Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.

Sliktākajā gadījumā tā var būt mākonī reģistrēta (bet kā ienākumus izkratīt pēcāk:) Konts bankā nepieciešams. lai veiktu pirkumus internetā.

derevnja10  1 1 Paziņa izmanto weinstein.

JurisK      Tipa internetaa pirkt preci un tirgot, siiks biznesinjsh? Ja kontaa neienaak skaidraa nauda, bet gan no iestaades vai citas bankas,m tad nedomaaju, ka kaads kam kaut kur zinjos. Double Cafe nesaista, nenopietni!:)

MartinsMZ      Tagad ar šīm lietām ir stingri. Bankas var norauties uz sodu līdz pat 10% no apgrozījuma.
Zinu, ka darījumiem līdz 1000eur ir vienkāršota kontroles kārtība.

neko    2 LV nekādi, bet ir daudz citu banku pasaulē kas nekādas ziņas nesniedz un kontu var atvērt arī nekur nebraucot.

DanaL    4 Neviena banka nedod informāciju sociālajam dienestam. VIDam gan.

Drole    2 LV bankas nodod datus soc. dienestam? Really?

neko    1 Dod gan informāciju, jo cilvēks pats tam ir piekritis. Piesakoties sociālajā dienestā cilvēks pats dod piekrišanu, ka par viņu šāda informācija tiks sniegta. Citādi atbalstāmā/pabalstāmā vai kā nu tas saucas statusu iegūt nevarot.

Drole      Glabaat naudu weINstein ir kruta ideja :Dgoo.gl/oa7CHH

https://www.trustpilot.com/review/www.weststeincard.com

Peldetajs    3 Revolut, domāju, ka šodien visizdevīgākais variants! Bezmaksas maksājumu karte, leišu bankas licence, garantija līdz 100 t. eiro, izdevīga konvertācija, ja izņem naudiņu ne eiro zonas valstīs, bezmaksas pārskaitījumi savā starpā un arī no jebkuras LV bankas uz Revolut un atpakaļ. Arī vid´s, cik zinu, tad vismaz patreiz nekontrolē šo jomu. P.S. Ceru, ka kāds/a pateiks man arī kādu labu vārdiņu par šo te domāju, ka diezgan vērtīgo infu!?

anis    2 Bez dalībnieku ziņas nav izsekojami tikai skaidras naudas darījumi. Elektroniskie darījumi visi atstāj pēdas-atliek tā nopietnāk parakties/ja vien ir vēlēšanās/...

DanaL      neko, tur drīzāk ir pasākums ar ikmēneša konta izrakstu labprātīgu uzrādīšanu. Vai bankas izziņa pēc klienta lūguma.
Pati banka pēc savas iniciatīvas neko tādu nedara.

edding  1 1 "Pati banka pēc savas iniciatīvas neko tādu nedara"- Dana, tiešām tā doma. Cik lasu netā, tad bankas VIDam sniedz info par katru tavu kustību. Ja summa nav 10 vai 30 eiro.

DanaL      Edding, lasi uzmanīgi 18:03. Ja baigi intetesē, tad banka did info arī pēc tirsas, prokuratūras un ZTI pieprasījuma. Bet tas citā sakarā.

multi  1 2 Naivie cilvēki jūsu sīkie darījumi nevienam neinteresē, bet ja pārkāpsiet limitam, tad neviena banka jūs neglābs, ja vien neesat multimiljonārs.

valmierietis333  1 2 15:00,

Nesaki tā , reketieri ir visur ik uz soļa - tie pievērs acis uz miljonu darījumiem ,bet nabagam arī pēdējo kumosu no mutes izņems!

andzipa      Tieši tā! Sociālajiem banka neko nesniedz, tikai VID, ja apgrozījums 15000 (varbūt cipars jāprecizē, jauns gads...) Bet uz sociālajiem klients pats nes pārskatu, ja grib pabalstu saņemt. Atvērt kontu citā valstī, nav vajadzības, bet nedomāju, ka EU tas izdosies, jo visur pārbauda pierakstu... pamatojumu....

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu