Kredīts

kredīts foto attēls

Kredīts - jautājumi un diskusijas

Studējošo kredīti (19)
Vai pastāv parādam noilguma termiņš? Vai arī visu mūžu viņi man sūtīs vēstules ar arvien lielākām summām? Kredītu ņēmu 1999 gadā, no valsts nevis no bankas paņēmu 650 latus 2,5 gadu laikā....
Ja parādu atdoesi, tad nesūtīs, vai arī jāiet maksātnespējas procedūra, tāpat neviens parādu nenorakstīs. Nu nezinu,ka tas ir tomer,pieaugusam cilvekam jasaprot,ka paradi jamaksa! Un tik daudzus gadus vilkt-krat % Es naktis nevaretu gulet.... A no kurienes ideja,ka parads nav jaatdod? Kapec sads mulkigs jautajums? Nu i nafig studēji? Gan jau ka izglītības dok.kopiju tev gan jau UK neviens neprasīja? Ņēmi no bankas, tikai bija valsts galvojums, jo biji students.....ja būtu galva uz pleciem, nebūtu šāds rezultāts. Es arī ņēmu, lai varētu studijas pabeigt, tikai kādā 1994.gadā. Un valsts dzēsa parādu 30 %, tikai pašai vai pašam bija jāpakustās. Ja cilvēks atmaksā, nekādas summas pa virsu dižās tajā laikā nebija, bet ja 20 gadus marinē...tad nesūdzies. ··· Kredīts: Studējošo kredīti lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kredītu piedāvājumi ārzemēs (11)
Stradaaju arzemees jau 9 gadu. Nessen notika gadījums, kas lika man ielikt šo rakstinu. Mums te kaiminos dzīvo gimeniite no Polijas. Normāli laudis. Skatos, vienu dienu pie viniem ciemini atbraukushi. Nekas traks, ja ciemini tad ciemini....
Iisti neticas..
Muusdienaas visas infas izsuuta pa emailiem vai pastu...vai reklameejas Internetaa vai kaa citaadi...daidz efektiivaak. Uzreiz aptver lielaaku meerkjauditoriju.

Es vispaar durvis neveeru valjaa shitaadiem vazanjkjiem (kristiigajiem, finansistiem, labdariibniekiem u.c. staiguljiem).
LV nav (vietējās) kredītiestādes, ja vien par tādām neuzskata ātro kredītu kantorus/lombardus Izskataas, ka kaiminji ignoree varas paarstaavju briidinaajumus - nekomuniceet ar personaam, kas zvana pie durviim un uzdodas par dajebkaadiem servisa utml paarstaavjiem. Nevienam nav pienaakums atveert durvis, ja nedeelju ieprieksh nav pa pastu sanjemts oficiaals viziites pieteikums. Līdz mājām latvieši vēl nav tikuši, bet inbksā pilnas pastkastes ar piedāvājumu aizņemties no viņiem. Tiem kam stabils darbs, kredītu savā bankā bez problēmām dabūt un izdevīgi noteikumi. Neviena LV banka nav spējīga konkurēt. ··· Kredīts: Kredītu piedāvājumi ārzemēs lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vecuma ierobežojums hipotekārā kredīta saņemšanai (5)
Vai hipotekārā kredīta saņemšanai eksistē arī vecuma cenzs? Man 61 gads.
Nu nē, mans mammucis paņēma uz 10 gadiem kad viņai bija kautkur starp 65 un 70. Galvenais lai pensijas apmērs liecina tavu spēju maksāt un normāli paēst vienlaicīgi. Redzi, ja, piedodiet, nāves gadījumā šī spēja maksāt kredītu beidzās un mantinieki nevēlas pārņemt saistības - banka iegūst dzīvokli, pa lielai daļai,... izmaksātu. Uz Zviedriju, tur 70-gadīgam dod uz 20 gadiem. Jaa, eksistee vecuma ierobezojums. Jus kaa aktivs kreditnemejs drikstiet but lidz 70 gadiem. Tatad kreditdevejs seko lai pedejais maksajums neparsniedz so robezu. Kredītu dod, bet vajadzēs jaunāku galvotāju pieslēgt! Tevi ātri atšūs.. ··· Kredīts: Vecuma ierobežojums hipotekārā... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Hipotekārā kredīta likme (9)
Lūdzu, viedie ohojuisti, padalieties pieredzē par Hipotekārā kredīta cipariem. Ja procentu bāzes likme ir 4.65 % (mainīga pēc katriem 36 mēn), pievienotā likme – 1.50% gadā, tas ir daudz vai maz? Ja salīdzina ar citām kredītiestādēm?
Izklausās daudz. Varbūt vari pāriet uz Euribor 1 mēneša vai 3.mēnešu? tur % likme ir nesalīdzināmi mazāka. Skaties, patērīņa kredīts vai kredītlīnija, parasti ir vēl izdevīgāka, ja summa atļauj. Bet iespējams, ka par pārformēšanu ir nesamērīgas komisijas. Izpēti un sarēķini, tad pieņem lēmumu. bāzes likme ļoti augsta. kas tā par valūtu? EURIBOR kas tāds varēja būt ap 2008. pēdējos 3 gadus (36M) tas vispār mīnusā bet ja jau 36M, tad tai likmei vajadzēja pārskatīties 2010, 2013, 2016 utt gados? citādāk tie 36M zaudē jēgu, vai tad ne? Vismaz 2x vairāk par normālo, pat koļēgas, kas burbuļa laikā ņema maksā 2x mazāk...
Man šobrīd ar negatīvo EURIBOR ir 1.297% kopējais procentu masājums...
··· Kredīts: Hipotekārā kredīta likme lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur ņemt nelielu hipotekāro kredītu mājas iegādei? (5)
mes esam daudzbernu gimene 3 berni lieli 3 mazi gribam nopirkt maju ,algas nelielas bet sapratigam kreditam pietiktu, gribetu 7000 uz 7 gadiem vai tas ir iespejams un kur ieteiksiet?
Māja un šāda "sīknauda" man kaut kā nelīmējas kopā (ja vien nullīte nav aizmirsta). Ja tomēr runa par nosaukto skaitli, tad kādam no ģimenes uz gadu aizdoties peļņā uz UK un nevajadzēs nekādu kredītu. http://www.hipo.lv/lv/attistibas_programmas/majoklu_galvojumu_programma šis varētu būt kā atspēriena punkts. Mjā. Interesants sadalījums. Baigi izskatās pēc augstu likmju aizdevuma Mintos vai citā līdzīgā kantorī. Ja kāda banka iedos, tad vari jusies laimīgs un nedomāt par to, kas ir labāk - 3 vai 4 % gadā. Uz šādu summu tam tav nozīmes.
Bet vislabāk sekot joens ieteikumam
Droši vien domāta māja laukos. Mēģiniet savā bankā runāt. Summa taču niecīga. Parasti bankas līdz 10000 neizsniedz hipotekāro kredītu, bet gan patēriņa kredītu, kā nu kurā bankā to sauc. Atšķirība ir procentu likmē un aizdevuma termiņā. Patēriņa kredītam ir aptuveni plus mīnus 20 procenti gada likme un pārsvarā kredīta garākais termiņš ir 5 līdz 6 gadi. Tas nozīmē ja izsniegs 7000 uz 5 gadiem, tad aptuvenais mēneša maksājums būs 190 EUR. Protams, ja alga ir minimālā, tad būs nepieciešams galvotājs ar ienākumiem. ··· Kredīts: Kur ņemt nelielu hipotekāro... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kredita apvienosana (1)
vai ir iespeja apvienot kreditu uz summu 10000 eiro ja ir nedaudz bojata kreditvesture, bija parads kursh tika nomaksats !!! Paldies
Tas ir jājautā tās kredītiestādes kredītspeciālistam, kurā kārto savus finanšu darījumus. Un arī tad iespējams uzreiz Tev atbildēt nevarēs, bet tikai pēc attiecīgas kredītkomitejas lēmuma saņemšanas. ··· Kredīts: Kredita apvienosana lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā tik vaļā no kredita? (26)
Paziņa šobrid ir vai "bomža" statusā...savulaik ņemts krediits, ieguldits lauleņa ipasumā bet laiks gāja- škiršanās...ipašums laulenim, jo viss bija uz viņa vārda....a paziņai-- piga un liels krediits... Paziņa nevarot pierādit, ka ...
kādreiz jūs viens otru mīlējāt, domājāt par kopīgu nākonti. un tagad nevarat sadalīt kredītu?
pieklusini savu lepnumu, pastasti kā ir. pastāsti, ka nav viegli, jo otrs turklāt vēl bauda kredīta dotos labumus.
un kas zin...
varbūt jus varat vienoties? tas ir labāk kā mēģināt runāt ar banku.
Ar to maksātnespējas pieteikšanu ir baigais čakars. Tur krietnu summu tas izmaksa, jāpāriet uz minimalku, jo gadu atvelk % un visu atlikušo mūzu vairs nekad, nekādu kredītu nedabūsi. Nate (2015-06-06 18:31) viedoklis

es ļoti labi zinu kādā pasaulē dzīvoju.
bet tā ir tāda, kādu to veido paši cilveki. vai tad var būt tā, ka atnāks kāds un nobirdinās rozā zvaigznītes un paziņos - a vot tagad mēs viens otru cienīsim un mīlesim un vispār viss būs brīnišķīgās bunbās!?
nē.
tas var tikai nākt no pašiem.
un sieviete var dot to, kam ir darīta - mīlestībai, bet vīrietis var dot to kam tas ir darīts. drošībai, stabilitātei.
bet ja viņi viens ar otru karos, nekādas laimes tur nebūs. un cik daudz so stāstu ir? un tā vietā lai ieteiktu viņiem juristus... nē. lūdzu, atrodiet iemeslus kas jūs vienoja. salabstiet. karš dēļ naudas nedara bagātus.
Naivs Tu esi, Fargo.
Tu domā, ka tas vīrietis nezina, kā bija patiesībā? Domā laulene ar viņu nav runājusi.
Nu nez. Cik zinu, viss, kas iegādāts laulības laikā, ir dalāms līdzīgās daļās. Nav pat būtiski, kurš maksājis par kredītu, kurš sildījis gultu.
Ja nu vienīgi tas nemaz nav laulenis, bet civilvīrs/civilsieva. Tad gan nekā.
··· Kredīts: Kā tik vaļā no kredita? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kurās valstīs pastāv tāds nolikto atslēgu princips? (7)
No kā bija radies šāds ierosinājums. Zinu, ka Vācijā un Zviedrijā tāda nav.
Ja bankas nepūš cenu burbuli un izsniedz kredītu īpašuma reālajā vērtībā, tad nolikto atslēgu princips ir ļoti loģisks! Šajā gadījumā bankas nearko neriskē - pēc īpašuma atdošanas tās jau būs saņēmušas atpakaļ zināmu daļu no kredīta un pat pārdodot zem tirgus cenas, nebūs mīnusos. Ja nolikto atslēgu princips būtu bijis 2005.g., tad nekāds nekustamo īpašumu burbulis nebūtu uzpūsts! Paziņojot, ka ir pret nolikto atslēgu principu, bankas faktiski paziņo, ka ir gatavas nākošā cenu burbuļa pūšanai....:( Vairākos (daudzākos) āmurkāņu štatos. Par Eiropu neesmu pētījis. Ekonomiski attaisnots pasākums, jo jebkurai ekonomikai iesaldēti līdzekļi un nejēgā liels bezcerīgu parādnieku skaits ir tāda bremze, ka pat kara nevajag. Naudai ir jāgrozās, neizdevās pasākums, beidzam un sākam jaunu. Ja astē velkas neizpildāmas saistības, nekas jauns nav iespējams, attiecīgi gan paša, gan valsts attīstības. ES tāda nav. ASV kaut kādos štatos laikam ir... Kaut kad skatījos vienu raidījumu, īsti vairs neatceros... :) Bet interesanti. Taupības režīmu (stagnāciju) ieviesa eiropieši, āmurkāņi tā vietā uz nākamo ātrumu pārslēdza drukmašīnu. Tagad Eiropa mēģina darīt pakaļ. kaados padsmit amerikaanju shtatos laikam ··· Kredīts: Kurās valstīs pastāv tāds... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Iesakiet labu ātro kredītu (24)
Vajag kredītu jauna mājokļa iekārtošanai apmēram 2000eur uz 2 gadiem. Ienākumi ir, bet nav oficiāli, tāpēc bankā nedod. Kuru ātro kredītu varat ieteikt?
Nav ko ieteikt, jo jebkurš patēriņu kredīts ir ar milzīgiem procentiem. Mājokļa iekārtošanai! Tad jau ir ķīla, pat ar bankām nevajadzētu būt problēmu!!! Bet ja esi paarliecinaata ka speesi atdot krediitu kur ir probleema formalitaatei ar banku? Vieglāk jau nu būtu paciesties un pabeigt tad, kad būs nauda. Nieka 2000€ pie opcijas ātrais kredīts pie atdošanas kļūs par 4000€. Ja nav pat 2000€, tad kāpēc maksāt dubultā?
Dzīvošanai uz parāda vienīgais attaisnojums ir mājokļa iegāde un biznesa attīstība. Bet patēriņam? Un bez legāliem ienākumiem?
Šitā ar naudu nabagi šķaidās.
Tepat lapā :

sohocredit.lv


Izmaksa 10-15 min laikā bez ķīlas. Jauniem klientiem privilēģijas
··· Kredīts: Iesakiet labu ātro kredītu lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Hipotēkārais kredīts ar vai bez juridiskā termiņa? (10)
Ko cilvēki saka par hipotekārā kredītu ar juridisko termiņu. Tas ir labi vai slikti. No vienas puses esmu dzirdējis, ka tā ir liela nedrošība un loģiski jau tā arī laikam ir - ja bankai ir iespēja vēlāk procentu likmi celt, tad kāpēc lai...
Kā tas ir bez termiņa? Maksā kaut visu mūžu, ne uz noteiktiem gadiem? Summas pats nosaki?
Kas nu kuram, bet man patīk lietu skaidrība, nu un ja tas vēl lētāk, tad jūtos kā dubultieguvēja. Hipotēku paņēmu ar krītošo atmaksas grafiku, tad vēl bija mazās likmes - 1.9%+Euribor, jo zināju, ka uz doto brīdi darbs drošs, varu maksāt vairāk. Kā būs ar gadiem, nezinu, tāpēc labāk sākumā vairāk, vēlāk mazāk., pie kam līgums arī paredz "atvaļinājumu" - ja ir vajadzīgs, teiksim, paliec uz laiku bez ienākumiem vai tie samazinās, vari pieteikt maksājuma atlikšanu līdz gadam, tad jāmaksā tikai bankas procents, pamatsummu nemaksājot, tā tiek pārcelta uz attiecīgu laika posmu pēc līguma beigām.
Ā, sāk pielekt - tātad tas juridiskais termiņš ir tā, ka paņem uz laiku (3 vai 5 gadi), pakāpeniski maksā tikai procentus, bet termiņa beigās jāatdod visa aizņemtā summa vai jānoslēdz jauns aizdevuma līgums, ja?
Latvijā nezinu nevienu ar tādu kredītu, bet Anglijā zinu. Diemžēl ir tā, ka ar katru reizi pārslēdzot līgumu (pirmo reizi tika noslēgts uz gadu, tad uz diviem, pēcāk jau noslēdza uz vairākiem) ir sanācis, ka jāmaksā vairāk. Un ne tādēļ, ka tiek pārslēgts jau uz ilgāku termiņu, bet tāpēc, ka mainās finansiālie apstākļi. Tāpat es tagad sisdamās nedabūtu likmi 1,9%, bet tā kā ņēmu kredītu uz tiem pašiem 20 gadiem, nu jau puse termiņa nomaksāta, procentu likme tā pati, arī paliks tā pati. Vienīgi Euribors mainīgs.
Man tas ir kaut kas jauns. Kā reizi zviedru bankām neuzticētos, somu gan, bet tas ir mans personiskais viedoklis.

Teorētiski juridiskā termiņa beigās sāc jau laikus risināt sarunas par nākamo posmu. Ja gribēs kaut ko vairāk, vienmēr jau var pārkreditēties, vai ne?
No jautājuma un komentāriem rodas iespaids, ka neesi lasījis ne vienas, ne otras bankas piedāvāto kredītu līgumu. Silti iesaku palūgt paraugu un lēni, rūpīgi ar to iepazīties. Tajos mēdz būt lietas, kuras procentu likmes atšķirības padara visnotaļ nebūtiskas. Tāpat tur jebkurā gadījumā būs atruna par iespējām mainīt procentu likmi - pildi savas saistības vai nē. Bāc,,, "juridiskais termiņš" - nu tas ir jauntermiņš:) Tas ir - mainīgā likme (% nosaka un ik pa 6 (vai 3, vai kā nu līgumā ir), un fiksētā likme - uz 5 gadiem % likme vienāda. Tur jāzīlē kafijas biezumos, kas iznāk izdevīgāk, ir pieredze ar abām (zviedru bankā). Tas ir atkarīgs no ekonomiskā stāvokļa pasaulē, kad kredītu likmes ceļas, kad kāpj... Atvaļinājums laba lieta, sevišķi izdevīgi bankai, jo procentus jau maksāsi:), bet pamatsumma stāvēs uz vietas, bet jānomaksā tāpat. Saprati? Bet, protams, kādreiz tā varētu būt izeja.. ··· Kredīts: Hipotēkārais kredīts ar vai bez... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu