Kā nopelnīt?

Lieta tāda, situācija sekojoša, dīkstāves pabalsts apmēram 40% no līdzšinējiem ienākumiem. Iekrājumi praktiski beigušies vēl pirms krīzes, dažādu neparedzētu apstākļu dēļ. Izdevumi minimizēti cik vien var, bet nepietiek, jo jāuztur arī vecāki. Pilnīgas auzas, nekam nepietiek! Oficiāli strādāt nevaru, jo pavisam iet prom no darba nevēlos, ne-krīzes laikā alga ļoti laba. Iesakiet, kur (tikumīgi un likumīgi) piepelnīties! Neesmu dižais speciālists kādā jomā, parasts biroja darbinieks (klientu apkalpošana).

Jurij__1962  5 6 "iet prom no darba nevēlos, ne-krīzes laikā alga ļoti laba"
vot tieši tas par ko es 1mēr uzstājos te : izškiedējas esat, gandrīz visas ! nevarējat uztaupīt "nē-krizēs laikā" no sava laba ienākuma dzīvojot ar saviem lozungiem : "nauda priekša tā lai viņu terēt !", "ko taupā taupītājs to laupā laupītājs !" utl utt

AbrEgle  1 3 Lūdzu precizēt kādi nodarbju veidi tiek uzskatīti par netikumīgiem?

janisqwerty  6 13 Es domaaju jaaturpina ,,klientu apkalposana ,, :):):)

RRAGANA  5 3 Kāpēc ta nevari oficiāli strādāt? Vari, tikai nodokļi lielāki jāmaksā. Var tak jebkur papildus darbā iet bez nodokļu grāmatiņas.
Atver cv onlainu vai ss un uz priekšu! Zvanīt labāk. Un maiņu darbā labāk. Ja reiz dīkstāve esošajā darbā.

dabasmiilis  3 3 Varbūt kāds apgaismos , vai tad oficiāli vienlaikus drīkst strādāt tikai vienā darbā?
(Nevar uzņēmumā A par sekretāri , uzņēmumā B par apkopēju , uzņēmumā C par padomdevēju uz pusslodzi?)

Ja tas tā ir ,tad jāiet strādāt neoficiālā darbā un jāaizmirst par likumiem un valsti , jo valsts par Tevi nekad neuztrauksies.
Paliksi bez ienākumiem , VIDs pie tevis nenāks interesēties ,kā tev var palīdzēt ātrāk atgriezties darba tirgū ,toties ja laimēsi miljonu ,tad ne tikai VIDs nāks ciemos un lūkos pēc sava kumosiņa!

Saprotu autori , turklāt vēl vecāki ... Vienīgi nezinu reālos dzīves apstākļus , varbūt dzīvo reāli pāri saviem līdzekļiem ,tādēļ arī nekam nepietiek.
Daudz tādus zinu ,kas viens dzīvos 3istabu dzīvoklī , knapi galus vilks vai parādos slīks , bet toties no savām ērtībām neatteiksies.

*Un jā , daudzi dzīvo tikai šodienai , viņiem nākotnes vīzijas nav , viss nopelnītais uzreiz jānotriec , bet prātīgos cilvēkus tādi sauc par kapeiku pisējiem un skopuļiem!

Bet šis laikam nav tas gadījums , vismaz tā ceru. Runā ,ka vērs tuvējās robežas ,karantīna iet uz beigām , tad jau darbs ar atjaunosies(vismaz līdz rudenim ,kad varētu prognozēt nākamo vilni , ja vien klaidoņi ātrāk neievazās!)

RRAGANA  3   Biju domājusi-labāk piezvanīt uz sludinājumā norādīto tālruni, un pieteikties intervijai uzreiz, jo cv apstrādes var ievilkties nedēļām.

elsa    7 Ja interesē, ir pieejams darbs ķiploku plantācijās un visu vasaru

Jurij__1962  4 4 galu galā, ja ļoti vajaga nauda, nācas pārdot savu mantu, gandrīz vienīgā "likvīda" manta - zelta izstrādājumi

AbrEgle    8 Ķiploku plantācija - skan bargi, konfederāti jau pārņem laukus. Pilnīgi šermuļi pārskrēja.

MedMaasjuks  1 9 Tāpēc mīļie vīrieši : tēvi, dēli un brūtgāni. Dāviniet savām sievietēm ne puķu kalnus bet īsta zelta sīklietiņas. Dzīves krīzes neparedzētās situācijās sievietēm jāspēj ķepuroties pa dzīvi ...

LaskovijMerzavec  8 3 Tipa trollis ielicis cmuku bildi, naivu jautajumu, tagad tīksminās par piedavajumiem barterot savus caurumus, pret skanošo ...

Pidrilla    9 Pagājušo gadu te ņaudēji, ka maks pazudis, nav ko ēst. Visi metās glābt. Tagad ar labu algu atkal nekā nav.
Es arī strādāju birojā, pašlaik gan no mājām. Darba vairāk kā saprašana, tik ātri jāpielāgojās situācijai un jāmācās .

janisb    4 Ja saņem aplokšnu algu, par ko liecina 40% nevis 75% pabalsts, tad jāatliek tas "sociālais" nodoklis savā burciņā, vai zeķē, nebaltai dienai, nevis fiksi jānodzer priecājoties par labo algu. Tagad vairs neko daudz nevar darīt, pat uz ārzemēm pelnīt nevar tā fiksi notīties, un ofisa planktons nav pieprasīts attālināta darba režīma gadījumā...

Tinte      https://www.visidarbi.lv/darba-sludinajums/apkopeja/5eaa927490522

Peleks    1 man personīgi ar 2008 gada pakaļu pietika lai sparastu, ka naudai uzticēties nevajag, kopš tā brīža esmu samazinājis savus izdevumus tik daudz, ka man tagad itin visa pietiek!! Nauda pa lielam vajadzīga lai maizi nopirktu, to pašu drīz pats cepšu.

av2  2 3 Tagad gruuti ir tiem, kas dziivoja "no algas, liidz algai".
Taa nedriikst dziivot, tas naak atpakall. Saapiigi.
Neteikssu, ka man nav bijussas izmisuma situaacijas, bet tas bija llloti sen veel, kad maaciijos. Biju absaluuti pa nullem, un miinusos. Neko dariit, gaaju pa naktiim ssanceet radio ruupniicaa , maajaas uzriikoju ierakstu studiju , tajos laikos nelegaala bija lielaaka dalla labas muuzikas , un maaman kursabiedram faateris bija juurnieks, veda plates. Un darba bija...7x varaak, kaa speeka, lai lekcijaas negukleetu peec tam no riita.
Ssiis kriizes situaacija, vieniigais ko varu iedomaaties, ir paarcelties uz kaadu lauku zemnieku saimnieciibu , tur tagad darba cik tik veelies.Gan jau kaads var arii maksaat skaidraa naudaa.

Astronaute    2 INFO komentētājiem:
1. Ja ir dīkstāvē, citur oficiāli strādāt nedrīkst.
2. Aprēķins - ja 40% no algas sanāk 700 EUR (kas ir MAX pabalsta apmērs), tad alga ir bijusi 1750 EUR

RRAGANA    2 Astronaute-> vai vari lūdzu norādīt atsauci uz 1.punktu? Tas tiešām interesē, kāpēc vienā darbavietā esot dīkstāvei, es nedrīkstu turpināt vai sākt strādāt otrā darbavietā, kuru šī Vovid krīze materiāli neskar. Paldies.

ieva03  1 2 Pilnīgi piekrītu av2,tā dzīvot nedrīkst--tikai no algas līdz algai,jāpadomā,lai būtu arī vismaz kādi nelieli uzkrājumi,ja nu kas,tad ir iztikšana,un jādomā arī kā mēs tērējam,vai tiešām tā trakā pirkšanās ir vajadzīga? Bez ļoti daudz kā var iztikt,jādomā un jāietaupa,jo nekad nevar zināt,kad atkal būs nākošā krīze.Es labi atceros 2008.g,un mācijos no tās krīzes,un saku tā,ka no katras bezizejas ir vismaz 2-as izejas,tā ka domājam.

Epifanija  1 1 Bet ja vienā darba vietā ir pasludināta dīkstāve, bet otrā nav un ir jāiet uz darbu, tad ko tad? Sarauties uz pusēm, ņemt slimības lapu, bezalgas atvaļinājums? Vai darba devējs to sapratīs?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu