vai ir kāds godīgs privāts aizdevējs

Vēlos pajautāt vai kāds ir saskāries ar privātiem aizdevējiem, jo gadās tā, ka nav cita varianta, lai aizņemtos naudu.

Lucy  1 1 ko nozīmē godīgs privāts aizdevējs,dajebkurš aizdevējs gribēs %,es neaizdodu nevienam,labāk,lai man tā stāv uz kartes un ir nieka % nekā pēctam galvassāpes.
Jāāāā godīgam ir jabūt tam kurš aizņemās un visas lielas,ja dara,tad caur notāru tik!!!
Ja maza summa,tad tak piedāvajumi ir un 15min laikā tev konta būs 200-500€

MrRunchuks    2 Nav negodīgu aizdevēju, ir negodīgi aizņēmēji

mieru_tikai_mieru    2 pievienojos MrRunchuks (2014-09-16 11:37) viedoklim. Un varu iedot kontaktus vismaz vienam ļoti negodīgam aizņēmējam :)

Teleskops    1 Un kādu nodrošinājumu dosi? Godavārdu uz maizes neuzsmērēt!

ne_meklejumos  1 1 Jā, godīgiem aizņēmējiem, kaut tūlīt.

J_K    1 Ko vispār nozīmē "godīgs aizdevējs"? Problēmas jau kā reiz parasti ir ar aizņēmējiem. Bieži vien aizņēmēju izpratnē "godīgs aizdevējs" ir tāds, kurš neprasīs kavējuma naudas un procentus ja aizņēmējam rodas problēmas ar nomaksu, kā arī nevērsīsies tiesā par piespiedu piedzīšanu un tamlīdzīgi. Vārdu sakot - būs saprotošs un pacietīgs arī tad, kad aizņēmējs vairs godīgi nepildīs līgumu.
Ir bijusi pieredze, esu kļuvis par ļauno tēlu tikai tādēļ, ka aizdevu naudu un pēc tam to gribēju arī atpakaļ dabūt, pat nekādus procentus neprasiju, kaut pie aizņemšanās svēti solijās laikā visu atdot ar uzviju. Galvenais, ka es uz to cilvēku ļaunu prātu neturu, bet viņš gan mani tagad uzskata par ienaidnieku bezmaz vai :D
Vārdu sakot - naudu vairs nevienam neaizdodu un citiem iesaku to pašu lai nav jābojā attiecības ar kādu. Ir visādas kredītu iestādes, kādēļ gan nevar aizņemties tur? Bet, ja tur nedod, tad jau laikam ir kāds iemesls..

miers2  1   Ja nav cita varianta kā aizņemties naudu- tātad citi vairs nedod :) Tematā skaidri jūtams, ka vēlas atrast vēl kādu muļķi no kā aizņemties un neatdot

aroganis      Cits neviens nedod? Varu godīgi par katru reizi piedāvāt naudas summu:)

jauks_preteklis      Sievietei pusmūžā jau nu vajadzētu pašai mācēt saplānot savas finanses atbilstoši vajadzībām un iespējām.
Godīgu privātu aizdevēju NAV.

miers2    1 Godīgs aizdevējs ir laikam tāds, kurš pilnībā paļaujās uz to, ka šim saka: "Goda vārds, atdošu!" :))

Gardena      Godīgu aizņēmēju atrast grūti..... tikai pret nodrošinājumiem un vekseļiem... ja kas, tad caur tiesu vissu oficiāli.

av2    2 mazliet paskaidro, kaads tad ir tas godiigais aizdevejs Tavaa izpratnee ??? Taads kas prasa savu naudu atpakaall LAIKAA NORUNAATAJAA???

antikrize    1 zemene425- kāds ir godīgs aizdevējs? Kāpēc tev vajag svešu naudu?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu