Vai jāmaksā ienākuma nodoklis no loterijas laimesta?

Kādu laiku atpakaļ bija diskusija, ka būs jāmaksā nodoklis pirms laimesta saņemšanas. Tagad aizpildīju loterijas kartīti, kur galvenā balva ir automašīna ar automātisko ātrumkārbu. Būtu ļoti jauki tādu vinnēt, bet ja jāmaksā pirms saņemšanas 25% no tās vērtības, tad man taču nebūs nemaz tādas naudas uzreiz. Ja laimē naudu, tad var aizņemties lai nomaksātu nodokli un pēc tam no laimesta to atdotu aizdevējam. Taču ja laimests ir auto, tad ko darīt, ja nav to 25% no tās vērtības ko nodoklī nomaksāt?

slieksnis (2017-09-19 13:11)    4 reāli nodoklis jau sen pa to naudu ir samaksāts, tas ir uzkrājums, jeb pārpalikums, jeb ienākums, no kura tiek iekasēts nodoklis, par šo kkāds ārzemnieks kas latloto vinnēja iesūdzēja lv tiesā un vinnēja, jo nevar no vienas un tās pašas naudas pēc eiropas likumiem nokāst nodokli 2x
tobiš gribi nemaksāt - eiropas tiesa, pie mūsu kukuļmaisiem vari pat negriezties.

av2 (2017-09-19 13:36)      varu pastaastiit tikai, kaa ir asv. Ja loterijaa vinneesi , nu teiksim, 100 miljonus , varesi tos sannemt vissus 30 gadu laikaa, vai pusi, apmeeram, uzreiz. Un no taas summas, kas buus reaali kabataa , samaksaasi veel sstata loterijas nodokli (ir gan sstati, kur taads nav - atkariigs, kur dziivo ) , un gada beigaas ienaakuma nodokli. Tas ir, ASV ja esi nopelnoijis virrss 400.000 , ienaakuma nodoklis ir ap 40%. Reaali no miljona uz rokas sannemsi uzreiz , ja atskaita vissus nodoklus, ap +/- 350.000.

Edg (2017-09-19 14:23)      Helenai es ieteiktu neaizpildīt nekādas anketas, varbūtība laimēt tur to auto ir daudz mazāka nekā oficiālajās loterijās. Cik sapratu ka anketa jāraksta, tas ir kāda privātā loterija. A tajās pa lielam vismaz uz lielajiem laimestiem laimīgie laimētāji jau ir zināmi pirms loterija tiek izsludināta. Sīkumus, jā, tos tur met pakaļ.
Tas drīzāk izskatās pēc mārketinga operācijas kā ievākt "brīvprātīgu" datus lai pēc tam spamotu ar piedāvājumiem.
Tas viens, otrs lai maksātu tos 25% vispirms ir jālaimē. Tad ko te cepties pirms laika?

shone (2017-09-19 15:20)    4 To alni vispirms vajag nomedīt un tikai pēc tam dalīt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu