"Lateko līzings" apzog cilvēkus. Esiet uzmanīgi.

Vecais veļas automāts noplīsa, tēpēc biju spiesta iegādāties jaunu. Vakar PTA veikalā noskatīju veļas automātu, kura cena - Ls 208,-. Sāksim jau ar to, ka viens PTA pārdevējs mani par katru cenu centās pierunāt pirkt Bloomberg automātu. Tikai vēlāk sapratu, ka visticamāk Bloomberg par šo uzbāzīgo reklāmu viņam maksā. Pieņēmu lēmumu iegādāties Wirpool, bet uzreiz makasāt varēju tikai pusi - 100 latus. Gatavojotos doties uz Ge Money, jo šī kompānija man jau daudzkārt ir palīdzējusi par sakarīgiem procentiem iegūt kāroto mantu. Bet PTA pārdevējs man apgalvoja - "Lateko līzingā", kas atrodas turpat PTA, esot daudz zemāki procenti nekā Ge Money... Un šoreiz es uzķēros. Noslēdzu līgumu ar "Lateko līzingu"par 108 latu aizdevumu un......aiz satraukuma vai kā tobrīd neizlasīju, ka Lateko par šo pakalpojumu par papīru noformēšanu un procentos prasa 66 latus!!! Murgs! Tātad vairāke nakā pusi no aizdevuma summas. Turklāt par aizdevuma noformēšanu nezin kāpēc tiek prasītui Ls 20.80 - 10 procenti no veļas automāta kopējās vērtības, nevis no aizdevuma sumas ( Ls 108,-) . Mani neatstāj sajūta, ka esmu apzagta. Un pati esmu vainīga, ka klausījos PTA darbinieka vāvuļošanu un neizlasīju līgumu. lateko pārstāvis mani steidzināhja, aiz muguras bija rinda, turklāt es nesen Lateko apmaksālu līzingu, kurā bija pavisam citi - normāli - noteikumi. Ne tāda apZagšana. Nepieļaujiet arī jūs šādas kļūdas. Bet mani "Lateko Līzings" vakar apzaga!

labvakar    1 Ja,tas liecina,ka jabut uzmanigiem.

JurisK      Protams, ka pati vainiiga un diez vai kas vairs daraams. Bet vai nav kaut kaada norma, ka nesameeriigas peljnjas guushana ir nelikumiiga? Ja jaa, tad liigums nav speekaa, paintereseejies pie pateereetaaju tiesiibu aizstaavjiem.

^esse^      Varbut Pateretaju aizsardzibas biedriba var lidzet.Cik tad 108 Ls vieta kopsumma Tev bus jasamaksa,laikam pari pa 200?

Evia  1   nu bet, cilvēks mīļais! ja tu esi tāds losis, ka paraksti katru papīru, ko tev pabāž zem deguna, kurš vainīgs??? līgumi ir jālasa, to jūsu mazajās smadzenītēs nevar ieskaidrot nu nekādi, lai cik reizes par to būtu kladzināts! priecājies, ka līgumā nebija minēts, ka tu ar savu parakstu apliecini, ka piekrīti viņiem atdot vienu nieri!

garaamejoshais      Nu kaa var neizlasot parakstiit taadu liigumu?

laine_r    1 diemžēl dzīvē visādi gadās, arī tiem, kuri mēdz lasīt līgumus.....

Tiigjeriite      Protams, ka jāpaskatās līgums, bet ir taču norma, kas nosaka, ka pakalpojumu sniedzējam ir jāizskaidro līguma noteikumi un tieši viņam arī jāpierāda, ka tas ir to izdarījis, tāpēc domāju, ka pacīnīties vēl var :))

marmorakaraliene      Lateko līzings nevis apzog, bet gan cērpj aitas, kurām rinda aiz muguras ir svarīgāķa, neka iepazīties ar noteikumiem.
Lateko kā samaksu par saviem pakalpojumiem un aizdevuma noformēšanu drīkst prasīt dajebko. Savukārt, tu vari piekrist un parakstīt līgumu, vai arī nepiekrist un līgumu neparakstīt, jo tevi neapmierina līguma noteikumi. Vienīgais, ko viņi nedrīkst, ir šmaukties ar to, ko sauc par GPL, jo tai jābūt saprotami izskaidrotai, paskaidrotai un norādītai. Nekāda patērētāju aizsardzība tev nepalīdzēs, jo vienīgais, cik es saprotu no tevis šeit rakstītā, arguments ir tas, ka tu steidzies un tevi steidzināja, kā rezultātā neizlasīji noteikumus un parakstīji papīru.

GoodCompany      Malači, labi nostādīts bizness! Gan Lateko līzings, gan pārdevējs īstajā vietā. Ja es būtu šefs, tad pārdevējam prēmija par tik labu atsauksmi par viņa darbu!

P.S. Normāli (!!!) cilvēki dzīvo pēc iespējām, bet ne uz kredīta!

Jeecis_Peecis      Viens palika neskaidrs - termiņš. Pārējais viss skaidrs.

dabonams      Latvija kluvusi par zaglu un picakaretaju zemi.Vai nebutu laiks ieviest kartibu un patriekt to zaglu varzu,kas to visu pielauj legalaa liimenii! 2012-02-05

Rainstorm      Tapēc lētāk sanāk-ja iespējams - savā bankā, kur algas konts paņemt kredītkarti. Vismaz procenti cilvēcīgi. 2012-02-16

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu