Kredītkartes

Kredītkartes - jautājumi un diskusijas

Kā notiek iztērētā atmaksa? (9)
Kā Swedbankai atmaksā daļu iztērētā kredītlimita, kas pieejams ar kredītkarti?
Iemaksājot naudu bankomātā vai pārskaitot no citas kredītiestādes konta Tas atkarīgs no tā kāds līgums noslēgts. Var būt automātiski no norēķinu konta, bet var arī nebūt. Noskaidrot to var līgumā ar banku, vai arī aizejot uz banku. Tie tipveida līgumi ko banka piedāvā gadu no gada mainās un atkarībā no tā, kad konts atvērts var atšķities. Biju reiz aiztikusi to kredītkarti (pirms gadiem 7)- toreiz pati pārskaitīju i-bankā no debetkartes konta uz kredītkartes kontu. Uzliec naudu uz kreditkartes konta un viss, ja konta atlikums pozitivs, viss kartiba😃 Procentus par iztērēto summu noņems no norēķinu konta tajā datumā, kāds minēts līgumā, kuri tiek rēķināti atkarībā no izlietotā. Kredīta atmaksu veic pats, jebkādu summu, kad vien vēlas, nav obligāti katru mēnesi, var arī izlaist. Var pārskaitīt no konta, vai ieskaitīt skaidro naudu pa tiešo kredītkartē. ··· Kredītkartes: Kā notiek iztērētā atmaksa? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
kredīt vai debetkarte ? (9)
Kāda ir to abu karšu (kredīt un debet) atšķirība? (piedodiet - nu tiešām finanšu jomā esmu pilnīga nulle...) Par pirkumu internetā iespēja esot tikai ar kredītkarti norēķināties pie saņemšanas... - KĀPĒC ar debetkarti nevar?
Esmu rēķinājusies arī ar debetkarti. Bet principā atšķirība vienkaŗša - savulaik kredītkartes deva tikai tiem, kuriem ir stabila bankas situācija, t.i., norēķinoties bija garantija, ka Tev kontā ir nauda :) ar kredītkarti plašākas iespējas, ar debetkarti tomēr ir zināmi ierobežojumi Atšķirības nestāstīšu, bet personīgi kredītkartes nav, kaut arī internetā iepērkos regulāri un ne reizi nav bijusi problēma norēķināties ar debetkarti. jopt.. debetkarte - tavas naudas virtuaalais maks. krediitkarte: pieejami [papildus] bankas liidzeklji [vari aiznjemties] noteiktajaa apjomaa. toch google sho nespej paskaidrot? nekaadi nevareeji atrast? neta veikali sen jau vairs neprasa tikai krediitkartes. vari njemt parasto debetnieci, kas uztur vajadziigaas funkcijas. ej uz banku un prasi klerkiem. A bet....... kāpēc tad bankas piedāvā visur overdraftus? Tad visas ir kredītkartes? ··· Kredītkartes: kredīt vai debetkarte ? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu