Bankas

bankas foto attēls

Bankas - jautājumi un diskusijas

Klientam labvēlīgākā banka. (26)
Negribu no Swedbankas pirkt to aparātu kodu kartes vietā. Man 1 tāds jau ir, vienai ārzemju bankai. Šausmīgi neērts/ tiesa, tur to par velti deva/, tiklīdz lēnāks internets, tā automātiski nobloķējas, un vairs rēķinus apmaksāt nevar. Ir...
Kodu kartes "aizliedz" eiropas regula (patiesībā neaizliedz bet banka kļūst atbildīga par visiem zaudējumiem, kas radušies ar kodu karti apstiprināta maksājuma rezultātā), atliek kodu kalkulators vai aplikācija viedtālrunī, jo bankas risku uzņemrties nevēlas. Vari slēgt līgumu ar ukrainas vai krievijas bankām, bet tad 100k eiro līdzekļu atgūšana bankas problēmu gadījumā uz tevi neattieksies... Es ar nesen pargaju no Luminor uz Citadeli un pagaidam ja ir kodu karte,bet drosi vien jau ari driz pazudis.Bet vismaz preice,ka var to naudu zinmet bekura bankomata,jo mana ciema Citadeles bankomats nav.
Ar Luminor bija nervi beigti,mazaka komisija 3,5 eiro,ja gribu iznmet 5 eiro,komisija novelk 3,5.Murgs vienkarsi.Es labprat vispar atteiktos no tam bankam un sanemtu naudu uz rokas.
Neviena banka pie kartēm nepaliks. Tevi piespiedīs, un viss. Nemaz necenties ! Kad runa iet par drošību, tad tas ir pirmkārt par bankas drošību nevis tavu... Zeķe! ··· Bankas: Klientam labvēlīgākā banka. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Norēķinu kartes atbloķēšana SEB internetbankā. (6)
Kā atbloķēt norēķinu kartes ??? Tieši maksājuma kartes , ne pašu internetbanku .
https://www.seb.lv/info/bankas-kartes/bankomats-ne-tikai-naudas-iznemsanai

Lūdzu noskatīties prezentāciju līdz galam, viss ir paskaidrots, ka atbloķēt karti! Veiksmi
Ja karte nav bijusi svešās rokās, var atbloķēt zvanot uz banku, atbildot uz slepeno jautājumu, saucot kodus no kodu kalkulatoa utt. Ja jautājums aizmirsts, var nākties doties uz banku. Ja kāds atgriezis nozaudēto kati, tas skaitās nedroši, jo var iepirkties internetā utt. Varbūt mēģini zvanīt viņiem, vai apmeklēt kādu filiāli. jāzvana uz banku. agrāk deva jaunu karti vecās vietā. sen nekas tād nevienam tuvajam nav bijis. varbūt kas mainījies. jagriežas filiālē ··· Bankas: Norēķinu kartes atbloķēšana SEB... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bērns bankā (19)
šodien biju bankā ar meitu, kurai ir 16 gadi un viņa vēlējās palielināt kredīt limitu dienai, bet diemžēl Swedbankas darbiniece atteica, jo viņas prāt viņa neredz iemeslu un ir saņemti daudz pārskaitījumu par kuriem viņa interesējās kāpēc...
kamēr sīcim nav 18, kas pēc LR likumdošanas ir pilngadiba, tikmēr , es arī piedalos jebkāda veida sarunās... JO PĀRSTĀVU SAVU BĒRNU... man bija līdzīgi.. Nju jā....bankas darbiniekam ir tiesības uzdot šādus jautājumus. Viņiem pašiem (bankai) ir stingra uzraudzība no ´´augšas´´. Vienīgais, ko nesaprotu - kamdēļ Tev kā mammai neļāva piedalīties sarunā....tas gan nav gluži tiesiski. Paraizi vien daŗīja ka neļāva, jo izskatās ka "muterīte" darijuma limitu no kredītlimita neatšķir.
Bet jebkurā gadījumā 16gadīgam bērnam nav par naudas mūli jāpiestrādā...
Man arī tā swedbanka nepatīk tīri dēļ inerces pie viņiem turos. Man vnk līgumos tas konts norādīts. Bet visus limitus tur var internetbankā nomainīt. Skaidru naudu viņi nelabprāt dod, ja vajag vairāk par 15 000 skaidrā, tad 3 dienas iepriekš jāpiesakās. Citās filiālēs pat 5000 eur viņiem nav uz vietas skaidrā naudā. Un vienmēr tie jautājumi, sajūta it kā es pie mammas ietu nolūgties kabatasnaudu, nevis ka tā būtu mana nauda un man kā klientam būtu taisnība. Un tad vēl sūdzēšoties vidam. Tas viss mudina pāriet uz skaidru naudu un bērniem kabatas naudu arī dodu skaidrā naudā. Un vēl skaidra nauda organizē, jo no tās ir grūtāk šķirties nekā no virtuāliem cipariņiem kontā. Nauda kontā šķiet mazvērtīgāka un tas veicina patēriņu un mudina uz impulsīviem pirkumiem. Un meita savam iphone naudu sakrāja berot burkā savu kabatasnaudu. ··· Bankas: Bērns bankā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Blue Orange - banka jeb blēžu kantoris? (17)
Vai kādam ir komentāri par šo iestādi un viņu sniegtajiem pakalpojumiem?
Kā bijusī bankas darbiniece varu pateikt sekojošo: neviena banka nestrādā klienta labā. Tikai un vienīgi sevis labā. Bankas galvenais uzdevums ir sapakot klientu tā, lai no viņa izmantotjiem pakalpojumiem saņemtu maksimālu peļņu sev.

Ja tirgū ienāk jauns spēlētājs, viņš dara visu, lai piesaistītu jaunus klientus, atņemot tos konkurentiem, tātad jāpiedāvā neticami patīkami spēles noteikumi, skat. uzskaitījumu 09:30. Šāda spēlīte turpinās pirmo darbības laiku, kompānija pirmos gadus strādā ar mežonīgiem zaudējumiem. Kad sasniegts plānotais mērķis nepieciešamā klientu skaita piesaistē, spēles noteikumi pamazām mainās - tiek ieviestas komisijas, samazināti vai vispār noņemti procenti utt, un atsākas normāls process, +/- tas pats kas konkurentiem.

Spilgts piemērs - mobilais operators Bite, tā pati swedene banku jomā, kur sākotnēji likās vai paradīze, tagad ir komisija pat par pārlimita skaidras naudas izņemšanu savos bankomātos.

Nelolojiet veltas ilūzijas, bet diez vai sliktāk kā citur būs.
ja peleka massa zinaatu, cik iisteniibaa uzvaaraas .....da jebkura banka, ar juusu naudinnu, sen karss saaktos :( Nezinu, solītos procentus no konta atlikuma ikmēnesi saņemu :) Jaa, piektajaa vietaa starp 50 iesaistiitajaam. Un Latvijas bankas - gandriiz visas, kas darbojaas Latvijaa, iznjemot swedbanku un veel dazhas. Taa kaa Latvijaa no visaam bankaam apm. 80% bleezhu. Atrast godiigaako - zini nu, vai paveiksies:) DanaL, šis nav jauns spēlētājs. Tas pats vecais Baltikums Bank. Mēģinājums mainīt (dažādot) stratēģiju un klientūru,visticamāk. Pārējam piekrītu. ··· Bankas: Blue Orange - banka jeb blēžu... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Biznesa konta atvēršana UK (2)
Čau draugi,kāds zin kas ir vajadzīgs,lai atvērtu biznesa kontu UK ?
Paris gadi atpakal vajadzeja tris menesu stazu darba,savadak izsniedz ceku tikai.Home office,izzinu no darba deveja ka strada,kur dzivo protams.Un pasi protams un viss gatavs.Varbut kautkas mainijies tas domaju atkarigs no bankas ko pieprasa. Cik zinu, vispirms iesniegums UR, tad var atvērt pagaidu kontu (tas apmēram uz 3 mēnešiem) pamatkapitāla iemaksai. Tas 1-2 darba dienu laikā un ja redzēs, ka tiek veikta uzņēmējdarbība, pēc 3 mēn. tiek apstiprināts tā teikt īstais norēķinu konts. Pēc reģistrācijas UR, reģistrēties VID kā nodokļu maksātājam. Par katru banku un tās noteikumiem var palasīt mājaslapās. Veiksmīgi uzsākt un attīstīt biznesu. ··· Bankas: Biznesa konta atvēršana UK lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai ir FIB banka Anglija (2)
Vai ir FIB banka Anglija?
Ne viena vien... http://alturl.com/jo37p(Aaprikas princis mantojumu atstaajis? :D)
Man parasti gadās korumpētu diktatūru ierēdņu atvases, kas lūdz palīdzību dabūt ārā naudu... ··· Bankas: Vai ir FIB banka Anglija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kādu banku izvēlēties? (19)
Lūdzu padalieties ar pieredzi, kādas tagad ir kontu apkalpošanas maksas, maksas par pārskaitījumu uc izdevumi parastam norēķinu kontam Latvijas bankās? Ilgstoši izmantoju vienas bankas pakalpojumus, kur iepriekš vienīgie izdevumi bija 50...
DNB ir kolēģim un viņš neiesaka (man vajadzēja banku, kas dod VISA karti). Teica, ka ja konta atlikums ir tieši 10eur, tad no bankomāta nevar izņemt naudu.

Pašam ir konti Swed un Citadele. Bija konti gan SEBā, gan Nordea. Nekādu būtisku atšķirību pamatpakalpojumu sniegšanā neredzēju - ap 1 eur ir kartes mēneša maksa, no 20-50centiem par pārskaitījumu uz citu banku Latvijā. Draudzīgas internetbankas (citadelei un nordea ir ievērojami lēnākas internetbankas kā seb vai swed). Resp., ej, tur, kur tuvāk. Tie sniegtie pakalpojumi ir vairāk vai mazāk vienādi visām bankām :)
Tā vietā, lai gaidītu nez kādus ieteikumus, ieklikšķinātu banku māju lapās, paskatītos, izvērtētu, kas būtu konkrētam personāžam atbilstīgs un tad, ja kas vēl netaptu skaidrs, varētu jautāt, kaut daudz reālāk ir rakstīt bankām tos e-pastus ar jautājumiem. Bet katrs jau pēc savas slinkuma pakāpes. Tā kā esmu diezgan ilgus gadus nostrādājusi šajā sfērā, varu droši teikt, ka visur apmēram līdzīgi. Kā sākas pārāk liela komisiju iekasēšana, tā klienti aizsoļo tālāk, tāpēc bankas rūpīgi seko viena otras tarifiem, un cenšas pārāk daudz neatšķirties.
Vislielākā nagu maucēja ir Swedbanka, kur pat par skaidras baudas izņemšanu virs 500 ls, tagad visticamāk ir līdzīgi ar eur, tika savākta komisija. Arī ārzemēs naudas izņemšana visdārgākā. Savulaik visbargākie kredītprocenti. Viss jau saprotams, Swedbank hipokarā cieta vislielākos zaudējumus, un tagad īpašnieki cer kaut nedaudz atgūt :))
Cik sanācis saskarties - SEB ir gana naska uz visādu maksu iekasēšanu un izvēlīga uz pakalpojumu sniegšanu (skatās, kāds deguns klientam). Swed vēsture liecina, ka jebkurā brīdī var parādīties nepatīkami pārsteigumi (maksa par atlikuma aplūkošanu bankomātā). DNB relatīvi draudzīga, bet ar īpatnībām. Citadele bez garšas, ja nekā cita nav, var arī šos. Nordea normāla, bet pēdējā laikā drošības paaugstināšanas vārdā visādi izpildās. Kā rezervi var lietot arī Norvik, bet tikai kā rezervi retiem, fiksiem darījumiem. Tas viss no norēķinu konta lietotāja viedokļa. Uzkrājumiem, depozītiem, kredītiem noteikti būs cits vērtējums un sadalījums.

No paša lietotajām bankām komisijas ir tikai par kartēm (gada/mēneša maksa), nu un par pārskaitījumu, ko gan var likvidēt noslēdzot papildu pakalpojuma līgumu (ne bezmaksas), bet to dažu regulāro ikmēneša maksājumu dēļ man nekādi īpaši uzskaitāmi zaudējumi nerodas.
Piekrītu tiem, ka ir būtiski izvēlēties tās kredītiestādes pakalpojumus, kura tuvumā un/vai ir pa ceļam, jo neieteiktu ludzēnietim atvērt kontu bankā, kuras nodaļas ir tikai galvaspilsētā, bet viņš ārpus Latgales praktiski neizbrauc. Tavā gadījumā manu izvēli ļoti atvieglo tas, ka tieši Rīgu esi norādījusi kā savu dzīvesvietu, jo šeit kā zināms ir augstākā banku koncentrācija valstī ! Pēc savas pieredzes ieteiktu atvērt kontu vai nu "Privatbank" vai "Swedbank".
Tajā pirmajā tādēļ, ka tur vari atvērt norēķinu kontu BEZ MAKSAS, dabūt debetkarti un arī kredītkarti bez mēneša vai gada lietošanas maksas, turklāt "Privatbank" ir, manuprāt, vienīgā banka valstī, kura ļauj ar savu kredītkarti "Visa Universālā" un debetkarti "Visa Electron" izņemt naudu no JEBKURA BANKOMĀTA LATVIJĀ BEZ MAKSAS ! Tas nozīmē, ka, lai kur mūsu mazajā zemītē atrastos, jebkur varēsi dorši doties pie kāda no 7 banku uzstādītajiem bankomātiem un dabūt savu naudiņu bez komisijas maksas... . Internetbankā "Privat24" veicot pārskaitījumus konstatēsi, ka, atšķirībā no lielākām bankām, šeit par pārksiatījumu ir jāmaksā tikai 0.24 EUR, kamēr "Swedbank", "Citadelē", "SEB" un droši vien citur tie ir 0.36 EUR; veicot daudz pārskaitījumu uz citām bankām, var ietaupīt ne vienu vien eiro un par ietuapīto naudiņu sevi kautkā pēc vēlmēm apbalvot. Vai tas nav lieliski ?! ..Lai neizskatītos pārāk forši, lai būtu reāli, jaņem vērā riska faktors, kas "Privatbank" gadījumā ir tāds, ka par šo banku šajās dienās paklīda nelāgas runas, ka esot iesaistījusies kādu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā vai kaut kādās tamlīdzīgās reputāciju graujošās darbībās, par ko tai uzlita milzīga soda nauda, taču savā mājaslapā "Privatbank" jau ir pasteigusies paziņot, ka nomainīs valdes locekļus kā to prasa regulators; cits būtisks aspekts ir tas, kā šajai bankai visas filiāles un bankas automāti Latvijā atrodas tikai Rīgas pilsētā, taču, ja gandrīz visu dara attālināti, tas na
··· Bankas: Kādu banku izvēlēties? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Anglijā ilgi jāgaida uz National Insurance numuru un bankas kontu (5)
Hi! Kāds ir sastapies ar problēmu, ka man vienam radiniekam. Viņš jau pusotru mēnesi strādā Anglijā, bet vēl nav saņēmis National Insurance numur, tāpēc arī bankas neļauj atvērt kontu. Pirmo algu viņam izsniedza kā bankas čeku, bet bankas...
Es national insurance card ieguvu pēc dažām nedēļām, kad sāku strādāt. Ja viss ir legāli, darba devējs visu no savas puses ir izdarījis pareizi, tad ar to nevajadzētu būt nekādai problēmai. Kāda vēl pārskaitīšana uz LV bankas kontu? Āfrikā dzimuši vai? Ja grib, lai skaita LV kontā, lai arī tad strādā LV. Pastāv iespēja, ka šis numurs aizkavējas, jo ir nepietiekamas angļu valodas zināšanas :D :D :D :D Pat nesaprot, ko varbūt īsti jautā :D Kad es biju tajā iestādē viņi pārbaudīja my english skills :D Tā kā no sākuma pajautā paziņam vai viņš vismaz var pateikt elementāras lietas angļu valodā :) Un tikko iebraukušajiem bankas kontu arī nav nemaz tik viegli atvērt. NINo reizēm ir pailgi jāgaida,BET viņam noteikti jābūt pagaidu papīram no HMR . (ja reģistrējies Job centre un bijis uz interviju ) Cik atminos ,čeku var apmainīt pret naudiņām bankā,ja tik pase un darba devēja doķi ir ... ;) Kā stāsta internets, pusotrs mēnesis nav nekāds termiņš, var paiet arī vairāk. Tas no brīža, kad sāktas numura iegūšanas darbības - zvans uz Job Centre attiecīgo numuru (darba laikā) un vienošanās par interviju. Uz interviju vēlams līdzi īres līgums un darba līgums (nav obligāti, bet par skādi nebūs).

Konta atvēršanai dokuments numur viens ir legālas UK adreses pierādījums (īres līguma oriģināls piemēram) nevis NIN.

Atcerēties, ka reāla adrese ir pats svarīgākais atrodoties UK, visa komunikācija ar valsti, bankām, telefona kompānijām utt. notiek ar tradicionālā pasta palīdzību.
Idiots. Tā nenotiek.droši ka darba devējs polis.tas ir reāls cietumsods.neviens anglis uz to neies.... ··· Bankas: Anglijā ilgi jāgaida uz... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kāda banka ir vispiemērotākā hipo kredītam. No kuras jāuzmanās? (16)
Kāda banka ir vispiemērtoākā hipo kredīta ņemšanai. Tīri emocionāli man patiktu vien tās pašas skandināvu bankas, kas ir mazāk alkatīgas, bet tām nev vienmēr ir laba sadarbība ar mākleriem vai arī pašu piedāvājums ir pavājš. Tādēļ...
Priekškam Tev mākleriem nauda jāmaksā? Es visu darīju pati, nav tur nekas sarežģīts! Ar Seb-banku nav bijušas nekādas problēmas. Sadarbojamies jau 7-uz gadus ir citadelē un nekā slikta nevar teikt. neesmu izmantojis,bet ir iepējamas kredīta brīdienas u.c . pretī nākšana grūtā brīdī, nu tā vismaz stāsta:) Iesaku AB.lv, DnB gan nē. Apstaigā visas, atlasi tās, kuras reāli gatavas piedāvāt to kredītu (balstoties uz ienākumiem, īpašuma novērtējumu utt), un tad salīdzini likmes, maksimāli iespējamās summas, papildus izmaksas (katrai ir savi apdrošinātāji, vērtētāji utt.).
Emocijām un "patīk/nepatīk" te nav vietas. Banka nav sieviete :)
Problēmu gadījumos Nordea ir viscivilizētākā, pārējās (tsk skandināvu) rīkojas stipri izlēmīgi. Bet - arī kredīti tur būs visgrūtāk pieejami, daudz prasību, lai kvalificētos. Jebkurā gadījumā ir jāiet un jārunā uz vietas.
··· Bankas: Kāda banka ir vispiemērotākā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ? (5)
Man ir Islandes bankas konts un LV manu bankas kontu ir bloķējuši, līdz ar to šeit nav dzīves. Gribēju noskaidrot vai varu strādāt LV un izmantot savi IS karti priekš algas?
Pieļauju ka bankas kontu ir nobloķējuši zti vai iestādes, un tās uzzinās par tavu oficiālo darba vietu LV, ja būs problēmas piedzīt no tava islandes konta, īstenos piedziņu caur darba devēju... Nav vieglāk sakārtot jautājumu, lai nebūtu arests uz kontu. Tā ir mukšana no problēmām, kas patiesībā maksā dārgāk. Var, tikai par ieskaitīšanu citas valsts bankā ir papildus maksa.
Par Islandi nezinu, bet ES visām bankām dota norāde ziņot Latvijas VIDam par latviešu kontiem citās zemēs. Kaut kur internetā lasīju par šo.
Vari izmantot, ja darba devējam nav pretenziiju pret paaugstinātas maksas pārskaitījumu. Uz Islandi varētu arī nebūt paaugstināts, kaut nav EU, bet ir EEA. ··· Bankas: Vai varu izmantot citas valsts... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu