Lats

lats foto attēls

Lats - jautājumi un diskusijas

Sīknaudas apmaiņa (4)
Nesen atradu sakrātu sīknaudu,vecos labos santīmus (1sant.,2sant.) Vēlējos uzzināt, kur es varētu uzreiz apmainīt tos pret eiro? Neesmu pārliecināta,ka bankas tagad ar to nodarbojas, tāpēc nācu ar jautājumu pie jums :)
Latvijas Bankā Jautā jautā, bet nedomā. Kura iestāde Latvijā nodarbojas un atbild par naudas politiku, kur var palasīt un uzzināt par to... Latvijas bankā,bet ieturē kautkādus % no summas. Latvijas banka maina visus palikusos gan latus gan siknaudu ··· Lats: Sīknaudas apmaiņa lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur samainīt latus? (6)
Cilājot vecos papīrus atradu 120 latus. Kur es viņus varu samainīt? Jāiet uz to bankas ēku, kas pie prezidenta pils?
Latvijas bankā Man šķiet, ka tajā LB ēkā Valdemāra ielā 18, bet tās jau turpat blakus vien ir- ieej vienā no tām- tur laipni apsargi- uzreiz pateiks kur. Tā ir tā uz stūra, pretī prezidenta pilij. Tur arī ej. Uzreiz ieejot pa lielajām durvīm, augšā pa labi ir kases. Un tiešām, apsargi tur laipni :) Viss aplam. Kase atrodas otrā pusē (no pils viedokļa) Kr.Valdemāra ielai (kuā atrodas Valsts tehnikums un Nacionālais teātris, netālu no Vanšu tilta) no ieejas pa trepēm uz augšu un pa kreisi. Latvijas Bankas klientu kase: K. Valdemāra iela 1B, Rīga
Tālrunis 67022529 vai 67022778
Darba laiks
P, O, T, C 8.30-17.30
Piektdienās 8.30-16.15

to visu var atrast i-netā, gan banku, gan kasi, gan ko darīt ar latiem - ja reiz tiec OhO.
··· Lats: Kur samainīt latus? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Jubilejas lati. (17)
Kur var iegādāties (iemainīt) jubilejas latus? Nevis dārgos, kas izdoti ierobežotā skaitā un maksā simtos, bet parastos- skudriņu, skursteņslauķi, sēnīti utml?
Es dabūju veikalā... pilnīgi netīšām man izdeva atlikumu.:) Tos, kas nav beigušies - Latvijas bankā, tos kuri beigušies vai nu saņemot norēķinoties vai pie kāda monētu tirgoņa Visus latus var nopirkt, bet skudriņa ir visdārgākā, nopirku pa 14 latiem, monētu veikalā (neatceros nosaukumu), kas atrodas Rīgā, kādreizējās "Saktas" telpās uz Brīvības un Merķeļa ielu stūra. Bankās.Hansenē pat bija komplektiņs ar viesiem,maisiņā.Man ir:) Mans dēls visus sakrājis... ar manu gādību :) ··· Lats: Jubilejas lati. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Latu vai eiro kredīts? (13)
Diez ir te kāds gudrais finansu lietās? Daudzdzīvokļu mājai kretīts ņemts latos. Pašlaik aug procenti, un viens otrs izdomājis, ka jāpārformē uz eiro, esot izdevīgāk. Man savukārt pie lata nestabilitātes, tas pašlaik šķiet galīgs murgs....
ja es zinātu kas būs pēc nedēļas, sen jau būtu miljonārs
:)
Man bij auto latos, nomainiju uz eiro.Laikam jau kāmēr valstī vēl ir lats, šis variants strādā, kad kas mainīsies, domās:) Brīnās,ka sen jau nēsi pārgājusi uz eirikiem .... domāju, ka eiro tiešām ir izdevīgāk, jo šobrīd latu likmes jau ir neadekvātas.... un neticu, ka - ja arī notiks lata devalvācija, tad tas būs par % 10 -15, t.i. atvērs, jeb paplašinās svārstību koridori, kas joprojām būs lētāk, nekā lata kredītprocenti šobrīd::)).... bet risks pastāv vienmēr..... mjā... Nu jau gadus vismaz 5 Tu sirsnīgi pārmaksā ;) EURIBORs vispār ir krities kopš ziemas ;) par RIGIBORu nepateikšu ;) bet vienu laiku bija astronomisks ;D ··· Lats: Latu vai eiro kredīts? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu