Lauksaimniecības zeme

lauksaimniecības zeme foto attēls

Lauksaimniecības zeme - jautājumi un diskusijas

Ķekavā tas varētu būt 20 tk par ha, ja ir lētāk par 15 tk, es pērku. Pirms kāda gada interesējāmies, ir nelieli zemes gabaliņi, par ļoti augstu cenu, vienā kopplatībā virs 3-4 ha nekā nebija ··· Lauksaimniecības zeme: Cik maksā lauksaimniecības zeme... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Zemes pārdošana (16)
Vai labāk tagad tirgot lauksaimniecībā izmantojamo zemi jeb nogaidīt? Kādas prognozes tuvākajiem 10gadiem? Tas nav bizness, vien mantojumā esoša zeme.
Rēķini. Par nesakoptu l-zemi tagad sodīs un atkarībā no pašvaldības, tie sodi (summas) var būt arī nopietni. Kopšana arī kaut kādu naudiņu maksā, tad vēl nodokļi. Ja ir kam tūlīt iznomāt (vietējam lauksaimniekam), tad var turpināt turēt "depozītā", citādāk tas ir regulārus izdevumus prasošs īpašums un vai pēc 10 gadiem ieguldīto varēs atgūt, ir interesants jautājums. Nekad neko nevajag pardot. Ne mezu, ne zemi. Lauksaimniecības zemi vari iznomāt tuvakajam fermerim un vari vēl pretendēt uz platību maksājumiem no eiropistiem.
Es uz zemes sastadiju mežu priekš mazbērniem un pooo par visu.
Ja desmit ha iestādīsi ozolus , tad Tavs mazdēls būs miljonārs . Tu mīli savu mazdēlu ? Labāk iznomā.Mežus jau nevar visur stādīt kur izdomāsi.Meliorētās nevar,vajag saskaņot ar pašvaldību. Iznomā vietējiem lauksaimniekiem. Bet vispirms uzdod jautājumu, kā viņi plāno apsaimniekot Tavu zemi. Jo bieži sanāk tā, ka zemi totāli nolieto - padara mazauglīgu, piesārņo pārmēsojot, pārmiglojot un tad atdod atpakaļ.... sanācija ir dārga... un prasīs ilgu laiku un ieguldījumus. Esi gudra, prasi apsaimniekošanas plānu, vismaz aptuveno, pakonsūltējies ar lauku konsultantu un tad paraksti līgumu.
Zeme ir tavs zelts un nākotnes kapitāls nesēdi uz tā, bet apsaimnieko gudri! Cirpēji un pārpircēji staigā bariem, bet tavu bērnu nākotne ir tavās rokas!
··· Lauksaimniecības zeme: Zemes pārdošana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē? (12)
ir 8 ha zemes Latgalē, ko jūs ieteiktu ar to darīt?
Vienreiz gada noplauj un sanem platibmaksajumu. Galvassapes ar apstradi atkrit un kada naudina ieripo. Bet pardot nekada gadijuma, ta butu mulkiba, vislielaka. Pārdod vai iznomā. Ja nevienam nevajag- apmežo. Domāju, ka visvienkāršāk ir iznomāt. Taču sākumā derētu pasaukt kādu spečuku, kas novērtē ar lauksaimnieka aci. Jo, ja teiksim uz tās zemes akmeņi, skāba augsne vai citas nebūšanas, tad nevar prasīt cenu, kādu varbūt prasa kaimiņš, kam augsne jau iestrādāta un pārbaudīta. Iznomāt. Par zemes nodokļa un pārējo valsts maksājumu cenu. EU subsīdijas dalīt uz pusēm ar iznomātāju (te ir varianti). Tas, ja ir reāli kam iznomāt. 8 ha apmežot - tas ir ļooooti dārgi !!! - ja kāds nezināja ..
Var mēģināt pārdot , var iznomāt kādam zemniekam .. Vēl svarīgi, kur atrodas zemes gabals , kāds viņš ir ...
··· Lauksaimniecības zeme: Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
neko nemaksā, ko var izdarīt uz viena ha !
cenu veido vairāki faktori, piem. lauka lielums, konfigurācija, meliorācija un tās darbība, ceļu un dažādu ēku tuvums tuvums, komunikācijas (elektro, telefonu un kabeļu līnijas) pat apkārtējie kamiņi un zemes īpašnieki var ietekmēt cenu
paskaties ss tur nav sludinājumi par zemes pārdošanām?
Vai piezvani kādam vērtētāju birojam pajautā viņiem.
Sākot ar 3000 un uz augšu skati
www.kadastrs.lv
tur parasti tām īpašumu vietām klāt vērtība norādīta.
atrodi sev tuvāko vietu, kura tevi interesē un apskaties, cik tur vērtība ir par 1 hektāru, vai kopējā vērtība,kuru izdali ar platību un iegūsi 1 hektāra izmaksas.
··· Lauksaimniecības zeme: Cik maksā 1 hektārs... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Esi tik lains/a un uzdod šo jautajienu tur, kādam uz vietas.
Skaidrāk?!--- bagats/a vienalga nepaliksi...
Atvainojos,170€/ha noma par gadu,bet 7500€/ha tās cena pārdodot. Apmeeraam 100eu + NIN- ienaakumu nodoklis. AivarsN kaut kaadus diivainus ciiparus sauc - varbuut 90-tajos gados taa tirgoja. Lauksaimnieciibas zeme tai pusee daarga, pirms gadiem 10 Bauskas rajonaa iegaades cena bija ap 4000 par hektaaru, taa vismaz pateica LATIO Bauskas kantora darbiniece, kad konsulteejos. Iziireeshana lielu naudu neienes, tur labaakais, ka zeme tiek izmantota, samaksaati nodoklji un aug zemes cena - ieguldiijums. Tavs vieniigais miinuss - mazinjsh tas zemes gabalinjsh. Aizmirsu pierakstiit - manis nosauktaa cena ir cena par hektaaru labas, liidzenas lauksaimnieciibas zemes. Draugam 100 euro par hektru ja daudzums pārsniedz 100 ha, Par diviem HA var prasīt cik vēlies ....vajag zināt ko daris ar to zemi....Vai lauksaimnieciba vai aptutas nama paplasināšanai. ··· Lauksaimniecības zeme: Cik prasīt nomas maksu 2h... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dobelē ir vidēja zemes cena??:)) No 70 euro/ha - 150 euro/ha :) Zemes ir dažādas, jāskatās kategorija:) ··· Lauksaimniecības zeme: Vidējās nomas cenas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Par cik tagad var iznomāt lauksaimniecības zemi? (10)
Varbūt kādam ir infa par reģioniem un aptuvenajām nomas maksām? Un cik lielas ir ES atbalsta naudas? Paldies!
tāpēc, ka slikti saimnieki, tāpēc ir aizaudzis. un slikti tādā ziņā, ka bieži vien ir pilnīgi vienalga kas tobrīd tur ar zemi notiek.
ja jēdz ko un kā darīt, tad katrs ha ienes naudu, regulāru, lai arī ne pārāk lielu ienākumu, pat ja neesi ne zemnieks ne kā.
Un par zemniekiem arī nevajag pārāk pārdzīvot, tādi viltnieki un reķinātpratēji, ka čigānu pliku no mājas izlaidīs. vismaz tie, kam bēniņos notiek varka, nevis zirnekļu tīkli.
nekustamā īpašuma nodokļa maksājums par iznomāto liz. un viss, un punkts. Piezvani uz Lauku atbalsta dienestu. Visu izstāstīs, nevis no baumotājiem uzzināsi. "nekustamā īpašuma nodokļa maksājums par iznomāto liz. un viss, un punkts."
Nu, nu, nu... tā jau nu gan nav! Varbūt kaut kādu neizmantojamu slīksnoņu, lai ha skaitās.
50Ls par ha tikai tā. Gadā. Par māzākām kapeikām vispār nau ko ielaisties sarunās.
Labu zemi par grašiem neviens neiznomās, vismaz kam nav vienalga.
+ nodokļi un visas lietas un sakopšana un līgums un nosacījumi izmanošanai, lai pēc 5 gadiem tev neatgriež kaut kādu postapokalipsi. nosacījumi par būvēm, par ceļu uzturēšanu un tā joprojām. ··· Lauksaimniecības zeme: Par cik tagad var iznomāt... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Cik maksā iznomāt zemi Jērcēnu pagastā? (6)
atrodas laba ceļa malā ir tikai 6,5ha
ja vietējais lauksaimnieks nav piedāvājis nomāt, tad tas gabals nešķiet interesants lauksaimniekam.
a kam citam vajadzētu 6.5 ha?
Jercēnos hmm tev tur ir tuvumā māja,savs ipašums,tad vēl,citādi tāds miestelis ar pamestu atraugu man izskatās. Ceļa malā, lai cik labs nebūtu tas ceļš, bioloģiskajai L/S ar tādiem ir problēmas (ceļa ietekme). Un patiesi, ja neviens nav prasījis, tad diez vai kādam ir vajadzība. Labāk pārdod vietejam vai roc pats. Īrēt šodien, neviens laukos nav tik bagāts lai uzturētu kādu liekēdi pilsētā. Īrei banka kredītu nedod, bet pamatotai pirkšanai par saprātīgu cenu vietejam ir cerības dabūt aizdevumu. Ja zeme saada taada,tad var iziireet par zemes nodokli,lai kaads apstraadaa un ar kruumiem neaizaug.ja zeme labaaka un ja nomas liigumu registee pagastaa-lai nomnieks var sanemt dazaados maksaajumus,tad zemes nomas maksa var buut zemes nodoklis plus 10 liidz 30 eiro,Zemgalee vairaak,par hektaaru. Jāzin vēl auglības balles, vai apsaimniekota, vai meliorēta. Ja auglība zem 30, izdevīgāk audzēt mežu. ··· Lauksaimniecības zeme: Cik maksā iznomāt zemi Jērcēnu... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Zemes nomas maksa ganibam (4)
zemes nomas maksa ganibam,vasaras menesos.kadas ir cenas?
ziemas mēnešos lētāk! kur? Tiešām,būs milzu atšķirība cenai Ādažos un Aglonā. nomas slēdz uz gadu, nevis uz sezonu. kāpēc...
tāpēc, ka līgumos ir iekļauta zemes apkopšana un uzturēšana atbilstoši normām un to nevar panākt nomniekam izmantojot zemi sezonā un nometot uz iznomātāja pleciem vēlāk. tā tas nenotiek.
ja cilvēkiem ir bizness, tur vienojas uz dekādēm, vienojas par mērķiem, ko darīs, vai drīkst būvēt, ko būvēs, vai saskaņos, kādā veidā saskaņos utt. ko darīs ar ceļiem, ar apgrūtinājumiem.
normāls zemes nomātājs par visu to parūpējas, bet normāls zemes īpašnieks neplēš desmit ādas, bet saprātīgu nomu. zeme nes augļus. abi ieguvēji.
··· Lauksaimniecības zeme: Zemes nomas maksa ganibam lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Lauksaimniecības zemes iegāde (7)
Vai fiziska persona Latvijas valstī nevar nopirkt lauksaimniecības zemi, ja ir vēlme nodarboties turpmākajā dzīvē ar lauksaimniecību, aitkopību utt.(Ja nav speciālās agronoma izglītības)
Zemes iegādei īpašumā nav nepieciešama agronoma izglītība, ir vajadzīga tikai nauda. Ja vēlies iegādāties vairāk kā 10 ha, ir jābūt reğistrētam kā saimnieciskās darbības veicējam, nedrīkst būt parādi VID vai NĪN, kuru kopsumma pārsniegtu 150 euro. Uzraksti iesniegumu pašvaldībai un pievieno klāt pirkuma līgumu vai izsoles aktu. 😊😊 es tikko ievēroju, kurā gadā tas tika jautāts.. 😁😁 tad bija nedaudz citi nosacījumi 😊😊 Līdz 10 ha likums par zemes privatizāciju lauku apvidos 28.1 pants. ··· Lauksaimniecības zeme: Lauksaimniecības zemes iegāde lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu