Kreditēšana

Kreditēšana - jautājumi un diskusijas

Kreditēšanas noteikumi ES (7)
Vai Eiropas Savienības dalībvalsts kredītdevēju kantorim ir likumīgi no potenciālā kredītņēmēja prasīt priekšapmaksu (komisijas maksas, dokumentu apstrādes maksas)?
EU šobrīd neregulē nebanku sektoru, bet arī ja regulētu, tas attiektos uz procentu likmēm, nevis noformēšanas izmaksām. Attiecīgi šo faktoru regulē tikai pakalpojuma ņemēja stulbuma pakāpe Ja šis ir turpinajums ieprieksejai temai, tad - Šveice nav ES dalībvalsts. http://www.ptac.gov.lv/lv/content/kred-ta-em-ana-k-d-cit-es-valst

Lai nerastos šādi jautājumi, būtu vēlams šos likumus/noteikumus izlasīt pirms kredīta ņemšanas un kredītu ņemt savā valstī pie labi zināma un legāla aizdevēja.
btw, cinnij, kaa beidzaas tava kauja ar astonjkaaji? http://likumi.jautajums.lv/1374520/20 Tiešām, arī es esmu pārliecināta, ka oho sēž nopietnākās finanšu haizivis, kuras vaļasprieka vārdā sniedz konsultācijas visiem gribētājiem ar LV aiztirstām kredītvēsturēm. Būtu tikai jānobrīnās, ja ES nebanku kreditētāji neprasītu nekko debitoriem, kuri aizdevumu atdot nemaz neplāno ··· Kreditēšana: Kreditēšanas noteikumi ES lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu