Apdrošināšana

apdrošināšana foto attēls

Apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Apdrošināšana, ja ūdensvads plīsis aiz skaitītāja (14)
Ja ūdensvads ir plīsis aiz skaitītāja vai kopējā šahtā, kas apmaksā apdrošināšanas izdevumus?
Apdrošinātājs mēģinās no visiem pēc kārtas... Apdrošinātāji atradīs 101 iemeslu, lai neko nemaksātu. Neceriet. Jautatajs /taja laikam gribēja teikt - truba saplisa pirms skaitītāja. Bet vai jautātāja īpašumam bija nodarīta kāda skada (ja ūdens tecēja šahtā, uz apakšejiem dzīvokļiem ) ? Labrador-nemurgo. GAn kompensē, gan tāda maksa nebus, ļurinātājs tukšais.
Ko nozīmē-aiz skaitītāja? Ja saprot ūdens plūsmas virzienu, tad AIZ ir dzīvoklis.
Ja apdrošinātāji neko nemaksātu, vieni no maniem pastāvīgajiem klientiem sen būtu nobankrotējuši, bet viņi zeļ un plaukst (veic apdrošinātāju apmaksātus tīrīšanas darbus). ··· Apdrošināšana: Apdrošināšana, ja ūdensvads... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Apdrošināšanas atlīdzības atgūšana? (12)
Vai kādam ir zināms kāds labs jurists apdrošināšanas jautājumos? Situācija sekojoša....nelaime..ugunsgrēks dzīvojamā mājā , kas nopostījis aptuveni 80% no visas mājas , ko nenopostīja uguns to pieveica ugunsdzēsēju ūdens...:(((( Reāli...
Ar apdroshianataajiem taa parasti ir-tu vinjiem maksaa peec tarifa, bet kad jaamaksa vinjiem, ir kukish....nu ,lai vijji tad uzbuuvee analogjisku maaju , slaiek meebeles, ja var iekljauties , kapeec ne.... Nu re... par ātru ugunsdzēsējus izsaucāt... :( Ja kāds apņemas māju atjaunot par 45k Ls un apdrošinātājs to nosedz, tad kur problēma? Iespējams, atšķiras interpretācijas par frāzi "reāli palicis nav nekas no mājas"; apdrošinātājs un tāmētāji tam šķietami nepiekrīt. kas par kompāniju? Ja ir kāda kompānija, kas gatava māju atdabūt sākotnējā stāvoklī, vai nav vienalga, kas tāmē rakstīts? ··· Apdrošināšana: Apdrošināšanas atlīdzības... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Apdrošinātāja autoserviss vs nauda (17)
Pēc autoavārijas aprēķinātās remonta izmaksas ir mazliet zem 2000€. Kas būtu labāk- ņemt naudu vai sūtīt uz apdrošinātāja piedāvāto autoservisu, ņemot vērā, ka jātaisa gan virsbūve, gan sasists šis tas no iekšpuses? Modelis nav populārs...
Ja ņemsi naudu, tad laikam zaudē 30 %.Neizmaksās Tev 2000Eur. Labāk remontēt servisā, jo katrs serviss cīnās par savu vārdu(normāls serviss), un vel 2 gadu laikā tev ir iespēja atbraukt ar pretenziju. Un otrkārt tu zaudēsi 21% no summas ņemot naudiņās. Uzraksti privāti kas par auto un kāda kompānija. Pat divu domu nav - tikai serviss! Ká var dot padomu nezinot kas tas par auto,kura gada izlaidums!? Ja nav zināšanu tad labāk atdot lai paši taisa!
Jo paliksi bez auto un bez naudas! servisi ir dažādi!
··· Apdrošināšana: Apdrošinātāja autoserviss vs... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Auto apdrošināšana Anglijā (14)
Lieta tāda, es atrodos Anglija, un man uzdāvināja masiinu, bet tā atrodas 150 jūdzes no manas pilsētas, varbūt kāds var ieteikt kādu apdrosinaasanas kompāniju kura būtu vis izdevīgākā, kaut vai tikai lai es varētu to atdzīt uz savu pilsētu...
pieregjistrejies cofused.com, noradi ne vairaak kaa 5000 judzes gadaa nobraukumu, to ka lietosi auto tikai atputai parejo informaciju ko tur vaicaa un dabusi piedavajumus. Tad kad izvelies kursh piedavajums patiik labaak, tad kontaktejies ar to apdroshinataju pa taisno un prasi aprekjinu.

Tie kas neprot izlasiit jautajumu un uz to atbildeet/vai pakluseet izskataas peec muljkjiem :)
Tev vajag lai Lavijaa Tev ietektu anglju apdroshinaataaju???? :D Dzirdeeju ka Tesco pirka leetaakaas apdroshinaashanas. Bet zinu, ka daavinaats auto beigaas var sanaakt daargaax nekaa pirktais... Apsveicu ar mashiinu un sagatavo minimums 1500£. tada tev bus minimala apdroshinashana gada. Un ja maksasi pa meeneshiem tad kopsuma atdosi pari pa 2000£. Auto ar apmaksatu road tax var tureet kur atljauts turet auto. Tam nav nekada sakara ar apdroshinsashanu! Ja road tax nav nomaksats, tad auto vaig turet uz privatas zemes un lai naktii mieriigaak guljas piesegt vismaz numurus. ··· Apdrošināšana: Auto apdrošināšana Anglijā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kas nosaka kasko cenu? (3)
Kas nosaka cik liela ir kasko cena? Visiem auto tacu nav vienada?
Kasko cenu nosaka apdrošinātājs, balstoties uz risku analīzi konkrētajai markai, modelim, aprīkojumam un vadītājam. Viss atkaŗīgs vai modeli iemīļojusi zagļi vai arī atrumcienītāji. Visas pārējās pelēcības ir puslīdz vienādas. Cik īpašnieks bieži sit savas mašīnas , pat ja sit citi. ··· Apdrošināšana: Kas nosaka kasko cenu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
BTA apdrošināšana (20)
Redz kā,skopais maksā divreiz. Esmu ar BTA ,maksāju gadā nepilnu pussimtu(salīdzinot ar KASKO,kur maksā,ja nemaldos 200 LS).Tika izsists mašīnas aizmugurējais stikls,faktu konstatēju vēlāk.BTA sedz tikai tādos gadījumos,ja man pašai uz...
No OCTA vēlējies saņemt KASKO atlīdzību. Līdzīgi būtu sūdzēties ja nopērc urīnu, kas negaršo pēc šampanieša :D Pirmkaart, tava stikla sisshanai nev nekaada sakara ar dzeerajshoferiem un aatrumkjershanu.
Otrkaart, ar tavime pussimts latiem vari atslaucities ja notiks kas nopietns.
taa ir maksa par to, ka JA notiks, tad dabuusi adekvaatu atliidziibu!
It kaa pieaugusi sieviete, bet tik duma! :(
man,teica,ka mashiina veca...stikls,esot pats izleecis un aidancojis zalumos.:)) Domā, ka apdrošināšanas kantori ir kaut kāda labdarības iestāde, kur visas prēmijas aiziet izmaksās?!
Starp citu viņi arī pelna un pie tam labi.
Nav tādas opcijas pāriet uz KASKO, tas būs tikai papildinājums drošibas sajūtai, bet OCTA būs tāpat jāpērk.
A Tu apdrošinies KASKO tajā gadā,kad kaut kas notiek. Atpogā 200Ls un pēc tam noslauc no viņiem n-tos tūkstošus. :) ··· Apdrošināšana: BTA apdrošināšana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
LĒTĀK PAŠAM (16)
Vai tiešam tur ir letāk apdrošināt OCTA?
Vēl lētāk ir atrast lētāko variantu un apdrošināt caur lētākā varianta www. :) Dažreiz, aizejot ar internetā piedāvāto cenu uz kādu apdrošināšanas kantori, var dabūt vēl zemāku cenu. Mēģināts nav zaudēts. Nē, tur nav lētāk. Vislētāk ir pašam ieiet apdrošinātāju mājas lapās un salīdzināt piedāvājumus.. Vislētāk ir aizbraukt uz CSDD un tur staavvietā apdrošināt. Vienmēr tur kādi 2-3 busiņi staav. Vismaz mans puika vienmēr tur apdrošina. es pirmoreizi drošināju mašīnu pie BTA (pirms tam pie Baltas), decembrī man viņi piedāvāja tāāāādu cenu, kuru es ar uguni nesameklēju interneta piedāvājumos, - gan lētāk pašam, gan abpolise, un pārējās. es nekad neapstājos pie viena piedāvājuma, - izmaļu cauri visu, ko varu atrast. ··· Apdrošināšana: LĒTĀK PAŠAM lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kasko zaudējumu atlīdzināšana (12)
Uz Salu tilta iebraucu bedrē-rezultā disks un riepa(jauna) viss beigts..?!)))Atbrauca BTA kontoris safotogrāfēja..,bet tik vēlāk atklājās, ka arī cietis logatīrāmais bačoks -viss ūdens notek gar priekšējo riteni (vectra98.g.)Cik reāli...
rēķini! riepa ap 40,- diska labošana ap 25,-, ja nav jauns jāpērk! bačoks šrotā 10,-?

Domāju, ka pašrisks šajā situācijā darbojās, un par visu samaksāsi pats! BTA gan ir normāls kantoris, mosh paveiksies! Ja kas padod ziņu BTA draugi!
Domāju, ka nereāli. "ritenis 35.ls ,disks 35, ja bačoks 20.ls+ ?!! darbs..sanāk vairāk kā simts lati"(c)

itogo- 90LVL+darbs(kādi 15LVL)=105LVL-pašrisks, tb 100LVL= veseli 5 LVL!!!! skaidra lieta, ka piečuka dēļ jācīnās līdz nāvei!
BTA ir tāda ekstra kā bedrīšu apdrošināšana.... t.i. 4Ls gadā un apmaksā remontu no pirmā lata, bez pašriska.Man tādu piedāvāja kad noformēju obligāto apdrošināšanu. ...kurš ar tādu pašrisku (vieglajam auto) vēl kasko ņem!Nu-lai jau veicas... ··· Apdrošināšana: Kasko zaudējumu atlīdzināšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
OCTA iegāde internetā (15)
Obligātā civiltiesiskā apdrosināšana iet uz beigām.Kautkur dzirdēju,ka netā var apdrošināt...vai uz tekošo dienu arī?Reti braucu pēdējā laikā un uz gadu vairs šogad tā kā negribētu.Iedomāju,nebūtu slikti,ja izdomā izkustēt...ieklikšķina...
Tā tu domāji?>
http://www.abcpolise.lv/info/octa_iegade.html
Nu par tekošo dienu maksāt nebūtu prāta darbs,ja nu Tu bagāts tad tā var:)) OCTA buutiibaa ir nelikumiiga jo taa ir tikai mana izveele - riskeet ar tiesas procesu ja uztaisu avaariju vai apdrosinaties. paslaik sanaak ka praatiigie brauceeji apmaksaa paargalvju kljuudas, un leeto auto iipasnieki apmaksaa daargo auto remontus.

es uzprasiju parexam vai vinji ir ar mieru apdrosinaat manu, nevis automasiinas, civiltiesisko atbildiibu. vinji atteicaas.

domaju OCTA nelietot un tiesaaties ar valsti pat liidz eiropas savieniibas tiesai.
jaaa, ariii zinu par taadu daripats vai drosinipats... bet vot tagad nevaru atcereeties kaa tiesi bija... Mes tiesi caur to kantori taisijam... Viss bija loti,loti atri un nesapigi... vakar apdrošināju gjensidigē (bij Parekss AK) izmantojot internetu, vīra MercBenz sprinterbusu - 54,40 LVL uz 6 mēnešiem. Apmaksa ar jebkuru bankas karti, polisi atsūtīja uz e-mailu, izdrukāju. Polise sāk darbību apdrošināšanas brīdī. Var arī neizdrukāt, jo polises dati automātiski nonak datu bāzē, kura ir kopīga apdrošinātājiem un policijai. ··· Apdrošināšana: OCTA iegāde internetā lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Apdrošināšana nelaimes gadījumiem (12)
Gribu padalities pozitivā pārsteigumā kad visapkārt tik daudz negatīva.Pirms kada laika apdrosinot auto.agents piedavaja apdrosinaties nelaimes gadijumiem.sev un saviem gimenes locekliem sanemot atlaidi.Pec kada laika meita uz ielas pakrit...
Nu tas jauki, ka ir arī kaut kas labs šai dzīvē, kaut arī lūzums nu nebija nekas labs. Lai ātri dzīst! Man ar ERGO ir tikai pozitīva pieredze. Jociigi, liidz shim domaaju ka privaatpersonu veseliibu un dziiviibu droshina tikai IF.

BTA peedeejaa laikaa vispaar ir labaakaa kompaanija, kur kauko droshinaat, nekad nekaadu probleemu, agraak gan bija.
piekriitu ka patiikami ka luuzums viegls sanaacis.
par BTA neko labu nezinu teikt - maniem pazinjaam ir tikai probleemas bijusas, liidz pat taadai stadijai ka policija ar BTA sastraadaajas un saraxta paiirus taa lai nebuutu jamaksaa apdrosinaasana.
da nu,esam ģimenē bijuši apdrošināti vbairākas reizes,traumas ir bijušas smagas tai laikā,un ne santima neesam dabūjuši,jo redz rētas nepalika.Tikai par lūzumiem kautkas tika dabūts,bet nu arī par 2 ribām tur kādi 60ls ne vairāk.Par vairākām smagām traumām tika iztērēta pašu nauda gana daudz lai savestu kārtībā paši sevi,jo apdrošinātāji mēra rētu kas paliek,un pēc tās rēķina naudu.Par cik rētas nepalika,tad naudu ar nesaņēmām.
Vairs neapdrošinātos nekad.
Prieks protams,ka kādam ir citādāka pieredze.
··· Apdrošināšana: Apdrošināšana nelaimes... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu