu valstij nevis sēž mīkstos beņķos, zirgojās caurām dienām, štuko visādas rebes ko no kā un par ko kā iekasēt.Es nebaroju parazītus, katram pašam jānopelna. Varu savam radam aizdot, iedot bet ne svešai parazītu varzai. Nodokļi ir kas tāds, ar ko laikam vienkārši jārēķinās. Iekļauj nodokli nomas maksā, lai tās ir īrnieka galvassāpes, ne Tavējās. Veic normālu ieņēmumu/izdevumu uzskaiti, katru pēdējo sīkumu, ko pērc dzīvokļa (sava) iekārtošanai, uzskaiti kā izīrējamā dzīvokļa labiekārtošanas izdevumus, veic saminiecisko dabrību ar zaudējumiem un nemaksā nodokli...

Variantu ir gana daudz, tikai vajag saprast, kurš ir izdevīgākais...
Nu daļēji var piekrist. Laikam Zilupē Vai Valkā tas dzīvoklis, ja 50 eiro mēnesī. Domāju, ka nodokļi jāmaksā. jebkurš regulārs ienākums ir nodokļu objekts. arī īre. ··· Nodoklis no dzīvokļa izīrēšanas: Īres maksa - nodoklis lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu