Nekustamā īpašuma tirgus

Nekustamā īpašuma tirgus - jautājumi un diskusijas

Kas tas par NI makleru spēlēm? (6)
Interesējos par dzīvoklīti kreditā, pazvanīju vienā sludinājumā, uzprasīju par atlaidi 1k, nē, nevarot. Pazvanīju pēc nedeļas - labi, a kā var apskatīt dzīvokli? Pazvaniet piektdien ap 16. Zvanu, atbild - neesmu Rīgā, pazvaniet pirmdien...
Ir taada lieta kaa gaisa tirgoshana. Iemesli var buut dazhaadi, ne vienmeer, bet biezhi kraapnieciiba. Kas par spēli - nezinu, bet mērķis ir Tu vai kāds cits lētticīgais. līdzīgi ar īrēšanu. daži pasākumi smird pa gabalu. kārtīgi. simptomi līdzīgi. Sazvanījos , dziv nevis krietni palika letāk, bet nedaudz sadardzinājies - "ošobočka višla" uzlikot -sludinājumu - pirmājā ciparā :))) Tāda doma man arī bija, tikai kāpēc neuzlabo ? Kaut kas netīrs tomēr tur ir. Autotirgū arī tie paši "jociņi". Nekā jauna... Ja iesaistījies spēlē ,turi acis plati vaļā... ··· Nekustamā īpašuma tirgus: Kas tas par NI makleru spēlēm? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāpēc bagātnieki tik masveidīgi tirgo savas mājas? (22)
Vilis Krištopāns tirgo savu māju Berģos, Gailis jau kādu laiku piedāvā Lieldienu salu, Milena Gulbe tirgo savu māju Jūrmalā, turpat arī Mercedesu princese Benita Sadauska tirgo savu māju, Jūrmalā arī Maligina otrā sieva Signe Baldere tirgo...
Elementāri, Watson! Parēķini, cik maksā 1000-2000 m2 mājas uzturēšana. Cik reizes cilvēks ieiet vienā no 35 istabām. Cik reizes savas mājas sporta zālē, kinoteātrī? Neapkurināsi, viss sāks pelēt. Kalpiem arī algas jāmaksā.
Drīz savas skaidu būdas sāks pārdot Pierīgas-Aprīgas purvos un pļavās sapirkušie. Ja parēķina, cik izmaksā benzīns katram ģimenes loceklim, cik izmaksā izbraukāšana pakaļ bērniem uz/ no skolas, pulciņiem tad gudrākie sapratīs, ka da nu jevo to purvu, jāpērk Rīgā. Te protams runa tikai par tiem, kuri strādā Rīgā, kuru bērni mācās Rīgā un kuri kā jukuši no rītiem, apdzenot viens otru tešas no visām pusēm uz galvaspilsētu. pa kādam nositas, bet diemžēl parauj līdzi arī nevainīgus cilvēkus.
Kamēr Šķēle savus "Māķoņus" netirgo, tikmēr uztraukumam nav pamata. Varbūt drīz būs nekustamo īpašumu krīze atkal? Nū, cenas kritīs, es domāju. Toreiz bija līdzīgi 1-3 gadus pirms krīzes, prātīgākie atsvabinājās no liekajiem īpašumiem. Tarakānu ķīniešu miljardieri nopirks, bet par latviešiem un pat krieviem tāpēc drīz varēs lasīt muzejā. izrādīšanās ir dārgs prieks . ··· Nekustamā īpašuma tirgus: Kāpēc bagātnieki tik masveidīgi... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu