Blue Orange - banka jeb blēžu kantoris?

Vai kādam ir komentāri par šo iestādi un viņu sniegtajiem pakalpojumiem?

Drole  1 1 Top 50!

https://qz.com/938504/the-top-50-global-banks-allegedly-involved-in-the-20-8-billion-russian-laundro
mat-money-laundering-scheme/

Ljekainiitis    3 Nezinu, solītos procentus no konta atlikuma ikmēnesi saņemu :)

JurisK    3 Jaa, piektajaa vietaa starp 50 iesaistiitajaam. Un Latvijas bankas - gandriiz visas, kas darbojaas Latvijaa, iznjemot swedbanku un veel dazhas. Taa kaa Latvijaa no visaam bankaam apm. 80% bleezhu. Atrast godiigaako - zini nu, vai paveiksies:)

inito4ka  1   .... DROLE!!! sarakstā nav! :) tātad var turp doties?

av2  1 2 Teikssu taa, pirmo reizi dzirdu par taadu banku. Kaapec neizmantot kaadu, slavenaaku? Jaabuut kautkaadiem baigajiem plusiem tajaa bankaa , vai kaa ir ?

Vaukskis  3 2 Esmu kļuvis šogad par "BlueOrange" klientu un vēl līdz šim brīdim neesmu par to nožēlojis. Bankā apkalpoja laipni un pretimnākoši. Droši vien, ka tie ir blēži, jo taču pārāk lielus labumus reklāmās solīja un tas kaut kā padara drusciņ tramīgu, tomēr, ja neriskē uzticot šiem Latvijas vietējās izcelsmes baņķieriem vairāk nekā 100 000 euro, tad jau sliktākajā gadījumā kaut kad savu naudiņu varēs dabūt atpakaļ, ja ar šo kredītiestādi arī notiks tas ļaunākais, kas var atgadīties- tpū, tpū, tpū.. !
´Pagājušogad un šogad viņi ar reklāmas starpniecību un tādiem revolucināriem labumiem kā bezmaksas plastikāta kartes un klienta komplekti krietni palielinājuši savu klientu skaitu, kas tapis nolemts nez kādām vajadzībām.. . Patīkami ir ne tikai bezmaksas pārskaitījumi, bet arī procentu izmaksa, kas, kā jau te tika minēts, notiek punktuāli un tāpat tie 5 % no pirkumu summas benzīntankos tiek atmaksāti. Tajā pašā laikā ir tendence optimizēt labumus, respektīvi, bezmaksas pārskaitījumiem ticis ieviests limits līdz 15 000 euro vienā darījumā (agrāk- bez limita)- dažiem tas sagādā papildus darbiņu, procentus tagad un turpmāk izmaksās tikai par atlikumu vienā no kontiem (agrāk varēja saņemt arī no vairākiem, ja katrā bija nauda- acīmredzot pārāk daudzi izvēlējās savus ietaupījumus sadalīt pa vairākiem kontiem, tā kā limits summai procentu aprēķināšanai ir 5000 euro, un tādējādi vairāk nopelnīt procentos).. . Pagaidām vēl nav ieviesti stingrāki ierobežojumi naudas izņemšanai, tā kā, salīdzinot ar, piemēram, vislielākās komercbankas klasisko debetkarti, šajā "SEB" un arī "Citadeles" bankomātos var izņemt vairāk un par velti. Man pašam gadījās sidtuācija, ka, neiligi lietojis, es "laimīgi" paspēju sajaukt PIN vairākas reizes un karte tika nobloķēta. Devos uz Mazo Pils ielu un tur bez papildus samaksas uzreiz dabūju pasūtīt jaunu maksājumu karti (nezin kādēļ viņi to neatbloķē kā citās kredītiestādēs to mēdz darīt šādās situācij

DanaL    10 Kā bijusī bankas darbiniece varu pateikt sekojošo: neviena banka nestrādā klienta labā. Tikai un vienīgi sevis labā. Bankas galvenais uzdevums ir sapakot klientu tā, lai no viņa izmantotjiem pakalpojumiem saņemtu maksimālu peļņu sev.

Ja tirgū ienāk jauns spēlētājs, viņš dara visu, lai piesaistītu jaunus klientus, atņemot tos konkurentiem, tātad jāpiedāvā neticami patīkami spēles noteikumi, skat. uzskaitījumu 09:30. Šāda spēlīte turpinās pirmo darbības laiku, kompānija pirmos gadus strādā ar mežonīgiem zaudējumiem. Kad sasniegts plānotais mērķis nepieciešamā klientu skaita piesaistē, spēles noteikumi pamazām mainās - tiek ieviestas komisijas, samazināti vai vispār noņemti procenti utt, un atsākas normāls process, +/- tas pats kas konkurentiem.

Spilgts piemērs - mobilais operators Bite, tā pati swedene banku jomā, kur sākotnēji likās vai paradīze, tagad ir komisija pat par pārlimita skaidras naudas izņemšanu savos bankomātos.

Nelolojiet veltas ilūzijas, bet diez vai sliktāk kā citur būs.

Ziemeljmeita    3 DanaL, šis nav jauns spēlētājs. Tas pats vecais Baltikums Bank. Mēģinājums mainīt (dažādot) stratēģiju un klientūru,visticamāk. Pārējam piekrītu.

Ljekainiitis  2 1 Un ja kas - NORDEA esot līdzīga programma par procentiem no konta atlikuma. Tā kā arī nekas jauns tas nav.

inito4ka      ...sorry,,,laika jālasa ne tikai pirmie saraksta burti :D :D :D

Vaukskis    1 Ljekainiiti, jā, tikai BlueOrange bija pirmā, kura pasteidzās piedāvāt procentus no konta atlikuma un piedevām beztermiņā, kamēr NORDEA ieviesa vēlāk šādu priekšrocību un uzreiz terminēti līdz šī gada beigām. Bez tam neviena cita no Latvijas bankām nepiedāvā 5 % par jebkuriem pirkumiem benzīntankos jebkur pasaulē, NORVIK BANKA tikai 5 % par pirkumiem bāros, kafejnīcās un specializētajos alkohola veikalos. Kartes bez lietošanas maksas gan nav unikāli. Manuprāt, cilvēki caurmērā vairāk atstāj naudu par degvielu nekā par dzeramajiem, tādēļ tas ir noderīgāk.
DanaL, nekādas ilūzijas netiek lolotas, bet vienkārši tiek izmantoti labumi esošajā situācijā līdz turpmākam dzīves pavērsienam. Domāju, ka arī citi tik naivi, ka domātu, ka bankas speciāli darbojas domājot PĀRSVARĀ par klientu labumu.

av2    5 ja peleka massa zinaatu, cik iisteniibaa uzvaaraas .....da jebkura banka, ar juusu naudinnu, sen karss saaktos :(

kreizi    1 Izgāju pilnu konsultāciju, Neriskēšu. Nav bankomātu. Iemaksa tikai Jēkaba ielā----par samaksu. Vai starp banku kontiem-par samaksu.
Kur jēga? neredzu.
un 5% gadā-sadalot mēnešos,tas pats ko maksā piem Citadele/ un bez problēmām iemaksāt bankomātā.

Vaukskis      kreizi, protams, tā ir katra paša izvēle, bet jēga ir, ja, piemēram, jau citā bankā ir pieejams tāds pakalpojums kā bezmaksas pārskaitījumi EEZ valstīs, tad var iemaksāt naudiņu tur un tad pārskaitīt no tās internetbankas uz šo banku bez komisijas maksas. "Citadele" tomēr tik daudz nemaksā un, kas būtiski, tur procenti tiek maksāti par termiņdepozīta noguldīšanu, nevis par atlikumu jebkādas kartes kontā, kas nozīmē, ka naudai nevari uzreiz tikt klāt, tā ir iesaldēta, savukārt "BlueOrange" uzreiz vari bez maksas izņemt bankomātā naudu no sava konta un nebūs soda sankciju.
P.S. Es neesmu "Baltikums" darbinieks vai ieinteresētā persona !

kreizi      Vaukšķi-kļūdies. Citadelei ir parastais konts,kur katru mēnesi pilina 0.01 procentu/ starpība 0.03 centi/ Bet nav nekas jāmaksā iemaksājot. Neesmu citadeles darbinieks :D bet ja oblue pieprasa cik tur tos maksājumus ik mēnesi---tātad ik mēnesi vismaz kaut kas tur jāieliek-un katru reizi par to jāmaksā. Nav jēgas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu