Mainīgā vai fiksētā likme hipotekārajam kredītam

Itkā agrāk bankas piedāvāja izvēlēties likmi. Likme sastāvot no 2 daļām- nemainīgā (līgumā noteiktā)+ mainīgā( eiribors). Kāda tā ir pašlaik, krīzes laikā ? Tā mainīga likme - viņa samazinājas, vai paaugstinājās ?

sauljuks      Tas ir jāprasa bankai. Un katrai bankai var būt savs viedoklis... 2020-05-01 16:07

Ita    2 https://www.euribor-rates.eu/en/current-euribor-rates/
Eirozonas valstīs mainīgā % likme tieši (ne apgriezti) atkarīga no eiribor rādītāja. Teorētiski vajadzētu būt ieguvējiem tiem, kas ņemot kredītu, izvēlējās mainīgo % likmi. Vai tā ir, parādīs (nikni?) nākamie komenti. Jo varbūt būs kā ar degvielu. Tie, kas banānu valstiņā pie attiecīgiem ruļļiem, iepirks pa lēto, pārmainīs partijas kodu,u n paziņos reņģēdājiem, ziniet, mēs vēl veco partiju tirgojam.
2020-05-01 16:19

janisb    1 Euribor jau labu laiku negatīvs, un maz ticams ka tuvākajā laikā uzkāps, sliktā ziņa šā brīža kredītņēmējiem, ir tāda, ka banka šo negatīvo likmi ir kompensējusi ar lielākiem nemainīgajiem procentiem, un arī ielikusi līgumā, ka negatīva euribor gadījumā papildus likme = 0 nevis -x.x.
Tiem kas ņema kredītu pirms pirmās krīzes, tas pamatigi samazināja procentu maksājumus, man bija kādi 40eur mēnesī kritums maksājumiem.
2020-05-01 17:52

krumuzagis      lai nebūtu izdevīgi izniegt kreditus, 18 gadīgi vīrieši un sievietes kā ierauga sievieti vai vīrieti birojā uzdāvina viņam bombonciņas, kārtigi veči un vecenes dzīvo no dabas veltēm un dabā, ahahahā 2020-05-01 19:19

Iksa    2 haha, LV žīdi no vācijas žīdiem samācījušies, kā līgumi jātaisa! 2020-05-01 20:06

Samanda      Euribor jau vairākus gadus ir ar negatīvu vērtību. Līgumos, kas slēgti sen arī tā tiek piemērots, jaunākos līgumos ir atruna, ka ja vērtība ir negatīva, piemērotā vērtība ir nulle. Protams, ka var būt nianses atkarībā no aizdevējbankas, tomēr pieļauju, ka tās ir nebūtiskas 2020-05-02 13:22

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu