Latvijas balzama akcijas

Latvijas balzama akcijas - jautājumi un diskusijas

Ventspils naftas, un Latvijas balzama akcijas (9)
Nekad neizņemtās, par tām var aizmīrst, vai kāda cerība tās pardod vēl ir ?
Pirms tam apskaties tarifos, cik maksā konta uzturēšana mēnesī Viss notiek un notiks,jūsu akcijas nekur nepazudīs. VN pat bija laikam arī kādas dividendes. Bet visa tā konta atvēršana un pārdošanad process var izrādīties dārgāks par šo akciju vērtību. Tieši tā DanaL. Es šogad saņēmos un aizbraucu uzzināt par it kā jau sen aizmirstām akcijām(LB).
15-18 gadu laikā (nepiedomāju tagad) dividendēs bija iekrāti kaut kādi 60 centi. :D :D :D. Tā nu atstāju marinēties tālāk, jo jebkura akciju konta atvēršana bankā pēc gadiem 5-7 noēstu tev visas akcijas. Jā, atvērt un uzreiz pārdot,un kontu uzreiz slēgt... arī dārgi,bet vismaz kaut ko var dabūt.
VN jāizņem naudā jo bija akciju piespiedu atpirkšana + uzkrātās dividendes. To pārskaita uz īpašnieka bankas kontu bez liekām maksām. Cik atceros, VN akcijas bija saistītas ar krājbanku, kas vēlāk pārgāja uz SEB, banka savā laikā piesūtīja ziņu, ka jāpainteresējas un kaut kas jādara ar tām akcijām. Dabūju 500 Ls un aizbraucu skaistā ceļojumā! ··· Latvijas balzama akcijas: Ventspils naftas, un Latvijas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu