Dzīvokļu cenas

Dzīvokļu cenas - jautājumi un diskusijas

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē (12)
Labi atceros ka vēl 2016 gadā jūlijā Ogrē varēja par 12k nopirkt hrušovku 30 m2 paltībā - ar remontu, centrā, tuvu pie stacijas, tirgu, veikaliem - šobrīd par tādu prasa ne mazāk ka 30k ! Tas pats Ikšķilē. Pat Rīgā tā cenas neizauga :(
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Skatoties kur Rīgā strādā. Ja kaut kur maskačkā, tad no Ogres var ātrāk atbraukt, nekā no Juglas vai kas vēl trakāk, no Imantas.
Un no Rīgas līdz Ogrei apmēram 40 km tikai. Ar vilcienu laikam 20 vai 25 minūtes.Vai pusstunda, katrā ziņā, ne stunda.
Kā pats redzi - ir tāda vēlme. Līdz Ogrei ar vilcienu nav pat stunda jābrauc. Zaļa, skaista pilsēta tuvu Rīgai. Ko tādu dod Ogrē, Ikšķilē, ka tur vispār grib dzīvot? Man ir dzīvoklis Ogre.nedzīvoju tur jo ja darbs Rīgā pārdaugavas pusē,grūti izbraukāt,laiku žēl. Bet ļoti daudzi rullē uz Rīgu un atpakaļ. Ogre feina zaļa pilsēta,Daugava,upe Ogre,ezers.. Mežs,sēņošanai,ziemas priekiem. Veikali,skolas,poliklīnika,arī sabiedriskais transports...Mīnuss,nav kur īsti likt auto,nu ja vel ģimenei divas..! Jāizņem atļauja,lai pie savas mājas to varētu likt,bet ta pat jau visiem nepietiek,pec principa,kurš pirmais noliks ;) Bet pārejais,forsi! Un kas ir Rīgā,nesvaigs gaiss,korķi,trobele,vienmēr jadomā kur braukt atpūsties,cik tas aizņems laiku,cik tas izmaksās (degviela)..Cilvēki sapratuši,ka labāk tomēr dzīvot pierīgā,klusā zaļā zonā. ··· Dzīvokļu cenas: Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dzīvokļu cenas Rīgā (7)
Vai tas celas salidzinajuma ar pagajuso gadu?
nav dzirdēts ka kādas valsts galvaspilsētā kristos cenas nekustamajam. pirksanai?iresanai? par ko jautajat? Pašlaik cenas ceļās, un jau ir tuvu maksimālajam līmenim - paziņa notirgoja dzīvokli Mārupē (101 m2) pa 130k Eur, kas ir ļoti tuvu iepriekšējam 2008. gada krīzes rādītājam (120k Ls) Visi rādītāji rāda, ka drīz jābūt kārtējai finanšu krīzei. Pašlaik ir jāpārdod, nevis jāpērk. Tādas krīzes kā bija, nebūs, jo vēl nav izaugusi paaudze, kas tādu varētu uztaisīt, tāda būs vēl pēc gadiem 10. Šī krīze būs merenāka.
Tas ka projekti stāv neizpārdoti, tas neko nemaina. Tie kas ir neizpārdoti ir s_ūdi pēdējie. Pašlaik vislielākā virzība ir projektos, kas 8-15 gadus veci. Mārupe un citas normālās pierīgas vietas ir "izslaucītas" tīras. Paziņa to dzīvokli pārdeva 5.dienu laikā, telefons zvanīja nepārtraukti. Un šajā segmentā arī būs tā krīze. Krīze neskars LUX un Low-end daļu. Kā parasti ieberzīsies "meinstrīms" ar nepamatotām ambīcijām :).
Kopš vasaras strauji, tādam variantam, kurš mani interesē aptuveni +8 000/+10 000 eur ··· Dzīvokļu cenas: Dzīvokļu cenas Rīgā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz iedzīvotāju aizbrauca uz rietumiem, un mīrstība pie mums liela ?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Es ar pabrīnīties... Turklāt,centrā pilns tukšu māju.
Bankas slauc,tur latiņu,(cenu)
Cilvjiem vienkārši modīgi,ka tik neatpalikt no citiem. Vajag jauno projektu,po,ka uzļepīts no sūdiem,un ar nekādu platību...
Brīnos,ka vecie muraveiiņiki nepaliek lēti.(torgoši neļauj nolaist)
Bagātākajās Krievijas pilsētās viņus jauc nost,un vietā uzbūvē modernus "muraveiiņikus".
cer uz tiem,kuri dziivo pie mammitem-varbut reiz pieaugs un iegadas savu mitekli... Beidz paradoksēt...lāpstu rokās un roc pamatus...
Pavasars!
Pirmkārt, visi tie, tā sucamie JP (Jaunie Projekti) ir sūds uz kociņa (ar retiem izņēmumiem), ja runa par ēku būvniecības kvlaitāti.
Otrs. Kas te brēc par nodokļu maksātājiem.
Janisb.
Ar saviem nodokļiem tauta UZtur uzpūsto birokrātijas aparātu. Paskatāmies uz Labklājības ministriju, Veselības ministriju, Ieņēmumu dienestu - tur miljoniek bezjēdzīgu kabinetu, kur visos sēž pār-pār-pārgudrie un visi saņem tā sauktās algas par reālu NekoNedarīšanu - tajās ierēdņu algās arī aiziet nodokļu maksātāju nauda un algas viņiem nav nedaudz virs iztikas minimuma.
Tauta, domājiet ar galvu.
>riebekle
pie mājas jebkurā gadījumā būs jāstrādā, jāiegulda lielāks vai mazāks darbs,ari izdevumi mājas uzturēšanai ir lielāki kā dzīvoklim. Cilvēki ir ļoti slinki.....
··· Dzīvokļu cenas: Dzīvokļu cenas lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu