Ātrie kredīti

ātrie kredīti foto attēls

Ātrie kredīti - jautājumi un diskusijas

Krediti ārzemēs stradajošajiem. (5)
Latvija ir kadas 3-4 firmas, kuras IT KA dod kreditus arī arzemees stradajoshajiem. Tās ir LATKredit, Sefinance Credit, VipCredit un laikam vēl dazas. Tās ir reklaamas, realajaa dzīve tas tā nav. Sākumā registreeshanaas internetā. Nekas...
Luuzeriem luuzeru probleemas Interesanti, kāpēc šis jautājums netiek risināts caur "customer support", bet caur oho? :) Tiešām liekas, ka kāds to noskaidros un tad pastāstīs, kā šādas problēmas jārisina? :) Teeminjas autors reklamee nelegaalus aitkopju kantorus........

http://www.ptac.gov.lv/lv/table/kapitalsabiedribas-kuras-sanemu-licenci-pateretaju-krediteanas-pakal
pojumu-sniegsanai
Ja tas, ko raksti, ir patiesība, tad izskatās pēc reklāmas trika, lai tikai paplivinātos acu un ausu priekšā ar savu apšaubāmo biznesu nosaukumiem. Vai tad ārzemēs uz vietas nav tādu, kas dotu t.s. ātros kredītus iebraucējiem no citām zemēm vai tur ir stingrāki, neizdevīgāki nosacījumi ? a nafig jaannem LV? Vieteejaas bankas tak arii dod, turklaat par daudz jeedziigaakiem procentiem, un veel, ja nevareesi atdot, mieriigi izsludinaasi bankrotu. ··· Ātrie kredīti: Krediti ārzemēs stradajošajiem. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Attieksme pret ātrajiem kreditiem (21)
Kada jusu attieksme pret atrajiem kreditiem? Pazina panema 400, nokaveja, nu jaatdod 800. Vai tas ir normali? Vai nevajag slegt tas kompanijas??? :@
Normāli. Tu vari no tantes aizņemties naudu, laikā neatdot un beigās viņu dillēs pasūtīt. A te nekā. Parakstīji līgumu - pildi. Normaali - nauda no muljkjiem paariet pie gudrajiem. Bet tomeer sameeraa negodiigi. Ja kaut ko vajag slēgt, tad drīzāk dundukiem jāizslēdz opcija dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Ņaudiņas ņau, smadzeņu ņau- nu tad ņau arī pirkšanas. nevajag aizņemties naudu plānprātiņiem, tie arī kaimiņam piečuku neatdos Ceru, ka tas neesi Tu pats, bet tiešām paziņa. Pirms paraksti līgumu, vajag to VIENMĒR izlasīt! Protams, ka tas nav godīgi un viņi neapšaubāmi ļauni izmanto cilvēku nabadzību. Zinu gadījumu, kurā arī dzīvokli pazaudēja dēļ salīdzinoši nelielas summas. Jo tas ir ārkārtīgi naivi domāt, ka nākošmēnes man būs nauda, ja trūkst jau tagad. Labāk palikt parādā par komunālajiem nekā paņemt tādu kredītu, lai tos samaksātu, ir dzirdēts arī par tik stulbiem gadījumiem. Jo apsaimniekotāja nokavējuma procenti ir niecīgi salīdzinājumā ar šiem. Un tagad taču bankas piedāvā patēriņa kredītus uz normālākiem procentiem, ne tik maziem kā hipotēkai, bet tomēr ļoti maziem salīdzinot ar ātrajiem. ··· Ātrie kredīti: Attieksme pret ātrajiem... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Par ātrajiem kredītiem (15)
Sveiki! Jautājums par ātrajiem kredītiem. Es biju paņēmis pāris tūkstošus, visus nomaksāju, izņemot murgaino ondo.lv, kuram jau pirms 2 mēnešiem pateicu, lai apstādina, nodod lietu trešajām personām. Nē, viņi apzināti velk līdz maximumam...
Taapeec, ka ir taadas aitas kaa Tu! :) Uzskati to par dabīgās atlases mehānismu, kas palīdz atbrīvoties no tiem kas ar savu galvu vispār nedomā:) Pirms ņem kredītu, izlasi līgumu un noteikumus, kurus paraksti, tur viņu procenti norādīti. Tad tev neradīsies muļķīgi retoriski jautājumi par kaut kā pastāvēšanu.

Diktēt savus noteikumus šobrīd ir bērnišķīgi, līguma nosacījumi, to parakstot, tevi tobrīd apmierināja.
....neesmu dzirdejis, ka tie, kas tukstosus spej atmaksat, ar atrajiem kreditiem nemtos.... Tādi kā autors arī apmaksā šo uzņēmumu biznesu.... ··· Ātrie kredīti: Par ātrajiem kredītiem lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ātrie kredīti - jūsu viedoklis? (16)
Dzirdu dazadus viedoklus (un man ir ari savs) par atro jeb t.s. sms krediru kompaanijaam? Vai atbbalstat tadu lietu? Pasi esat meginajushi? Vai, jusuprat, taa ir negodigi godiga pelna no procentiem? Kadi jusu viedokli? :)
neesmu iedziļinājusies,man tādi kredīti nav bijuši vajadzīgi,bet par to,ka pieauguši bērni sataisa sūdus ar tiem ārtajiem kredītiem,to gan paziņu lokā esmu dzirdējusi.
Pa Tv esmu reklāmas redzējusi,nolasīti tip lauku cilvēki,kuriem jau nu baisi tie kredīti ir vajadzīgi.Kāda gan starpība kur tie procenti,tais maksājumos vai atrajam kredītam maksā,nesapratu fišku. BLĒŽI PA MANAM!!!!
No kredītiem jo tālāk, jo labāk. Neesmu izmantojusi un netaisos. Samērīga peļņa ir normāla, par citu resursu izmantošanu ir jāmaksā. Ātrajiem kredītiem % augļi un soda sankcijas ir nesamērīgi lielas. Tā ir legāla cilvēku iedzīšana strupceļā un aplaupīšana. Valstij tas būtu jāregulē, kā citviet tas notiek, taču šeit politiķi no tā barojas :(, jo kā citādi izskaidrojams tādi lobija panākumi:( neatbalstu jebkuru augļotāju, pf kāda likme, jo viņš neko nesaražo Probleema jau nav krediitos, bet cilvekos, kas nnem tos nedomaajot vispaar neko.
Un kaa bez krediitiem nopirkt...kautko daargu , kaa maaju, vai labu autinnu? Jaareekkinas tikai ar savaam iespeejam, tas viss.Normaali ir taa, ja tev ir pusse no summas, un pelni labi, pusi vari aiznnemties mieriigi . Bet aiznnmeties naudu, skaidri zinot, ka atdot nespeesi, nu tas jau ir idiotisms ! Biezzi vien privaati aiznnemoties cilveeki taa dara, un tad mieriigi uzmet draugus, radus utt :(
··· Ātrie kredīti: Ātrie kredīti - jūsu viedoklis? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ātrais kredīts. (22)
Sveiki, pirms 5 mēnešiem paņēmu ātro kredītu 250 EUR, radās problēmas, nevareju atdot.. Varbūt kāds var palīdzēt, un atbildēt, cik lielu summu viņi man tagad ir tiesīgi prasīt, pēc likuma.? Paldies
Vajag uzreiz ar viņiem sazināties,nedrīkst vilkt gumiju...citādi saaugs procenti un tad gan būs problēmas! Līgumu izlasīji ? Cik stulbam šodien ir jābūt lai ņemtu to asinsūcēju kredītus? Vai tiešām savas vēlmes ne uz mirkli nevar ierobežot kamēr kautkas iekrājas?
Jā, un padoms ņemt jaunu lai atdotu veco ir kā reiz lai vēl dziļāk iestigtu parādos.
Tad jau labāk ņemt uz aibraukt no valsts. LV likumos (kurus nekur nereklamē) ir rakstīts ja desmit gadus no tevīm neko nevar piedzīt, tu esi brīvs. Protmas ari no mantas kuru izūtrupē. A kas ir manta? Jā tieši ta manta kuras dēļ ne viens vien ir gatavs galvu iebāzt augļotāju cilpā? Vai taisaties to visu sev kapā līdzi paņemt?
Bet šit ne viens viens NĪ bankrotējis biznesmenis izmanto. Te sūdus ievarījuši nu slapstās pa Īriju un stiepj laiku.
Lumpeņu domāšana! Smieklīgi. Gaida tevi kāds ārzemēs uz mēnesi pastrādāt un naudu sapelnīt! Aha.
Un runa jau bij par 10 gadu noilguma meklēšanu, slēpjoties ārzemēs. Eh, šitie nav ārstējami.
Summa + procenti par aizdevumu periodā kamēr nav atdots parāds un nav lauzts līgums + līgumsods (ne vairāk kā 10% no aizdevuma summas). Ja parāds nodots piedzinējam, tad plusā vēl piedzinēja izmaksas kas var sasniegt 100..200 EUR

Un bonusā protams nekādu iespēju LV bankās kādreiz dabūt kredītu...
··· Ātrie kredīti: Ātrais kredīts. lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Iesakiet labu ātro kredītu (24)
Vajag kredītu jauna mājokļa iekārtošanai apmēram 2000eur uz 2 gadiem. Ienākumi ir, bet nav oficiāli, tāpēc bankā nedod. Kuru ātro kredītu varat ieteikt?
Nav ko ieteikt, jo jebkurš patēriņu kredīts ir ar milzīgiem procentiem. Mājokļa iekārtošanai! Tad jau ir ķīla, pat ar bankām nevajadzētu būt problēmu!!! Bet ja esi paarliecinaata ka speesi atdot krediitu kur ir probleema formalitaatei ar banku? Vieglāk jau nu būtu paciesties un pabeigt tad, kad būs nauda. Nieka 2000€ pie opcijas ātrais kredīts pie atdošanas kļūs par 4000€. Ja nav pat 2000€, tad kāpēc maksāt dubultā?
Dzīvošanai uz parāda vienīgais attaisnojums ir mājokļa iegāde un biznesa attīstība. Bet patēriņam? Un bez legāliem ienākumiem?
Šitā ar naudu nabagi šķaidās.
Tepat lapā :

sohocredit.lv


Izmaksa 10-15 min laikā bez ķīlas. Jauniem klientiem privilēģijas
··· Ātrie kredīti: Iesakiet labu ātro kredītu lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu