Nekustamo īpašumu cenas

nekustamo īpašumu cenas foto attēls

Nekustamo īpašumu cenas - jautājumi un diskusijas

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē (12)
Labi atceros ka vēl 2016 gadā jūlijā Ogrē varēja par 12k nopirkt hrušovku 30 m2 paltībā - ar remontu, centrā, tuvu pie stacijas, tirgu, veikaliem - šobrīd par tādu prasa ne mazāk ka 30k ! Tas pats Ikšķilē. Pat Rīgā tā cenas neizauga :(
Skatoties kur Rīgā strādā. Ja kaut kur maskačkā, tad no Ogres var ātrāk atbraukt, nekā no Juglas vai kas vēl trakāk, no Imantas.
Un no Rīgas līdz Ogrei apmēram 40 km tikai. Ar vilcienu laikam 20 vai 25 minūtes.Vai pusstunda, katrā ziņā, ne stunda.
Kā pats redzi - ir tāda vēlme. Līdz Ogrei ar vilcienu nav pat stunda jābrauc. Zaļa, skaista pilsēta tuvu Rīgai. Ko tādu dod Ogrē, Ikšķilē, ka tur vispār grib dzīvot? Man ir dzīvoklis Ogre.nedzīvoju tur jo ja darbs Rīgā pārdaugavas pusē,grūti izbraukāt,laiku žēl. Bet ļoti daudzi rullē uz Rīgu un atpakaļ. Ogre feina zaļa pilsēta,Daugava,upe Ogre,ezers.. Mežs,sēņošanai,ziemas priekiem. Veikali,skolas,poliklīnika,arī sabiedriskais transports...Mīnuss,nav kur īsti likt auto,nu ja vel ģimenei divas..! Jāizņem atļauja,lai pie savas mājas to varētu likt,bet ta pat jau visiem nepietiek,pec principa,kurš pirmais noliks ;) Bet pārejais,forsi! Un kas ir Rīgā,nesvaigs gaiss,korķi,trobele,vienmēr jadomā kur braukt atpūsties,cik tas aizņems laiku,cik tas izmaksās (degviela)..Cilvēki sapratuši,ka labāk tomēr dzīvot pierīgā,klusā zaļā zonā. ··· Nekustamo īpašumu cenas: Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kādā nekustamajā īpašumā investēt? (5)
Lūdzu, iesakiet kādos dzīvokļos labāk investēt naudu, piemēram, vecajos (bloka mājās) vai jaunajos projektos? Kurā rajonā vislabāk? Vai tagad nopērkot dzīvokli, pēc gadiem to izdotos pārdot dārgāk jeb tikai ar zaudējumiem? Uz īri izdosies...
Nu nezinu vai ienākumi par mazu dzīvoklīti apm. 1500 ēriki gadā pietiek tikai tā uzturēšanai vien. Domāju, ka paliek kas pāri desai saimniekam arī. Tie kas šādu info zina sēž, klusē, paši pelna un īpaši apkārt savu gudrību nemētā. …vissidevigak vienistabas dzivokli pirkt un kur jauna vai nomainita apkures sistēma,lai leti komunālie .Izirešanai loti izdevigi jo liels pieprasijums! Es pat Ogre savu vienniti izirēju pa 150/erikiem +kom.,butu labaks remonts varetu vēl vairāk prasit…kur nu vel Rigā... Dzīvoklis (ja vien nav prestižā Parīzes, Londonas vai Manhetenas rajonā) nav saucams par nekustamo īpašumu investīciju nozīmē. Visa māja jā. Atsevišķos gadījumos viss stāvs (vecajos namos).

Ja dzīvoklis jau ir, tad tā izīrēšana var nest vien tā uzturēšanas izdevumu segšanu un uzkrājumus turpmākajai atsvaidzināšanai. Papildus kabatas naudai nesanāks.
Kaut kas traks. Te tik bieži potenciālie īrnieki rakstījuši, ka izīrētāji vai aci no pieres rauj, cik šausmīgi augstas īres cenas prasot un neļaujot darīt visu kas ienāk prātā, bet te- "1500 ēriki gadā pietiek tikai tā uzturēšanai vien. Domāju, ka paliek kas pāri desai saimniekam arī." ··· Nekustamo īpašumu cenas: Kādā nekustamajā īpašumā... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dzīvokļa zema cena (33)
Kas varētu slēpties aiz tā ka dzīvoklis tiek piedāvāts par 10-15 % letāk par citiem analogiskiem tajā pašā vietā, vai krāpšana ar rokas naudu tāda relatīvi neliela pilesētā kā Rīga iespējama ?
a) vajag fiksi pārdot
b) kaimīņi naktīs neļaujs gulēt
c) pojezdā točka
u.t.t.
Piemēram, nav laulātā piekrišanas, pārdodot. Nesakārtoti dokumenti, sapuvušas trubas, cauras sienas, liels komunālais parāds utml. Labu preci zem tirgus cenas nepārdod, tur noteiki ir zemūdens akmeņi. nu kaa tad ir, ja vissi paardod par 100 sstukaam, tas ir, meeggina paardodt par 100. Bet lai reaali paardotu, ir janolaizz cena. Par 90, piemeeram. Tirgus ekanomika. Pricips tas pats, kas....ebay. Vissi saliek kautkaadu preci par 100, bet neiet galiigi, bet tur cenu...kniipstangas. A viens ieliek par 90, un aiziet uzreiz.
Nevajg visur sakstiit viltiibas kautkaadas. Paarbaudi , ja viss oki, nnem ciet.
Veel var buut pilniigi debils apsaimniekotaajs kaa ir Pavadonis, Purciemaa... Varbūt dzīvoklis ieķīlats(nevar vairs pavilkt),liels zemes nodoklis,dārgi komunalie,māja plānos ies uz kapitālo remontu.. ··· Nekustamo īpašumu cenas: Dzīvokļa zema cena lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Ar ko saistīts zemes cenu kāpums izsolēs? (13)
Labdien! gribētu dzirdēt viedokļus ar ko ir saistīts cenu un aktivitāšu kāpums uz zemēm izsolēs. manas domas idejas. Cilvēki steidz naudu ieguldīt, jo nezin kas būs tālāk. Tirgū ienācis kāds( kādi ) lielāki spēlētāji? Runa ir par lielām...
Kameer politikaanji acis aizmaalee ar valodas probleemaam,tikmeer zeme tiek iztirgota aarzemniekiem. kas to nezin,tie ir ķīnieši,kad būs izvesti krievijas meži ķersies pie mūsējiem..:)) Varbūt ar to,ka tiesu izpildītāju radi un draugi jau sapirkušies pa lēto,tagad var arī cenu pacelt.Dažam labam zemes nodokļi par lēti nopirktajiem gabaliem maksājami tūkstošos. Eiro nestabilitāte un nulles deklarācijas. Ārzemnieki. Daudz zviedru. ··· Nekustamo īpašumu cenas: Ar ko saistīts zemes cenu... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dzīvokļu cenas Rīgā (7)
Vai tas celas salidzinajuma ar pagajuso gadu?
nav dzirdēts ka kādas valsts galvaspilsētā kristos cenas nekustamajam. pirksanai?iresanai? par ko jautajat? Pašlaik cenas ceļās, un jau ir tuvu maksimālajam līmenim - paziņa notirgoja dzīvokli Mārupē (101 m2) pa 130k Eur, kas ir ļoti tuvu iepriekšējam 2008. gada krīzes rādītājam (120k Ls) Visi rādītāji rāda, ka drīz jābūt kārtējai finanšu krīzei. Pašlaik ir jāpārdod, nevis jāpērk. Tādas krīzes kā bija, nebūs, jo vēl nav izaugusi paaudze, kas tādu varētu uztaisīt, tāda būs vēl pēc gadiem 10. Šī krīze būs merenāka.
Tas ka projekti stāv neizpārdoti, tas neko nemaina. Tie kas ir neizpārdoti ir s_ūdi pēdējie. Pašlaik vislielākā virzība ir projektos, kas 8-15 gadus veci. Mārupe un citas normālās pierīgas vietas ir "izslaucītas" tīras. Paziņa to dzīvokli pārdeva 5.dienu laikā, telefons zvanīja nepārtraukti. Un šajā segmentā arī būs tā krīze. Krīze neskars LUX un Low-end daļu. Kā parasti ieberzīsies "meinstrīms" ar nepamatotām ambīcijām :).
Kopš vasaras strauji, tādam variantam, kurš mani interesē aptuveni +8 000/+10 000 eur ··· Nekustamo īpašumu cenas: Dzīvokļu cenas Rīgā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz iedzīvotāju aizbrauca uz rietumiem, un mīrstība pie mums liela ?
Es ar pabrīnīties... Turklāt,centrā pilns tukšu māju.
Bankas slauc,tur latiņu,(cenu)
Cilvjiem vienkārši modīgi,ka tik neatpalikt no citiem. Vajag jauno projektu,po,ka uzļepīts no sūdiem,un ar nekādu platību...
Brīnos,ka vecie muraveiiņiki nepaliek lēti.(torgoši neļauj nolaist)
Bagātākajās Krievijas pilsētās viņus jauc nost,un vietā uzbūvē modernus "muraveiiņikus".
cer uz tiem,kuri dziivo pie mammitem-varbut reiz pieaugs un iegadas savu mitekli... Beidz paradoksēt...lāpstu rokās un roc pamatus...
Pavasars!
Pirmkārt, visi tie, tā sucamie JP (Jaunie Projekti) ir sūds uz kociņa (ar retiem izņēmumiem), ja runa par ēku būvniecības kvlaitāti.
Otrs. Kas te brēc par nodokļu maksātājiem.
Janisb.
Ar saviem nodokļiem tauta UZtur uzpūsto birokrātijas aparātu. Paskatāmies uz Labklājības ministriju, Veselības ministriju, Ieņēmumu dienestu - tur miljoniek bezjēdzīgu kabinetu, kur visos sēž pār-pār-pārgudrie un visi saņem tā sauktās algas par reālu NekoNedarīšanu - tajās ierēdņu algās arī aiziet nodokļu maksātāju nauda un algas viņiem nav nedaudz virs iztikas minimuma.
Tauta, domājiet ar galvu.
>riebekle
pie mājas jebkurā gadījumā būs jāstrādā, jāiegulda lielāks vai mazāks darbs,ari izdevumi mājas uzturēšanai ir lielāki kā dzīvoklim. Cilvēki ir ļoti slinki.....
··· Nekustamo īpašumu cenas: Dzīvokļu cenas lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu