Bankas

bankas foto attēls

Bankas - jautājumi un diskusijas

Bērns bankā (19)
šodien biju bankā ar meitu, kurai ir 16 gadi un viņa vēlējās palielināt kredīt limitu dienai, bet diemžēl Swedbankas darbiniece atteica, jo viņas prāt viņa neredz iemeslu un ir saņemti daudz pārskaitījumu par kuriem viņa interesējās kāpēc...
kamēr sīcim nav 18, kas pēc LR likumdošanas ir pilngadiba, tikmēr , es arī piedalos jebkāda veida sarunās... JO PĀRSTĀVU SAVU BĒRNU... man bija līdzīgi.. Nju jā....bankas darbiniekam ir tiesības uzdot šādus jautājumus. Viņiem pašiem (bankai) ir stingra uzraudzība no ´´augšas´´. Vienīgais, ko nesaprotu - kamdēļ Tev kā mammai neļāva piedalīties sarunā....tas gan nav gluži tiesiski. Paraizi vien daŗīja ka neļāva, jo izskatās ka "muterīte" darijuma limitu no kredītlimita neatšķir.
Bet jebkurā gadījumā 16gadīgam bērnam nav par naudas mūli jāpiestrādā...
Man arī tā swedbanka nepatīk tīri dēļ inerces pie viņiem turos. Man vnk līgumos tas konts norādīts. Bet visus limitus tur var internetbankā nomainīt. Skaidru naudu viņi nelabprāt dod, ja vajag vairāk par 15 000 skaidrā, tad 3 dienas iepriekš jāpiesakās. Citās filiālēs pat 5000 eur viņiem nav uz vietas skaidrā naudā. Un vienmēr tie jautājumi, sajūta it kā es pie mammas ietu nolūgties kabatasnaudu, nevis ka tā būtu mana nauda un man kā klientam būtu taisnība. Un tad vēl sūdzēšoties vidam. Tas viss mudina pāriet uz skaidru naudu un bērniem kabatas naudu arī dodu skaidrā naudā. Un vēl skaidra nauda organizē, jo no tās ir grūtāk šķirties nekā no virtuāliem cipariņiem kontā. Nauda kontā šķiet mazvērtīgāka un tas veicina patēriņu un mudina uz impulsīviem pirkumiem. Un meita savam iphone naudu sakrāja berot burkā savu kabatasnaudu. ··· Bankas: Bērns bankā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Blue Orange - banka jeb blēžu kantoris? (17)
Vai kādam ir komentāri par šo iestādi un viņu sniegtajiem pakalpojumiem?
Kā bijusī bankas darbiniece varu pateikt sekojošo: neviena banka nestrādā klienta labā. Tikai un vienīgi sevis labā. Bankas galvenais uzdevums ir sapakot klientu tā, lai no viņa izmantotjiem pakalpojumiem saņemtu maksimālu peļņu sev.

Ja tirgū ienāk jauns spēlētājs, viņš dara visu, lai piesaistītu jaunus klientus, atņemot tos konkurentiem, tātad jāpiedāvā neticami patīkami spēles noteikumi, skat. uzskaitījumu 09:30. Šāda spēlīte turpinās pirmo darbības laiku, kompānija pirmos gadus strādā ar mežonīgiem zaudējumiem. Kad sasniegts plānotais mērķis nepieciešamā klientu skaita piesaistē, spēles noteikumi pamazām mainās - tiek ieviestas komisijas, samazināti vai vispār noņemti procenti utt, un atsākas normāls process, +/- tas pats kas konkurentiem.

Spilgts piemērs - mobilais operators Bite, tā pati swedene banku jomā, kur sākotnēji likās vai paradīze, tagad ir komisija pat par pārlimita skaidras naudas izņemšanu savos bankomātos.

Nelolojiet veltas ilūzijas, bet diez vai sliktāk kā citur būs.
Nezinu, solītos procentus no konta atlikuma ikmēnesi saņemu :) ja peleka massa zinaatu, cik iisteniibaa uzvaaraas .....da jebkura banka, ar juusu naudinnu, sen karss saaktos :( Jaa, piektajaa vietaa starp 50 iesaistiitajaam. Un Latvijas bankas - gandriiz visas, kas darbojaas Latvijaa, iznjemot swedbanku un veel dazhas. Taa kaa Latvijaa no visaam bankaam apm. 80% bleezhu. Atrast godiigaako - zini nu, vai paveiksies:) DanaL, šis nav jauns spēlētājs. Tas pats vecais Baltikums Bank. Mēģinājums mainīt (dažādot) stratēģiju un klientūru,visticamāk. Pārējam piekrītu. ··· Bankas: Blue Orange - banka jeb blēžu... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Biznesa konta atvēršana UK (2)
Čau draugi,kāds zin kas ir vajadzīgs,lai atvērtu biznesa kontu UK ?
Paris gadi atpakal vajadzeja tris menesu stazu darba,savadak izsniedz ceku tikai.Home office,izzinu no darba deveja ka strada,kur dzivo protams.Un pasi protams un viss gatavs.Varbut kautkas mainijies tas domaju atkarigs no bankas ko pieprasa. Cik zinu, vispirms iesniegums UR, tad var atvērt pagaidu kontu (tas apmēram uz 3 mēnešiem) pamatkapitāla iemaksai. Tas 1-2 darba dienu laikā un ja redzēs, ka tiek veikta uzņēmējdarbība, pēc 3 mēn. tiek apstiprināts tā teikt īstais norēķinu konts. Pēc reģistrācijas UR, reģistrēties VID kā nodokļu maksātājam. Par katru banku un tās noteikumiem var palasīt mājaslapās. Veiksmīgi uzsākt un attīstīt biznesu. ··· Bankas: Biznesa konta atvēršana UK lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai ir FIB banka Anglija (2)
Vai ir FIB banka Anglija?
Ne viena vien... http://alturl.com/jo37p(Aaprikas princis mantojumu atstaajis? :D)
Man parasti gadās korumpētu diktatūru ierēdņu atvases, kas lūdz palīdzību dabūt ārā naudu... ··· Bankas: Vai ir FIB banka Anglija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kādu banku izvēlēties? (19)
Lūdzu padalieties ar pieredzi, kādas tagad ir kontu apkalpošanas maksas, maksas par pārskaitījumu uc izdevumi parastam norēķinu kontam Latvijas bankās? Ilgstoši izmantoju vienas bankas pakalpojumus, kur iepriekš vienīgie izdevumi bija 50...
DNB ir kolēģim un viņš neiesaka (man vajadzēja banku, kas dod VISA karti). Teica, ka ja konta atlikums ir tieši 10eur, tad no bankomāta nevar izņemt naudu.

Pašam ir konti Swed un Citadele. Bija konti gan SEBā, gan Nordea. Nekādu būtisku atšķirību pamatpakalpojumu sniegšanā neredzēju - ap 1 eur ir kartes mēneša maksa, no 20-50centiem par pārskaitījumu uz citu banku Latvijā. Draudzīgas internetbankas (citadelei un nordea ir ievērojami lēnākas internetbankas kā seb vai swed). Resp., ej, tur, kur tuvāk. Tie sniegtie pakalpojumi ir vairāk vai mazāk vienādi visām bankām :)
Tā vietā, lai gaidītu nez kādus ieteikumus, ieklikšķinātu banku māju lapās, paskatītos, izvērtētu, kas būtu konkrētam personāžam atbilstīgs un tad, ja kas vēl netaptu skaidrs, varētu jautāt, kaut daudz reālāk ir rakstīt bankām tos e-pastus ar jautājumiem. Bet katrs jau pēc savas slinkuma pakāpes. Tā kā esmu diezgan ilgus gadus nostrādājusi šajā sfērā, varu droši teikt, ka visur apmēram līdzīgi. Kā sākas pārāk liela komisiju iekasēšana, tā klienti aizsoļo tālāk, tāpēc bankas rūpīgi seko viena otras tarifiem, un cenšas pārāk daudz neatšķirties.
Vislielākā nagu maucēja ir Swedbanka, kur pat par skaidras baudas izņemšanu virs 500 ls, tagad visticamāk ir līdzīgi ar eur, tika savākta komisija. Arī ārzemēs naudas izņemšana visdārgākā. Savulaik visbargākie kredītprocenti. Viss jau saprotams, Swedbank hipokarā cieta vislielākos zaudējumus, un tagad īpašnieki cer kaut nedaudz atgūt :))
Cik sanācis saskarties - SEB ir gana naska uz visādu maksu iekasēšanu un izvēlīga uz pakalpojumu sniegšanu (skatās, kāds deguns klientam). Swed vēsture liecina, ka jebkurā brīdī var parādīties nepatīkami pārsteigumi (maksa par atlikuma aplūkošanu bankomātā). DNB relatīvi draudzīga, bet ar īpatnībām. Citadele bez garšas, ja nekā cita nav, var arī šos. Nordea normāla, bet pēdējā laikā drošības paaugstināšanas vārdā visādi izpildās. Kā rezervi var lietot arī Norvik, bet tikai kā rezervi retiem, fiksiem darījumiem. Tas viss no norēķinu konta lietotāja viedokļa. Uzkrājumiem, depozītiem, kredītiem noteikti būs cits vērtējums un sadalījums.

No paša lietotajām bankām komisijas ir tikai par kartēm (gada/mēneša maksa), nu un par pārskaitījumu, ko gan var likvidēt noslēdzot papildu pakalpojuma līgumu (ne bezmaksas), bet to dažu regulāro ikmēneša maksājumu dēļ man nekādi īpaši uzskaitāmi zaudējumi nerodas.
Piekrītu tiem, ka ir būtiski izvēlēties tās kredītiestādes pakalpojumus, kura tuvumā un/vai ir pa ceļam, jo neieteiktu ludzēnietim atvērt kontu bankā, kuras nodaļas ir tikai galvaspilsētā, bet viņš ārpus Latgales praktiski neizbrauc. Tavā gadījumā manu izvēli ļoti atvieglo tas, ka tieši Rīgu esi norādījusi kā savu dzīvesvietu, jo šeit kā zināms ir augstākā banku koncentrācija valstī ! Pēc savas pieredzes ieteiktu atvērt kontu vai nu "Privatbank" vai "Swedbank".
Tajā pirmajā tādēļ, ka tur vari atvērt norēķinu kontu BEZ MAKSAS, dabūt debetkarti un arī kredītkarti bez mēneša vai gada lietošanas maksas, turklāt "Privatbank" ir, manuprāt, vienīgā banka valstī, kura ļauj ar savu kredītkarti "Visa Universālā" un debetkarti "Visa Electron" izņemt naudu no JEBKURA BANKOMĀTA LATVIJĀ BEZ MAKSAS ! Tas nozīmē, ka, lai kur mūsu mazajā zemītē atrastos, jebkur varēsi dorši doties pie kāda no 7 banku uzstādītajiem bankomātiem un dabūt savu naudiņu bez komisijas maksas... . Internetbankā "Privat24" veicot pārskaitījumus konstatēsi, ka, atšķirībā no lielākām bankām, šeit par pārksiatījumu ir jāmaksā tikai 0.24 EUR, kamēr "Swedbank", "Citadelē", "SEB" un droši vien citur tie ir 0.36 EUR; veicot daudz pārskaitījumu uz citām bankām, var ietaupīt ne vienu vien eiro un par ietuapīto naudiņu sevi kautkā pēc vēlmēm apbalvot. Vai tas nav lieliski ?! ..Lai neizskatītos pārāk forši, lai būtu reāli, jaņem vērā riska faktors, kas "Privatbank" gadījumā ir tāds, ka par šo banku šajās dienās paklīda nelāgas runas, ka esot iesaistījusies kādu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā vai kaut kādās tamlīdzīgās reputāciju graujošās darbībās, par ko tai uzlita milzīga soda nauda, taču savā mājaslapā "Privatbank" jau ir pasteigusies paziņot, ka nomainīs valdes locekļus kā to prasa regulators; cits būtisks aspekts ir tas, kā šajai bankai visas filiāles un bankas automāti Latvijā atrodas tikai Rīgas pilsētā, taču, ja gandrīz visu dara attālināti, tas na
··· Bankas: Kādu banku izvēlēties? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Anglijā ilgi jāgaida uz National Insurance numuru un bankas kontu (5)
Hi! Kāds ir sastapies ar problēmu, ka man vienam radiniekam. Viņš jau pusotru mēnesi strādā Anglijā, bet vēl nav saņēmis National Insurance numur, tāpēc arī bankas neļauj atvērt kontu. Pirmo algu viņam izsniedza kā bankas čeku, bet bankas...
Es national insurance card ieguvu pēc dažām nedēļām, kad sāku strādāt. Ja viss ir legāli, darba devējs visu no savas puses ir izdarījis pareizi, tad ar to nevajadzētu būt nekādai problēmai. Kāda vēl pārskaitīšana uz LV bankas kontu? Āfrikā dzimuši vai? Ja grib, lai skaita LV kontā, lai arī tad strādā LV. Pastāv iespēja, ka šis numurs aizkavējas, jo ir nepietiekamas angļu valodas zināšanas :D :D :D :D Pat nesaprot, ko varbūt īsti jautā :D Kad es biju tajā iestādē viņi pārbaudīja my english skills :D Tā kā no sākuma pajautā paziņam vai viņš vismaz var pateikt elementāras lietas angļu valodā :) Un tikko iebraukušajiem bankas kontu arī nav nemaz tik viegli atvērt. NINo reizēm ir pailgi jāgaida,BET viņam noteikti jābūt pagaidu papīram no HMR . (ja reģistrējies Job centre un bijis uz interviju ) Cik atminos ,čeku var apmainīt pret naudiņām bankā,ja tik pase un darba devēja doķi ir ... ;) Kā stāsta internets, pusotrs mēnesis nav nekāds termiņš, var paiet arī vairāk. Tas no brīža, kad sāktas numura iegūšanas darbības - zvans uz Job Centre attiecīgo numuru (darba laikā) un vienošanās par interviju. Uz interviju vēlams līdzi īres līgums un darba līgums (nav obligāti, bet par skādi nebūs).

Konta atvēršanai dokuments numur viens ir legālas UK adreses pierādījums (īres līguma oriģināls piemēram) nevis NIN.

Atcerēties, ka reāla adrese ir pats svarīgākais atrodoties UK, visa komunikācija ar valsti, bankām, telefona kompānijām utt. notiek ar tradicionālā pasta palīdzību.
Idiots. Tā nenotiek.droši ka darba devējs polis.tas ir reāls cietumsods.neviens anglis uz to neies.... ··· Bankas: Anglijā ilgi jāgaida uz... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kāda banka ir vispiemērotākā hipo kredītam. No kuras jāuzmanās? (16)
Kāda banka ir vispiemērtoākā hipo kredīta ņemšanai. Tīri emocionāli man patiktu vien tās pašas skandināvu bankas, kas ir mazāk alkatīgas, bet tām nev vienmēr ir laba sadarbība ar mākleriem vai arī pašu piedāvājums ir pavājš. Tādēļ...
Priekškam Tev mākleriem nauda jāmaksā? Es visu darīju pati, nav tur nekas sarežģīts! Ar Seb-banku nav bijušas nekādas problēmas. Sadarbojamies jau 7-uz gadus ir citadelē un nekā slikta nevar teikt. neesmu izmantojis,bet ir iepējamas kredīta brīdienas u.c . pretī nākšana grūtā brīdī, nu tā vismaz stāsta:) Iesaku AB.lv, DnB gan nē. Apstaigā visas, atlasi tās, kuras reāli gatavas piedāvāt to kredītu (balstoties uz ienākumiem, īpašuma novērtējumu utt), un tad salīdzini likmes, maksimāli iespējamās summas, papildus izmaksas (katrai ir savi apdrošinātāji, vērtētāji utt.).
Emocijām un "patīk/nepatīk" te nav vietas. Banka nav sieviete :)
Problēmu gadījumos Nordea ir viscivilizētākā, pārējās (tsk skandināvu) rīkojas stipri izlēmīgi. Bet - arī kredīti tur būs visgrūtāk pieejami, daudz prasību, lai kvalificētos. Jebkurā gadījumā ir jāiet un jārunā uz vietas.
··· Bankas: Kāda banka ir vispiemērotākā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ? (5)
Man ir Islandes bankas konts un LV manu bankas kontu ir bloķējuši, līdz ar to šeit nav dzīves. Gribēju noskaidrot vai varu strādāt LV un izmantot savi IS karti priekš algas?
Pieļauju ka bankas kontu ir nobloķējuši zti vai iestādes, un tās uzzinās par tavu oficiālo darba vietu LV, ja būs problēmas piedzīt no tava islandes konta, īstenos piedziņu caur darba devēju... Nav vieglāk sakārtot jautājumu, lai nebūtu arests uz kontu. Tā ir mukšana no problēmām, kas patiesībā maksā dārgāk. Var, tikai par ieskaitīšanu citas valsts bankā ir papildus maksa.
Par Islandi nezinu, bet ES visām bankām dota norāde ziņot Latvijas VIDam par latviešu kontiem citās zemēs. Kaut kur internetā lasīju par šo.
Vari izmantot, ja darba devējam nav pretenziiju pret paaugstinātas maksas pārskaitījumu. Uz Islandi varētu arī nebūt paaugstināts, kaut nav EU, bet ir EEA. ··· Bankas: Vai varu izmantot citas valsts... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Latvijas banku "tradicijas"-,banditu stila. (28)
Vai ir nacies sastap lojālu,korektu,pretimnakosu banku? Kura nepielieto agresiva biznesa strategiju-,Iemanit,piestadit,”skaititaju” programma,presings?
Kas ir lojaala, korekta, pretiimnaakosha Banka? Taa, ka aizdod naudu un neprasa atpakalj?
Nee, nav naacies taadu sastapt...bizness ir bizness, beibii...

Aiznjemies no Mammas...tur nav agresiiva biznesa strateegijas un presiinga ..:)
Tie laiki, kad bankām interesēja kvalitatīva apkalpošana, lojalitāte un korektums ir prom uz neatgriešanos. Tas, ka banka jums mēģina iestāstīt "Mēs strādājam jums", ir pilnīgs nonsens. Tāpat, kā jebkurā citā biznesā, tiek strādāts uz SAVU peļņu. Klientam tiek piedāvāts un iesmērēts viss tas, kas nes bankai vislielākās naudiņas - šobrīd, kad kreditēšana stagnē, tās ir kartes un dažādi fondi. Jā, dažos gadījumos arī klientam produkts ir vajadzīgs, tomēr peļņas lauvas tiesa aizies bankai. Patiesais jebkuras bankas iekšējais sauklis ir - "sapakot" klientu ar visienesīgākajiem produktiem.

Visagresīvākās ir tās bankas, kuras visvairāk cietušas hipokarā ar zviedru u.c.skandināvu pensiju fondu iepludināto naudu, un kuri cieta vislielākos zaudējumus. Tagad viņu uzstadījums ir šos zaudējumus segt nevis tikai uz aizņēmēju rēķina, bet uz visu attiecīgās bankas klientu rēķina.

Bet "zelta" klients ir tikmēr, kamēr viņš ir "sapakojams" un nokāšams. Tad darbiniekam viņa priekšā bezmaz no biksēm jāizlec. Tiklīdz šim pašam klientam rodas naudas problēmas, tā no zelta vai VIP statusa klientu sarakstiem momentāli tiek izmests laukā.

Šī ir personīgā pieredze no darba bankā.
marseli, cilvēki smejas par tiem, kas "tur naudu zeķē", tēlaini runajot, protams.
bet tad, kad viņu "uzticamās" bankas vienā naktī pēksņi noiet pa burbuli un cilvēks zaudē mūža iekrājumus(kā piemēram r.pauls), domas mainas.
bet ekonomiskās sistēmas rietumos kontrolē bankas un fondi, tas tagad tā ir. un nav izvēles dzīvot sistēmā, kura ir netaisnīga. izvēles tā īsti nav. piesardzība, gudrība. un izvairīšanās no mantkārības un vēlmes pēc vieglas naudas pasargā joprojām un visos laikos.
laikmetā, kad nauda ir kļuvusi par papīrīšiem ar valsts godavārda segumu, gaidīt no privātbankām tikumu un cēlumu, manuprāt, ir naivi.
"esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži." pirmo daļu piekodinājuma arī der ievērot.
naivums..bet no mazās letlandijas banku vēstures..Baltija,Parex,Krājbanka +šaraškina mazās bankas kā Latgalīte..cik šīs bankas kopā miljardus ierāva sev nāsis..?!Par Parex banku vēl pašlaik Es maksājam prāvu summu no Latvijas budžeta..nerunājot par Zviedru Bankām,kas natūrā Mūs apkāš un miljardi katru gadu aiziet Zviedrijas virzienā..?!ZB,kas par valsti,ja baro svešas bankas..?! tie kas taisa vissu to naudas politiku, iisteniibaa smejaas par visiem, par tautu, jo summas , ko vinni groza, ir astranomiskas.Un tiko kautkas nesaak patikt, var tak overnight devalveet naudu, kurssu, da vispar samainiit uz naakamo naudinnu. Ko juus domaajat, ka zziidi nenopelniija uz mainnaam no rubulliem , uz latiem, un tad uz euro ??? Un kaa vel nopelniija.Triljonus....Pazaudeja tikai vissi paareejie, tauta, savus iekraajumnus.Nekad nebriiniissos, ka atkal izaugs viens hitlers , ar laiku , kurss saaks visu noliidzinaat ar zemi :( Ja Latvijaa var aci nepamirksskkinot meegginaat dot kukuli miljons eu, tad varat tikai iedomaaties, kaadas summmas tiek baaztas kabataas.Pretiigi :(((( ··· Bankas: Latvijas banku... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
ABLV (26)
Kāpēc tagad neviens nebrūk virsū Fuktukam, bet tik ļoti sparīgi grib nomest Rimševiču? KNAB Rimševiču esot pratinājis par kādu senu notikumu, tātad ne jau par ABLV. Vai tie ABLV ir Saskaņas sponsori, bet ZZS jau it kā brāļojas ar saskaņu,...
Manā skatījumā tas ir cirks, ar iepriekš visiem zināmu iznākumu, proti, izčākstēs kā pagājušā gada sniegs. Ne velti Reizniece un Kučinskis tik mierīgi. Nu dara pie siles esošie savas šeptes, mazliet pakasās, tad attiecīgi samaksā/ blago, ir no kā/ un mierīgi dzīvo tālāk. Paskataties, kādai autiņi pa Rīgas ielām braukā, kādas villas saceltas ap Rīgu. Bet vēl jau mēs nezinām, kas sapirkts Spānijas kolonijās un citur. Man gan šķiet ka lietas notiek savādāk , Rimševicu vienkārsi pameta zem tanka, lai novērstu uzmanību no OIK. Kas ir Rimševica 150 štukas gādā un kukulis pārsimttūkstoši salīdzinājumā ar tiem 230 000 000 ko ik gadu iekasē no mums , un divdesmit gados kopsumma ir miljardi. Pietika soctīklos parādīties aicinājumiem iziet ielās , kad uzpeldēja "šausminosi fakti" par Latvijas finanšu sistēmu un "izrādes režisori" var atviegloti uzelpot, par iziešanu ielās visi piemirsa.... Visu šo interesantāku padara ziņa, ka valsts policija reģionos grasās izveidot vienības nemieru apkarošanai.... nesaprotu kam tiek gatavota augsne un kādi notikumi tiek gaidīti, bet izskatās ka sūdi būs. Man jau izskatās ka notiek "tirgus" pārdale nākošajām vēlēšanām, lai ZZS un Saskaņa kopīgi izveidotu koalīciju... kvarts, kā Tu nesaproti. Vēlēšanas tuvojās. Brauks uz laukiem aģitēt, bail ka ar dakšām nesadur par iepriekšējiem nopelniem tautas iznīcināšanā. Vot i bruņojās.....:D:D:D ··· Bankas: ABLV lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu