kas sagādā lielākas galvassāpes

naudas aizdošana vai aizņemšanās?:)

Viirietis_V      Godīgam aizņemšanās būs pamatīgas galvassāpes,bet pārējiem...;p

leduspukje_7      man - naudas atdošana....

melon      Neesmu aizņēmusies vismaz 18 gadus, tātad, laikam aizdošana... Un visvairāk tieši tie, kas vairākas reizes mēnesī pa latam nāk aizņemties un atdot, aizņemties un atdot (varbūt kādreiz arī neatdot, kurš gan to var saskaitīt), nekā tie, kas paņem lielāku summu, nopietna iemesla dēļ.

janisb    1 Aizņemies citu naudu, bet atdod savējo => lielākas galvassāpes sagādā atdošana vai aizdošana.

Nevi      abas!

avanti13      neaizņemos, tapēc stressojos, ja kāds no manis aizņemās... it sevišķi, ja aizņemto summu sāk atdot pa kapeikām un nevis visu kopā.

Dzhokonda      Tiem kam tāda ir-sirdsapziņa sagādā galvassāpes, jo ir vienalga aizdot vai aizņemties-abas lietas-ja nespēj turēt vārdu kāda no pusēm, sagādā ļoti nepatīkamus mirkļus....

av2      aiznnemos , ja vajag , bankaa - galvasaapju absoluuti nekaadu nav. Nesaprotu cilvekus, kas censsaas sev, un citiem, tiissaam sarezzggiit dziivi....aiznnemoties privaati.
Aizdot ? Ir , ir, sliktaa pieredze bijusi, bet...ko dariit?

irgo      Aizdodot naudu parasti pazaudē abus - gan naudu un Draugu....

elsa      Neatļaujos ne vienu, ne otru. Nedzīvoju pāri saviem līdzekļiem un nenopelnu tik daudz, lai kādam ko aizdotu.
Labi, ka atgādināji, ka kaimiņš jau pusotru mēnesi man 1,20 Ls parādā.:D

Lucy      Neaizņemos un cenšos neaizdot,vnk pasaku nav!
a man viens ir 2ls parādā jau entos gadus,mūk pa gabalu,tātad atcerās,bet nekā nevar atlicināt,lai atdotu,pse

Eneile    1 Ja runa ir par lielākām naudas summām, tad aizdodu tikai tad, ja zinu, ka varu atļauties arī nesaņemt atpakaļ. Savukārt par kapeikām, sīkām pusdiennaudām vai ko tamlīdzīgu neiespringstu, ar kolēģi gandrīz vienmēr esam viena otrai parādā, jo vienreiz viena samaksā par pusdienām, citreiz otra.
Savukārt lielas naudas summas aizņemties ļoti nepatik. Reizēm ir nācies un tad ir darīts viss, lai pēc iespējas ātrāk tiktu brīvs no parādiem.

joens      Sākot ar kādu konkrētu summu (katram savs individuāls slieksnis), tā ir tikai aizdevēja galvassāpe. Līdz tam ieteiktu izturēties atraisītāk un netaisīt problēmu. Citam slieksnis ir jau piečuks, citam 1000, kādam varbūt vēl vairāk. Par sīknaudu (katra individuālajam slieksnim atbilstošu) satraukāties ir kaitīgi veselībai. Abām pusēm.

selguita29      Man nav paradu,bet man jau parada gadus:(man kauns prasit,neerti,tad ne vien galva sap;)kreditu ir gadijies lugt bankai,galva nrsap par to,jo zini ka un kad ir jaatmaksa.

Janeks12      Nauda jau ir tikai kā instruments,bet galvassāpes jau sagādā tie 100 (nezinu kā viņus pareizi nosaukt),ar visu sev padoto svītu,kuri likumus pieņem sev un savējiem!(un tauta viņus tur ir pilnvarojusi)!!! 2020-03-21

uzplanaledus      Esmu izmantojusi tikai bankas kredītlīniju, no citiem aizņemties būtu pagrūti. Aizdot ir vienkāršāk. 2020-03-21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu